З Днем Національної поліції України!

Дата: 04.07.2021 15:22

Вітаю працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів з професійним святом!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Сьогодні на службу до лав Національної поліції приходить професійно підготовлена молодь, відповідальна і дисциплінована, принципова і чесна.

Дякую Вам за непросту щоденну службу та відданість справі. Бажаю міцного здоров'я, сміливих рішень та поступків, мужності та мирного неба!

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації                                                               Василь МАРКЕВИЧ