Золочівщина урочисто відзначила День Державного прапора України!

Дата: 23.08.2021 13:34

Крилатий вітер розвиває стяг – Блакить із золотом на нім переплелися, Наш прапор майорить неначе птах: Народ не вмер й нікому не скорився!

23 серпня, у м. Золочів, на площі біля адміністративного будинку, відбулися урочистості з нагоди Дня Державного прапора України.

У церемонії підняття Державного прапора України взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, керівники органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, громадськість міста та району.

Під урочисті звуки Державного Гімну підняли Державний Прапор України ровесники Дня Незалежності Ураїни.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Маркевич: «Шановні золочів'яни! Від щирого серця я хочу всіх привітати з цим знаменним святом. Нехай поєднання синього та жовтого стане втіленням мрії українців про щасливе життя. У цей святковий день бажаю усім нам мудрості, патріотизму, взаємної шани і миру у цей непростий для усіх нас час. Хай у кожному домі постає наш Прапор – оберіг майбутнього України. Слава Україні!».

Піднесений, урочистий настрій створили Народний танцювальний колектив «Первоцвіт» (керівник Ю.Сидорович) з хореографічною композицією з розгортанням Державного Прапора України. Учасники дійства мали можливість переглянути виставку робіт дітей з особливими потребами арт-гуртка «Палітра» Золочівського ЦДЮТ.

Опісля, біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України», духовенство провело молебень за мир та пам'ять полеглих героїв. Присутні поклали квіти та запалили свічки пам'яті.

Ведучі Т. Вітка та К. Тихонова провели літературний флешмоб «З Україною в серці».

На закінчення заходу військовий оркестр НЦ Нацгвардії України виконав пісню «Боже Великий Єдиний».