Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин взяв участь у відзначенні річниці створення ЗУНР

Дата: 01.11.2021 17:55

Сьогодні, 1 листопада, у Красненській громаді відбулися заходи з нагоди 103-ї річниці створення ЗУНР, в яких взяв участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин.

Розпочався захід з поминальної панахиди, присутні вшанували пам'ять і помолилися за тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність України. Опісля до пам’ятника «Борцям за волю України» та до пам’ятника «Летунам Української Галицької Армії» було покладено квіти та запалено лампадки.

Завершився захід хвилиною мовчання та спільним виконанням Гімну України.

В рамках відзначення станична Пласту, Богдану Гринишину вручили посвідку за те, що він визнає та підтримує пластову ідею та організацію Пласт.