На площі Незалежності відбулися заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України

Дата: 13.10.2021 15:23

Сьогодні, 13 жовтня, на площі «Незалежності» у місті Золочеві відбулися заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України, в яких взяв участь голова райдержадміністрації Василь Маркевич, представники влади, органів місцевого самоврядування, духовенство, військовослужбовці, громадськість міста та району.

Захід розпочався виконанням Державного гімну України. Духовенство провело молебень за мир в Україні. До підніжжя пам’ятника В’ячеслава Чорновала та до стели Героїв Небесної Сотні представники влади та присутні поклали квіти та запалили лампадки.

Піднесений настрій створили Народний танцювальний колектив «Первоцвіт» з хореографічною композицією з розгортанням Державного Прапора України.

Захід завершився духовним гімном України "Боже великий, єдиний".