З Днем молоді, Золочівщино!

Дата: 27.06.2021 11:57

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді.

Я щиро вітаю з ним всіх жителів Золочівщини!

Молодість – це, коли весь світ у твоїх руках, безліч можливостей і море сил, мільйон мрій і безмежний океан часу для їх здійснення. Будьте активними, здобувайте нові знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте мегаплани на майбутнє.

Ви – майбутнє нашої держави, ви – творці сьогодення та майбутнього. Любіть свою країну не на словах, а конкретними добрими справами. Нехай ваші молоді енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знайдуть гідне втілення в особистому та суспільному житті.

В цей прекрасний літній день бажаю вам світлої долі, духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх ваших найзаповітніших мрій. Вірте в себе! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

Голова Золочівської

райдержадміністрації                                Василь МАРКЕВИЧФото без опису