На Золочівщині відзначили День усиновлення

Дата: 30.09.2021 20:48

30 вересня, у день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, в Україні відзначається День усиновлення – це свято є прикладом люблячої та міцної сім’ї, взірцем невичерпної життєвої мудрості, душевності, щирості та розуміння, безкрайньої душі та терпіння.

З нагоди свята заступник начальника служби у справах дітей Золочівської райдержадміністрації Олександр Суддя взяв участь у святковій програмі під назвою "Super-7-я", яка відбулася у місті Броди у приміщенні навчального закладу «Ерудит» за участю дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

Свято видалося веселим і зворушливим: із сімейними розвагами, святковим обідом з переглядом мультфільму, майстер класи та бульбашковим шоу.