Сьогодні на Золочівщині із візитом перебував міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко

Дата: 14.10.2021 21:07

Разом із міністром до візиту доєднались генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Возницького Тарас Возняк, керівник департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Олена Василько, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич та інші учасники зустрічі.

В ході зустрічі було проговорено ряд питань:

• виконання програми Президента «Велике Будівництво» в напрямку «Велика Реставрація» ;
  • хід протиаварійних робіт, що проводяться в Підгорецькому замковому комплексі, зокрема костелі святого Йосифа;
  • виготовлення проектно-кошторисної документації з реставрації В’їзної Брами Золочівського замкового комплексу;
  • планування строків реставраційних, протиаварійних робіт на об’єктах Золочівського, Підгорецького та Олеського замкових комплексів.

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич подякував поважним гостям за розуміння проблематики, співпрацю, турботу та щире вболівання в справі збереження нашого культурного надбання.

«З великою гордістю та вдячністю сприймаю тезу проте, що Золочівщина - це неймовірно прекрасний та щедрий на історичні пам’ятки архітектури край! І маю велике переконання, що за підримки профільного міністерства, у тісній співпраці з керівництвом Львівської облдержадміністрації, керівництва національної галереї мистецтв імені Б. Возницького та завдяки програмі Президента «Велике Будівництво» наша вікова спадщина буде збережена!» - наголосив Василь Маркевич.