Відбулась робоча нарада щодо інформування та підготовки виїзних засідань робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення.

Дата: 19.07.2021 14:57

Сьогодні, 19 липня, на виконання доручення голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича, під головуванням першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації Степана Бачинського, відбулася робоча нарада щодо інформування та підготовки виїзних засідань робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення.

В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, начальник відділу інформаційної діяльносі та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Тарас Дума та головний спеціаліст відділу паливно-енергетичного комплексу,економічного розвитку та сільського господарства райдержадміністрації Марія Ференц.