Майже 47 млн грн надійшло до бюджету за результатами проведених перевірок

Дата: 16.07.2021 14:58

Працівниками управління аудиту ГУ ДПС у Львівській області протягом січня-червня 2021 року проведено 1424 перевірки, з яких 45 планових та 1379 позапланових. За результатами проведених перевірок донарахування узгоджених податкових зобов’язань становлять  406,3 млн гривень. Показник рівня узгодженості донарахованих сум за актами документальних перевірок склав 257,4 відс., до бюджету  сплачено 46,7 млн гривень.

Нагадуємо,  що постановою КМ України від 03.02.2021 №89 «Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок» знято заборону на проведення контролюючими органами під час карантину певних видів документальних перевірок юридичних осіб.         Зокрема, надається дозвіл на проведення:

- тимчасово зупинених та незавершених документальних та фактичних перевірок, що були розпочаті на дату запровадження мораторію (до 18 березня 2020 року);

-документальних планових перевірок, яким не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копії наказу про проведення планової перевірки та письмового повідомлення;

-документальних перевірок платників ПДВ, які сформували податковий кредит за ризиковими операціями;

-документальних перевірок щодо дотримання граничних строків надходження товарів за імпортними операціями або валютної виручки за експортними операціями;

Заборона на проведення документальних перевірок фізичних осіб-підприємців залишається незмінною.