Робочий візит голови Золочівської райдержадміністрації в місто Буськ

Дата: 19.08.2021 17:43

Сьогодні голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич разом із своїм заступником Богданом Гринишином з робочим візитом відвідали центр Буської територіальної громади місто Буськ. В рамках поїздки зустрілись та поспілкувались про нагальні проблеми з Буським міським головою Ростиславом Сліпцем. Керівництво адміністрації разом з очільником громади відвідали чимало важливих об’єктів територіальної громади на яких проводяться ремонтні роботи:

• за участі директора Буської ДЮСШ Богдана Пасічника проінспектували хід робіт з реконструкції спортивного ядра та трибун стадіону Буської дитячо-юнацької спортивної школи, що реалізовується за програмою Президента України «Велике будівництво»;
  • відвідали та ознайомились з планами роботи басейну спорткомплексу місцевої ДЮСШ;
  • ознайомились із виконанням робіт з капітального ремонту даху спального корпусу Буського ЗЗСО - гімназії імені Євгена Петрушевича;
  • побували у КНП Буській центральній районній лікарні, де спільно з головним лікарем Володимиром Замрозом оглянули стан ремонту частини приміщення приймального відділення, рентген кабінет та кабінет вакцинації.

Підсумовуючи зустріч з місцевими ЗМІ, голова райдержадміністрації Василь Маркевич відмітив, що хід ремонтних робіт на об’єктах в цілому задовільний окрім деяких зауважень. Висловився, що місцевий спорткомплекс має стати прикладом для наслідування для інших громад.

Наприкінці зустрічі голова райдержадміністрації акцентував увагу на необхідності посилити роботу з питань вакцинації проти Covid-19 у Буській ОТГ.