Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич зустрівся з директором ПП «Палітра», ПП «Колорит» та ПП «Контур» Наталією Одарченко

Дата: 14.09.2021 16:20

Сьогодні, 14 вересня, за результатами засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, відбулася зустріч голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з директором ПП «Палітра», ПП «Колорит» та ПП «Контур» Наталією Одарченко.

Обговорили питання виплати заробітної плати найманим працівникам на належному рівні, про дотримання вимог та норм законодавства про працю.

Наталя Одарченко аргументувала причини низької заробітної плати на підприємствах та назвала чинники, які мають безпосередній вплив на її ріст.