Коротко про головне на Золочівщині за минулу добу
Дата: 30.06.2026 09:35
Кількість переглядів: 36
Слава Україні!
Сьогодні, 30 червня, розпочалася 1588 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.
- Сповіщень про повітряну тривогу не було. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
- Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 47 звернень, 3 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 32 адмінпротоколи.
- За повідомленням «Львівобленерго» 30 червня заплановані погодинні відключення. Дізнатися актуальну інформацію можна на сайті за покликанням: https://poweron.loe.lviv.ua/. Закликаємо всіх економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади, аби запобігти відключенням.
- «Разом до рішень»: у Львові відбулася ще одна всеукраїнська зустріч ВПО та влади: https://zolochiv-rda.gov.ua/news/1782759711/
- Львівський регіональний центр з гідрометеорології інформує: 30 червня мінлива хмарність, без істотних опадів, лише в другій половині дня по півдню території місцями короткочасні дощі, грози, вітер північний, 5 – 10 м/с, вдень сильна спека 32 – 37°, надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека (І рівень небезпечності, жовтий).
- На Золочівщині працює Координаційний центр для ефективнішої допомоги внутрішньо переміщеним українцям за адресою: м.Золочів, вул.Пачовського, 7, тел. 067-471-03-29 (приміщення Управління соціального захисту населення) - https://www.facebook.com/profile.php?id=100086487252213.
- Дбайте про свою безпеку під час повітряної тривоги, не нехтуйте правилами поведінки та дотримуйтеся усіх рекомендацій. Довіряйте лише офіційним джерелам інформації! Будьте свідомими та бережіть себе!
Разом до Перемоги!





