Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів зустріч з деканом Золочівського УГКЦ о. Михайлом Сукмановським

Дата: 12.10.2021 21:03

Сьогодні, 12 жовтня, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів зустріч з деканом Золочівського УГКЦ, президентом Благодійного фонду «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» о. Михайлом Сукмановським та головою асоціації українців в Люксембурзі, першого в Україні гуманітарного проекту «Педагогічна ферма для людей з особливими потребами», на меті якої є навчання, соціалізація і здобуття професій для людей з особливими потребами Миколою Жаровим.

На зустрічі обговорили питання розвитку фонду, меморандуму стосовно співпраці між інститутами влади та громадськими організаціями соціального спрямування.