Нарада з представниками Жуличівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 01.07.2021 12:43

Сьогодні, 1липня 2021 року,  було проведено нараду за участю заступника голови Золочівської райдержадміністрації Богдана Гринишина та начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Володимира Бартошика з представниками педагогічного колективу та батьків учнів Жуличівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

На нараді обговорювалося проблемні питання та можливі шляхи їх розв’язання щодо недопущення пониження ступення Жуличівської ЗОШ, що у майбутньому призведе до подальшого її закриття. Володимир Бартошик висловив свою позицію сказавши про те, що понижувати ступінь школи і в подальшому її закривати заради економії коштів неприпустимо, також сказав про те, що в даній школі є усі умови для навчання дітей: проведено реконструкцію даху, збудовано їдальню, самвузли, проведений ремонт класів, школа забезпечена якісними педагогічними кадрами. Демографічна ситуація у селі Жуличі є доброю, про це свідчить кількість учнів в початкових класах та означає, що незабаром в основній школі будуть повні класи.

З боку представників педагогічного колективу та батьків було запропоновано до фінансування школи за рахунок коштів оренди землі. У школі навчаються 47 учнів (12 педагогів та 6 технічних працівників).