Сьогодні Конституції України – 25!

Дата: 28.06.2021 09:28

Дорогі земляки!

Сьогодні Конституції України – 25!

За історичними мірками вона ще зовсім юна, але корені її глибокі, як глибокими є корені української нації.

Конституція - це символ честі і гідності нашої держави. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності і соборності України.

Конституція України – запорука становлення та розвитку демократичних цінностей в нашій країні, основа побудови громадянського суспільства. Шануючи і дотримуючись норми Основного Закону ми зможемо збудувати міцну і заможну європейську державу.
         Перед усіма нами – як громадою, так і владою – стоїть важливе завдання: об'єднати зусилля і самовіддано працювати на благо нашої молодої суверенної держави. Ми впевнені, що разом нам вдасться досягти поставленої мети.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра,  відновлення миру та стабільності, злагоди й глибокої віри в гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою голова Золочівської  райдержадміністрації                                   Василь МАРКЕВИЧ