4 липня 2021 року у Золочівському районі працював ще один пункт вакцинації вихідного дня

Дата: 05.07.2021 18:16

Пункт розмістився у приміщенні народного дому с. Сасів. Щиро і самовіддано, у вихідний день, дану колись клятву Гіпократа виконували медичні працівники, Стефа Володимирівна Боднар, Іванна Йосипівна Галик, Наталя Михайлівна Тижай.

Золочівська райдержадміністрація щиро дякує за проведену роботу по організації вакцинації священнослужителям, отцю Василю Сагану та отцю Ігорю Леськіву, директору Сасівської ЗОШ І-ІІІ ступеню - Ганні Степанівні Золотій, старості села Михайлу Антоновичу Гетьманчику.

Радує те, що ще частина жителів с. Сасів будуть захищені від COVID-19, ми впевнено наближаємся до досягнення рівня колективного імунітету.