В районному центрі - місті Золочів - урочисто відзначили 30-ту річницю незалежності України

Дата: 24.08.2021 21:28

У Народному домі відбулись урочистості з нагоди 30-ї річниці незалежності України, в яких взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, керівники органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, громадськість міста та району.

З вітальним словом виступив голова Золочівської райдержадміністрації:

«Незалежність – свято національної державності, яке символізує єдність і багатовікову перемогу правди та надії. Сьогоднішній день важливий для кожного українця. Тридцять років тому здійснилася найзаповітніша мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній Українській землі», - наголосив під час виступу Василь Маркевич.

За старанність, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 30-ої річниці Дня незалежності України грамотами районної державної адміністрації нагороджено кращих працівників установ та військовослужбовців Золочівщини.

Опісля урочистої церемонії відбулась концертна програма за участю кращих колективів та вокалістів району та гостей свята.