Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з Днем захисників і захисниць України!

Дата: 14.10.2021 09:42

Дорогі земляки! Шановні захисники і  захисниці Вітчизни!

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо День захисників і захисниць України, День козацтва та річниці створення УПА.

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Багато сторінок історії нашої держави є героїчними. Кожна епоха славиться іменами мужніх захисників, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.

І сьогодні на нашій рідній землі війна, наші воїни виборюють так потрібну для нас перемогу заради майбутнього України.

Шановні захисники і захисниці України! Ви довели, що є достойними нащадками українських воїнів-захисників нашого героїчного минулого .

Сердечно вітаю Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним.

Висловлюю величезну подяку  нашим  захисникам, опорі держави! Низький уклін всім, хто захищав цілісність і суверенітет нашої Держави. Велика вдячність і повага всім, хто стоїть тепер в ім’я миру  в Україні!

Щиро зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!

голова Золочівської

райдержадміністрації                                                                                                                            Василь МАРКЕВИЧ