Сьогодні ми вшановуємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2021 14:16

Сім років тому сталася трагедія, під час виходу з Іловайська українські бійці, були розстріляні фактично у притул російською армією, тоді загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

Тіла наших загиблих Героїв лежали на полі посеред соняхів. Тепер ця квітка є офіційним символом історичної мужності українських воїнів, символом життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов'язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.

В цей пам’ятний день згадаємо усіх, хто поклав своє життя за мирне небо України, кого вже ніколи не дочекаються додому. Та дякуємо нашим живим героям, які в цей час безстрашно і самовіддано боронять кордони Батьківщини.

Україна переможе, бо за нами правда. Наші захисники полягли, відстоюючи цю свободу та правду свого народу. Вони завжди нагадуватимуть всій Україні, кожному з нас, про те, звідки на нас чатує справжній ворог і загроза.

Ми маємо не лише пам’ятати про загиблих героїв, але й бути гідними їх. Маємо побудувати сильну, процвітаючу державу, саме таку державу, про яку мріяли і за яку поклали життя українські воїни.

Герої живі, поки жива пам’ять про них…

Вічна слава Героям України!