Бюджети територіальних громад Золочівщини за підсумками 9-ти місяців 2021 року

Дата: 01.10.2021 16:14

До загального фонду 8-ми місцевих бюджетів району за звітний період надійшло 534189,990 тис. грн податків та зборів, що становить 103,45 % планових призначень.

Перевиконання планових показників до помісячних бюджетних призначень понад 100% забезпечили всі територіальні громади Золочівського району.

За рівнем виконання річних показників більше 75 % забезпечено - Заболотцівською (81,99%), Поморянською (79,54%), Підкамінською (79,10%), Красненською (77,08) територіальними громадами.

Низький рівень виконання річного плану у Золочівській (73,12%), Буській (72,72%) територіальних громадах, а найнижчий рівень виконання планових річних призначень у Бродівській територіальній громаді ( 71,74%).

Необхідно працювати над наповненням дохідної частини бюджету Золочівській, Буській, Бродівській територіальним громадам з метою забезпечення проведення запланованих видатків.