Понад 3 млрд грн ПДВ надійшло до держбюджету з початку року

Дата: 16.07.2021 15:43

У січні-червні 2021 року Головним управлінням ДПС у Львівській області до загального фонду Державного бюджету України зібрано 8 194,4 млн грн податків, зборів, інших обов’язкових платежів.

Понад 39 відсотків надходжень до держбюджету складає збір податку на додану вартість, якого з початку року надійшло до бюджету 3 218,3 млн грн, що  на 28,0 % або на 704,5 млн грн більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Збір   ПДВ у червні 2021 року становив 504,3 млн грн, що в на 32,3% або на 123,2 млн грн. більше проти червня 2020 року.

Нагадуємо, що інформацію про залишок коштів на електронному рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ можна отримати у Електронному кабінеті платника. Вхід до Е-кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.Фото без опису