На Золочівщині працюватимуть пункти вакцинації Вихідного дня

Дата: 16.07.2021 16:14

У місті Золочів, 1718 липня, з 10:00 по 14:00 годину буде розгорнуто пункт вакцинації населення вихідного дня, у фойє Золочівського палацу культури ім. Ігоря Білозіра, вулиця Чорновола 1.

У центрі міста Броди, 17 липня, з 10:00 до 14:00 години всі бажаючі зможуть отримати щеплення від COVID-19, за адресою: місто Броди, площа Ринок, 1 (адміністративний корпус Бродівської міської ради).

У м.Буськ в колишньому приміщені Буської райради (місто Буськ, вул.иця Львівська, 2) в неділю, 18 липня, з 11:00 до 13:00 буде працювати тимчасовий пункт вакцинації.

У селищі Красне, 17 липня, з 10.00 до 12.00 години буде працювати тимчасовий пункт вакцинації в адмінбудинку Красненської селищної ради (смт Красне, вулиця Івана Франка, 2-А, І поверх).

Запрошуємо правакцинуватися усіх віком від 18 років та старших, при собі мати: паспорт; індетифікаційний код; мобільний телефон.

Вакцинування здійснюватиметься вакциною «CORONAVAC», яка є безпечною та ефективно формує імунітет.

Вакцинація від COVID-19 проходить швидко та безболісно, після щеплення лікарі простежать за вашим самопочуттям. За час роботи пункту вакцинації вихідного дня не зафіксовано побічних ефектів та негативного впливу на стан вакцинованих людей. Інформація про вакцинацію буде внесена в електронну систему, а після ревакцинації буде можливість отримати сертифікат.

Не бійтеся вакцинуватися! Захистіть себе і своїх рідних!Фото без опису