Відбулися урочисті заходи до Дня працівників соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 16:04

Сьогодні, 5 листопада, напередодні Дня працівників соціальної сфери відбулися урочисті заходи.

З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітали голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич.

«Висловлюю вдячність усім, хто обрав таку потрібну сферу діяльності, як соціальний захист населення. Професія соціального працівника гідна поваги. В основі щоденної праці – підтримка ближнього, а це – найголовніше. В переддень свята я бажаю Вам та Вашим рідни міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене Вами, повертається до Вас сторицею», - зазначив Василь Маркевич.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили грамотами та подяками райдержадміністрації.