Дорогі краяни, шановна громадо Золочівщини!Від усього серця вітаю Вас з головним державним святом – 30-ю річницею Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 12:40

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. Це не просто День народження держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.

Свій ювілей наша держава святкує в нелегкі часи. Наші мужні воїни, захищають рідну землю на сході країни. І ми, як громадяни України, пишаємося ними. Ми знаємо, що зберегти незалежність коштує сьогодні великих зусиль, але ми переконані, що переможемо.

З нагоди Державного свята від усієї душі бажаю всім міцного здоров’я, добробуту, витримки та віри у процвітаючу і незалежну Україну! Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, і наша з Вами спільна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Слава нації!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації Василь МАРКЕВИЧ