Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич передав спортивний інвентар дитячому оздоровчому табору ЛІТО_2021

Дата: 13.07.2021 17:25

Сьогодні, 13 липня, за сприяння голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича, діти табору оздоровлення та відпочинку ЛІТО_2021 Дуб’євського НВК Заболотцівської громади, відвідали мальовничий куточок нашого району - пам'ятку історії та культури національного значення - Золочівський замок.

Діти отримали від екскурсії багато пізнавальної інформації, позитивних емоцій та нових вражень.

«Бажаю усім Вам продовження гарного відпочинку. Ви повинні набратися сил і яскравих, позитивних вражень, щоб почати новий навчальний рік з новими силами і досягти високих результатів у навчанні», - побажав дітям Василь Маркевич.

Для активного заняття фізичною культурою та спортом, головою Золочівської райдержадміністраціі, було передано спортивний інвентар дитячому оздоровчому табору #ЛІТО_2021.

У відповідь колектив табору та діти подякували голові райдерадміністрації за турботу та увагу. Фото без опису