Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з Днем юриста!

Дата: 08.10.2021 13:39

Шановні працівники юридичної сфери, щиро вітаю Вас з професійним святом!

Бути юристом – це велика честь і неймовірна відповідальність одночасно. На Вас покладено місію знати право та захищати право.

Саме від Вашої праці, професіоналізму, від вашого інтелектуального внеску залежить успіх у розв'язанні надзвичайно важливого завдання — утвердження України як суверенної, демократичної, правової держави

Дякую усім юристам, за те, що займаєтесь такою важливою діяльністю! Будьте завжди гідними свого високого покликання.

Бажаю Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів та досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень!

Фото без описуЗ повагою голова Золочівської райдержадміністрації Василь МАРКЕВИЧ