Голова райдержадміністрації Василь Маркевич провів зустріч з голландськими представниками підприємства Коудайс Україна.

Дата: 01.09.2021 21:55

Сьогодні, 1 вересня, голова райдержадміністрації Василь Маркевич провів зустріч з голландськими представниками підприємства Коудайс Україна.Фото без опису

Бізнес Нідерландів віддавна присутній на теренах Золочівщини. Це, передусім, компанія ТзОВ "КОУДАЙС УКРАЇНА", яку очолює Федір Шопський, і яка успішно працює в регіоні разом із Нідерландськими партнерами вже не перший рік. Дане підприємство — це високотехнологічний виробник широкого спектру кормів для сільськогосподарських тварин. Займається виготовленням готових кормів для тварин та виробництвом олії. Коудайс є провідним світовим виробником та експортером повноцінних програм відгодівлі концентратів та преміксів. Коудайс Україна активно веде свою економічну діяльність, постійно розширюється, виробляє нові продукти, працює, як на імпорт, так і на експорт.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації окреслив гостям стан інвестиційного клімату у регіоні. Учасники зустрічі поспілкувались про напрями співробітництва. «У нас максимальна відкритість та готовність до співраці із представниками бізнесу Нідерландів. Збільшення іноземних інвестицій, відкриття нових підприємств та збільшення потужностей уже діючих дозволяють створювати нові робочі місця, підвищувати заробітну платню, залучення інвестицій в тому числі іноземних у пріоритеті нашої роботи. Для нас сьогодні дуже важлива довіра інвестора. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб сприяти внесенню інвестицій в регіон.», - зазначив Василь Маркевич.

На зустрічі обговорили питання:

??відкриття нових потужностей з виробництва комбікормів, преміксів і кормових концентратів для свійських тварин, які утримуються на фермах;

??співпрацю щодо майбутніх інвестиційних проектів в нашому районі.

Зазначимо, що підприємство Коудайс Україна є одним з найбільших платників податків у Золочівському районі.