Відбулася нарада щодо реалізації проєктів за рахунок бюджетних коштів різних рівнів.

Дата: 07.09.2021 16:00

Сьогодні, 7 вересня, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів нараду з головами територіальних громад, щодо реалізації проєктів за рахунок бюджетних коштів різних рівнів, а саме:

• державного фонду регіонального розвитку;
  • субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій;
  • бюджету розвитку обласного бюджету в рамках Програми капітального будівництва об’єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету;
  • комплексної Програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки за напрямками «Проєкти регіонального розвитку» та «Проєкти місцевих ініціатив».