На Золочівщині офіційно відкрили підприємство «Коудайс Україна»

Дата: 17.09.2021 19:00

Сьогодні, 17 вереся, відбулось урочисте відкриття заводу з виробництва мінерально-вітамінних добавок  ТОВ «Коудайс Україна». Урочистий захід розпочався із молитви, а також було звершено чин освячення заводу, який очолив Єпископ Володимир.

З вітальним словом виступили: міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, депутат Верховної ради України Ростислав Тістик, посол Нідерландів в Україні Єннес де Мол, співвласник Федір Шопський та інші поважні гості.

Це українсько-нідерландське підприємство має потужність 1,5 тис. тонн в місяць (18 тис тонн в рік).  Загальна потужність:

• комбікормового заводу - 160 т/добу,
  • зернозберігального комплексу - 45000 тонн зернових,
  • цеху з переробки соєвих бобів - 45 тонн/добу,
  • цеху з переробки олійних культур - 150 тонн/добу.

Компанія Koudijs має 90 заводів у 60 країнах світу та експортує в більш, ніж 75 країнах світу.

Як зазначив голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич: «Інвестиції в Золочівський район сьогодні – це непросто декларації та плани, а реальні справи реалізовані та втілені  в життя. І честь та хвала тим людям, які не словом, а ділом творять добрі діла, створюють нові робочі місця та наповнюють бюджети усіх рівнів».