Заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник провів нараду з Заболотцівською громадою

Дата: 13.07.2021 19:33

13 липня 2021 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Віктор Олійник та начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Золочівської райдержадміністрації Володимир Бартошик  провели робочу нараду з Заболотцівською громадою, щодо питань проведення вакцинації проти #COVID19, в якій закликали керівників долучитися до проведення широкої просвітницької кампанії серед своїх працівників про необхідність вакцинації, щоб запобігти хворобі.

Віктор Олійник наголосив на тому, що до черги вакцинації повинні записуватися не лише люди із супутніми захворюваннями чи у віці, а й молодь. Тому що молодь має широке коло спілкування, часто можуть заражатися самі й заражати своїх батьків, родичів похилого віку.

Вакцинація - це єдиний спосіб вберегтися від #COVID19 .

Бережіть себе та свою родину!