Особовий склад військової частини А2562 привітали з Днем захисника України

Дата: 13.10.2021 20:49

День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці – це свято кожного, хто захищає сьогодні нашу країну, свято єдності всього народу. Тому з цієї нагоди сьогодні, 13 жовтня, у військовій частині А2562, у м. Золочів відбулися урочистості.

Привітати особовий склад військової частини з величним святом завітав голова райдержадміністрації Василь Маркевич.

Розпочалися урочистості виконанням Гімну України. Хвилиною мовчання присутні вшановали пам’ять Героїв, які оберігаючи державні кордони, віддали своє життя за мир і спокій в нашій країні.

«Шановні наші військові — наші дорогі захисники та захисниці! Дякую Вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна Українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! Бажаю нам з вами перемоги над ворогом та миру в незалежній, соборній, процвітаючій Україні», - сказав у своєму вітальному виступі Василь Маркевич.

Кращі військовослужбовці були нагороджені грамотами райдержадміністрації за сумлінне виконання службових обовязків, високий патріотизм, особисту взірцевість та з нагоди святкування Дня захисників і захисниць України.