Відзначення 125-ї річниці від дня народження Івана Тиктора

Дата: 06.07.2021 13:11

Сьогодні, 6 липня, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин разом з керівництвом Красненської селищної ради, духовенством та пластунами станиці Красне взяв участь у відзначенні 125-ї річниці від дня народження Івана Тиктора в смт Красне Золочівського району.

Івана Тиктора - талановитий редактор, видавець, організатор преси, який належить до діячів, що посідають вагоме місце у новітній культурній історії України, уродженця селища Красне.

Під час виступу з вітальним словом Богдан Гринишин зазаначив, що завдяки Івану Тиктору українська видавнича справа в цей час була успішною, хоча було зовсім непросто в умовах польської, а пізніше радянської окупації пропагувати українську ідею. Проте Іван Тиктор вірив, що кожне виробництво має заробляти на себе, кожен може досягти успіху, для цього потрібно вчитися, читати і не боятися проблем.