Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич прийняв участь у ХХ Міжнародному Економічному Форумі

Дата: 16.09.2021 20:52

Сьогодні, 16 вересня, на Арені Львів відбувся ювілейний XX Міжнародний економічний форум, у якому прийняв участь голова райдержадміністрації Василь Маркевич.

Цього року Міжнародний економічний форум об’єднав понад 1500 учасників з більше, ніж 20-ти краі?н світу. Урочисто відкрив захід голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

ХХ Міжнародний Економічний форум - визначна подія в економічному житті Західної України, потужна національна і міжнародна платформа, створена для представлення України та Львівщини, зокрема, як безпечної та привабливої території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізації транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами, обміну досвідом та формулювання нової концепції ведення та розвитку бізнесу в умовах пандемії COVID-19.

Головною особливістю цьогорічного Форуму стали зустрічі у форматі «В2В», які мали на меті налагодити діалог між українським та іноземним бізнесом.

Під час Форуму відбулася виставка, на якій кожен охочий зміг представити товари та послуги свого підприємства.

Окрім цього, учасникам представили виставку понад 70 українських стартапів "Startup Expro", у межах якої найкращий стартап отримав фінансову підтримку в розмірі 100 тис.грн.

Головними організаторами подіі? стали Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада, а співорганізаторами економічного форуму Львівщини стали самі підприємці - West Ukrainian Business Club.