1 вересня на святкову лінійку у Буський районний дитячий будинок змішаного типу «Добре серце» привітати вихованців з Днем знань завітала начальник служби у справах дітей Наталя Бучко

Дата: 01.09.2021 14:49

Наталя Бучко в своєму виступі побажала вихованцям дитячого будинку рости здоровими, досягати високих результатів у навчанні та бути активними у громадському житті.

Педагогам подякувала за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.

За дорученням голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича, за багаторічну сумлінну працю в сфері соціального захисту дітей, чуйне серце, благородне ставлення до дітей та з нагоди святкування Дня знань було вручено грамоту та подяку директору та заступнику директора ДБЗТ «Добре серце».

В свою чергу директор дитячого будинку Володимир Пристач висловив слова вдячності керівництву Золочівської райдержадміністрації за підтримку та високу оцінку спільної роботи і запевнив, що ДБЗТ «Добре серце» намагатиметься бути одним з кращих в регіоні.