У Національному центрі управління та випробувань космічних засобів на Золочівщині відбулося підписання Меморандуму

Дата: 05.10.2021 20:37

Сьогодні, 5 жовтня 2021 року, у Національному центрі управління та випробувань космічних засобів на Золочівщині відбулося підписання Меморандуму про впровадження космічних технологій в інтересах економічного та соціального розвитку територіальних громад області між Львівською облдержадміністрацією та Державним космічним агентством України.

На підписанні Меморандуму були присутні голова ЛОДА Максим Козицький, заступник голови міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради Роман Сулейманов, директор департаменту економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, вітчизняні та закордонні учасники Міжнародного науково-технічного семінару, керівництво місцевої громади.

Основними напрямки співпраці меморандуму є:

- дистанційне зондування Землі;

- інформаційні та геоінформаційні технології;

- координато-часове та навігаційне забезпечення;

- геофізичний моніторинг і космічна погода;

- реалізація перспективних інноваційних проєктів з використанням космічних даних та технологій;

- розвиток людського потенціалу, підготовка кадрів з питань використання космічних технологій в інтересах економічного розвитку області;

- цільове впровадження космічних технологій до територіальних (міських) громад та обласної (районних) систем управління;

- організація науково-практичних семінарів, тренінгів, конференцій тощо;

- застосування інформації космічної діяльності у визначених сферах життєдіяльності Львівської області.

Також документ передбачає співпрацю у напрямках територіального розвитку, інфраструктури, сільського лісового та водного господарств, захисту довкілля, кризового управління, метеорології тощо.