Сьогодні відбулось чергове засідання громадської ради при Золочівській райдержадміністрації

Дата: 19.10.2021 17:11

В роботі дорадчого органу адміністрації взяли участь начальник відділу комунікації Золочівської РДА Тарас Дума та головний спеціаліст цього ж відділу Ірина Біляч. Відкрила засідання голова громадської ради Наталія Гевко та ознайомила представників інститутів громадянського суспільства Золочівщини з порядком денним.

В ході обговорення було розглянуто та затверджено наступні нормативні документи :

• Положення про громадську раду при Золочівській районній державній адміністрації.
  • Регламент громадської ради при Золочівській районній державній адміністрації.
  • Перелік та склад комісій громадської ради.

В різному було обговорено ряд організаційних питань, зокрема що стосуються діяльності та співпраці з органами влади громадської ради при Золочівській райдержадміністрації. Також було внесено пропозицію можливості організації на теренах району спортивної спартакіади в 2022 році із залученням представників громад до її проведення.

Наступне засідання заплановане на кінець листопада цього року.