Військовослужбовці військової частини А2562 отримали службові квартири

Дата: 13.10.2021 11:47

13 жовтня, напередодні великого християнського свята Покрови та Дня захисника та захисниць України, у Золочеві відбулося урочисте вручення військовослужбовцям військової частини А2562 та членам їх сімей оглядових ордерів та ключів від службових квартир у новому будинку ЖК «Мрія».

Серед отримувачів житла – військові, які з честю виконували свій обов’язок у зоні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на сході країни.

«Мені особливо приємно, що напередодні таких визначних свят ми робимо нашим військовим великий подарунок. Сьогодні військовослужбовці, які останніх сім років відстоюють незалежність і суверенність нашої держави, отримають квартири у цьому новому і комфортабельному будинку. Бажаю Вам мирного неба, комфорту, затишку та достатку у нових домівках», – наголосив Василь Маркевич.

Командир військової частини А2562 Петро Бухер в урочистій обстановці вручив військовим оглядові ордери та ключі від квартир. Після того, родини військових оглянули свої нові помешкання.

На урочистому заході були присутні керівний склад та військовослужбовці військової частини А2562, керівництво місцевої влади, представники фірми забудовника, духовенство, родини військовослужбовців.