При Золочівській районній державній адміністрації створено Громадську раду

Дата: 10.09.2021 20:23

Сьогодні, 10 вересня, в сесійному залі адмінбудинку в місті Золочеві відбулись установчі збори та перше засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації. Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич привітав учасників та побажав плідної праці у справі розбудови Золочівщини.

Головою Громадської Ради обрано представника ГО «Золочів.нет» Наталію Гевко, першим заступником – представника ГО «Варта руху» Анатолія Гуляйгородського, заступником – представника ГО «Побратими України» Ігоря Гензу, секретарем – головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Золочівської райдержадміністрації Ірину Біляч.