Вітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з Днем бухгалтера

Дата: 16.07.2021 12:55

Шановні бухгалтери! Вітаю Вас з Вашим професійним святом!

16 липня по всій країні відзначається День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії.

Від надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить ефективне функціонування та злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.

Саме від Вас залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства, адже Ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, підтримуєте фінансовий пульс району.

Бажаю Вам завжди зберігати баланс та терпіння, не втрачати уваги й отримувати задоволення від обраної професії.

Нехай Ваша робота радує Вас благополуччям та стабільністю, а у сім’ї панує любов і злагода!

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації                     Василь МАРКЕВИЧФото без опису