Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Виставки, ярмарки, конкурси - 2015

Виставка-ярмарок "Дитячий світ"

Календар виставкових заходів, запланованих в Республіці Сербія у 2015 році

Календар виставок, що проводитимуться у 2016 році у м.Бухарест, Румунія

Календар виставок (ярмарків), які проводитимуться в Республіці Білорусь у 2015 році _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Управління соціального захисту населення
Золочівської райдержадміністрації

 

Юридична адреса: вул. Пачовського, 7, м. Золочів, 80700

Електронна адреса: zolochiv.upszn@gmail.com

Структура управління соціального захисту населення

Довідник видів соціальної підтримки та послуг і процедур їх надання

 

****************************************************

КОРИСНЕ ПРО СУБСИДІЇ

 

У зв’язку з підняттям тарифів на газ, електроенергію, опалення багато сімей району не зможуть оплачувати вартісні комунальні послуги з сімейного бюджету. Тому цю проблему, особливо в опалювальний період, можна вирішити завдяки призначенню таким сім’ям житлової субсидії.

Що таке житлова субсидія? Це різниця вартості комунальних послуг в межах соціальних норм, соціальних нормативів і обсягом визначеного для домогосподарства платежу. Для призначення субсидії важливо знати три складові: норму споживання послуг, їх вартість і обов’язковий платіж.

Як визначається норма споживання газу для домогосподарства, яка використовується на опалення житла? Звичайно ця норма залежить від площі житла, а також кількості зареєстрованих членів домогосподарства. Якщо в будинку проживає одна особа, то для призначення субсидії застосовується площа житла розміром 48,87 кв.м. і на кожну іншу зареєстровану особу вона збільшується на 13,65 кв.м.

Відповідно до норми житла проводиться розрахунок використання нормативу газу. Для опалення 1 кв.м. житла у приватному секторі застосовується норма газу 7,301 куб.м., для багатоквартирних будинків – 3,6 куб.м.

Обов’язковий платіж залежить від доходів членів домогосподарства і його розрахунок проводиться за формулою індивідуально для кожної сім’ї. Хочу заспокоїти громадян району. Знято всі обмеження на призначення житлової субсидії. Не впливає на субсидію наявність кількості одиниць транспортних засобів, кількості квартир, будинків, право власності на житло, скасовано подвійний розмір повернення субсидії у разі подання недостовірних даних.

Важливо для призначення субсидії реєстрація членів домогосподарства і фактичне проживання за місцем реєстрації. Субсидія призначається і тим хто не працював і не працює.

Субсидія призначається по інформації фіскальної служби про доходи. Це свого роду доповнення до раніше задекларованих доходів. Субсидія не призначається лише в одному випадку – це коли сім’я придбала майно, товари або оплатила послуги на суму, що перевищує 50 тис. гривень, протягом 12 місяців, що передують місяцю звернення.

Спілкуючись з громадянами району, неодноразово чую про відмову подавати документи на призначення житлової субсидії. А ми будемо палити дровами. Давайте порахуємо їх вартість і кількість, яка необхідна на опалювальний період! А крім того певні незручності: порізати, порубати, щоденно палити, та і лісові насадження не безмежні. А чи пічка не димить? Тоді і одяг прокопчений димом і діти дихають не зовсім свіжим повітрям. А як бути недієздатним пенсіонерам? Коли сил і здоров’я вже немає. Добре поєднувати опалення газом і дровами. Яка вигода? Вже другий рік житлова субсидія призначається на нормативи споживання послуг і не проводиться звірка їх фактичного використання. У разі економії послуг залишок невикористаних субсидійних коштів залишається на абонентському рахунку. Ті громадяни, які призначали житлову субсидію минулого опалювального сезону уже побачили у квитанціях про оплату суттєву різницю, тобто у них зафіксована переплата. Це ті кошти, які можна використовувати на проплату обов’язкового платежу на наступний термін призначення субсидії.

Як проводити оплату обов’язкового платежу? Члену домогосподарства, на якого призначена житлова субсидія надходить повідомлення про надання субсидії. В ньому є перелік послуг, соціальна норма їх використання і обов’язковий платіж. Використання послуг зверх соціальної норми сім’я оплачує їх самостійно. Тому дуже важливо не вийти за межі соціальних нормативів використання послуг, особливо газу. В цьому ж повідомленні зазначено, що сім’я зобов’язана сплачувати обов’язкову частку плати. При споживанні в об’ємах менших від обов’язкової частки плати, сплачуються фактично спожиті послуги.

Як бачимо, для домогосподарства субсидія вигідна. При невикористанні, наприклад газу, його вартість залишається на абонентському рахунку, а при споживанні в межах норми, проводиться оплата лише обов’язкового платежу.

Наведу середньостатистичний приклад нарахування субсидії. Сім’я з 4 осіб, 2 батьків, які не працювали у 2014 році і 2 неповнолітніх дітей. Площа індивідуального будинку – 100 кв.м. Норма газу для сім’ї в опалювальний період 727 куб.м., його вартість 4508 грн. Обов’язковий платіж для усієї сім’ї 94,61 грн. решта – житлова субсидія. Як бачимо субсидія для сім’ї вигідна.

Субсидія призначається терміном на 12 місяців із доходів за 2014 рік або отриманих за 3 місяці, що передують місяцю звернення. Після початку опалювального періоду управлінням буде проведений автоматичний перерахунок житлової субсидії з врахуванням норми газу, теплової енергії на опалення житла.

Заяву і декларацію на призначення субсидії приймають уповноважені представники у сільській раді або соціальний працівник територіального центру або працівники пошти.

Заступник начальника управління соціального

захисту населення Золочівської

райдержадміністрації             А.З.Хома

 

****************************************************

 З метою надання фінансової підтримки постраждалим особам і внутрішньо переміщеним особам, які опинились у складних життєвих обставинах, Мінсоцполітики відповідно до Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014р. №535, відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних і юридичних осіб для надання одноразової допомоги громадянам зазначених категорій.

З огляду на складну ситуацію, в якій опинилися громадяни зазначених категорій, надання такої допомоги є вкрай важливим для забезпечення їхньої життєдіяльності. У зв’язку з цим пропонуємо провести благодійну акцію, у межах якої перерахувати кошти для підтримки зазначеної категорії населення.

Просимо Вас підтримати ініціативу та приєднатися до благодійної акції. Надаємо реквізити рахунків для зарахування благодійних внесків:

1. Для зарахування коштів у національній валюті (гривні):

Міністерство соціальної політики України,

ЄДРПО - 37567866,

р/р.31252301178737 у Державній казначейській службі України,

м.Київ, МФО 820172

2. Для зарахування коштів у євро та доларах США:

Міністерство соціальної політики України,

ЄДРПО-37567866 р/р.25302020054709 в АТ «Укрексімбанк»,

м.Київ, МФО 322313

 

****************************************************

З 07.11.2015 року втратив чинність Закон України «Про міліцію»

Відповідно до пунктів 1 та 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про національну поліцію» з 07.11.2015 року втратив чинність Закон України «Про міліцію». Таким чином, особи, які мали право на пільги згідно із Законом України «Про міліцію» (звільнені із служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу кримінально-виконавчої служби; діти (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу кримінально-виконавчої служби, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні) з 07.11.2015 року втратили право на пільги.

Особи, які втратили право на пільги, можуть звернутися за призначенням житлової субсидії.

 

****************************************************

До відома громадян Золочівського району

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» та з метою підвищення ефективності роботи управління соціального захисту населення і спрощення процедури призначення житлових субсидій громадянам Золочівського району шляхом автоматизованої підготовки і первинної реєстрації документів, які подаються громадянами в електронному та паперовому вигляді на призначення житлових субсидій з 16 листопада 2015 року у Золочівському районі реалізовується новий проект – електронний сервіс попередньої реєстрації документів на призначення житлових субсидій.

Кожній особі, яка хоче оформити житлову субсидію звертається на електронний сервіс за адресою https://subsidii.mlsp.gov.ua/auth/ , заповнює електронну заяву та декларацію і надсилає їх до управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації.

У разі правильного заповнення заяви і декларації заявник отримує інформацію про прийняття такої заяви. У разі допущених помилок при заповненні заяви і декларації заявка буде відхилена з відповідним повідомленням.

 

****************************************************

З 1 вересня 2015 року збільшено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць і становить він 1330 гривень. Збільшений також прожитковий мінімум і для основних соціальних і демографічних груп населення, а саме:

- дітей віком до 6 років – 1167 гривень;

- дітей віком від 6 до 18 років – 1455 гривень;

- працездатних осіб – 1378 гривень;

- осіб, які втратили працездатність – 1074 гривні.

Відповідно до цих змін управлінням соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації будуть проведені перерахунки державних допомог, які надаються із врахуванням прожиткового мінімуму. Доплата державних допомог за вересень буде проведена у першій половині жовтня 2015 року.

З 1 вересня 2015 року допомога по вагітності і пологах буде надаватись із розрахунку 344,5 грн. на місяць. Допомога при народженні дитини і допомога до досягнення дитиною трирічного віку 130 грн. залишаються без змін.

Розмір допомоги на дітей одиноким матерям віком до 6 років: мінімальний – 350,10 грн., максимальний (від доходу)– 583,50 грн.; віком від 6 до 18 років: мінімальний – 436,50 грн., максимальний ( від доходу) – 727, 50 грн.; віком від 18 до 23 років (за умови навчання): мінімальний – 413,4 грн, максимальний ( від доходу) – 689,0 грн..

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування становить: для дітей віком до 6 років – 2334,0 грн.; від 6 до 18 років – 2910,0 грн.. Розмір тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів з вересня 2015 року на дітей віком до 6 років – 350,10 грн.; від 6 до 18 років – 436,50 грн.. Щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу з вересня 2015 року виплачуватиметься у розмірі 1378 грн.

Для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з 1 вересня 2015 року застосовуватиметься рівень забезпечення для працездатних осіб – 289,38 грн.; для осіб, які втратили працездатність та інвалідів – 1074,00 грн.; для дітей віком до 6 років – 991,95 грн.; від 6 до 18 років – 1236,75 грн.; від 18 до 23 років ( за умови навчання) – 1171, 30 грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 638 внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги, відповідно до якого максимальний розмір соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з урахуванням збільшення її розміру на кожну дитину (250 грн. на дитину віком від 0 до 13 років і 500 грн. на кожну дитину віком від 13 до 18 років) яка входить до складу малозабезпеченої сім’ї, не може бути більшим за прожитковий мінімум для сім’ї.

Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам з 1 вересня 2015 року виплачуватиметься у розмірах: інвалідам з дитинства I групи підгрупи А з надбавкою на догляд – 1879,5 грн.; інвалідам з дитинства I групи підгрупи Б з надбавкою на догляд – 1521,0 грн.; інвалідам з дитинства II групи інвалідності – 1074,0 грн.; інвалідам з дитинства III групи та на дітей-інвалідів – 949,0 грн.; на дітей-інвалідів до 6 років з надбавкою на догляд – 1335,3 грн.; на дітей-інвалідів підгрупи А до 6 років з надбавкою на догляд – 1918,8 грн.; на дітей-інвалідів від 6 до 18 років з надбавкою на догляд – 1479,3 грн.; на дітей-інвалідів підгрупи А від 6 до 18 років з надбавкою на догляд 2206,8 грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 року №688 внесено зміни до порядку призначення допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

Цей вид допомоги призначатиметься терміном на дванадцять місяців з доходів за 12 місяців , що передують місяцю звернення.

 

****************************************************

30 липня світова спільнота відзначала Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Саме, 30 липня 2014 року Організація Об’єднаних Націй відзначила перший в історії Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину. 

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини.

Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми – криміналізацією злочину в національному законодавстві – прийняття та виконання Комплексної програми протидії торгівлі людьми, проблема торгівлі людьми залишається актуальною і це негативне явище має стійкі тенденції до поширення, особливо зараз, коли Україна опинилася у військовому конфлікті.

Станом на 22 липня 2015 року Міністерством соціальної політики України 94 громадянам встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми,  серед яких 88 - громадяни України і 6 іноземців. За статтю - 39 чоловіків, 39 жінок і 16 дітей. За видами експлуатації: 42 випадки - трудова експлуатація, 24 випадки - сексуальна, 19 випадків - залучення до жебракування, 4 випадки - змішана експлуатація, 3 випадки - вилучення органів, 2 випадки - продаж малолітньої дитини.

У 2014 році центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службами у справах дітей, дипломатичними установами України за кордоном у співпраці з громадськими організаціями надано допомогу 55 особам, які постраждали від торгівлі людьми (та не виявили бажання отримати статус).

Відповідно до Закону України „Про протидію торгівлі людьми”, особи, які постраждали від торгівлі людьми у разі потреби можуть отримати комплексну психологічну, соціально-педагогічну, соціально-медичну, юридичну, інформаційну, допомогу у працевлаштуванні та перекваліфікації та інші види допомоги в одному з діючої мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді або центрів соціально-психологічної допомоги.

Положеннями затвердженого Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми (Постанова Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 № 417) передбачено, що особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, може подати до місцевої державної адміністрації за місцем перебування заяву про встановлення відповідного статусу.  За результатами розгляду заяви та інших матеріалів справи, Міністерство соціальної політики України приймає рішення про встановлення або відмову у встановленні статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. У разі прийняття рішення про відмову у встановленні статусу, таке рішення може бути оскаржене у судовому порядку.

Діти, які постраждали від торгівлі людьми можуть бути влаштовані до центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та притулків для дітей  з метою тривалого (стаціонарного) або денного перебування дітей, які опинились у складних  життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної,  педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.

Особа, якій встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, має право на забезпечення особистої безпеки, поваги, а також на безоплатне одержання:

1) інформації щодо своїх прав та можливостей, викладеної мовою, якою володіє така особа;

2) медичної, психологічної, соціальної, правової та іншої необхідної допомоги;

3) тимчасового розміщення, за бажанням постраждалої особи та у разі відсутності житла, в закладах  допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми, на строк до трьох місяців, який у разі необхідності може бути продовжено за рішенням місцевої державної адміністрації, зокрема у зв'язку з участю особи в якості постраждалого або свідка у кримінальному процесі;

4) відшкодування моральної та матеріальної шкоди за рахунок осіб, які її заподіяли, у порядку,  встановленому Цивільним кодексом України;

5) одноразової матеріальної допомоги у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;

6) допомоги у працевлаштуванні, реалізації права на освіту та професійну підготовку.

Іноземець та особа без громадянства, якій встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми на території України, крім передбачених частиною першою цієї статті прав, має також право на:

1) безоплатне отримання послуг перекладача;

2) тимчасове перебування в Україні строком до трьох  місяців, який може бути продовжено у разі необхідності, зокрема у зв'язку з їхньою участю в якості постраждалих або свідків у  кримінальному процесі;

3) постійне проживання на території України в порядку, встановленому законодавством.

Довідка про статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, є підставою для реєстрації в територіальних органах спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань міграції за місцем проживання особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Особи, які постраждали від торгівлі людьми на території України та громадяни України, які постраждали від торгівлі людьми на території іншої держави, проживаючи у Золочівському районі, відповідну допомогу можуть отримати у Золочівському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (вул. Чорновола 3) та в управлінні соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації (вул. Пачовського 7, відділ сімейної політики).

          

****************************************************

Порядок надання пільг на ЖКП з 01.07.2015р.

У зв’язку з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014 р. № 76-VIII “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №389 від 04 червня 2015р. « Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї».

Цей Порядок визначає механізм реалізації права на отримання пільг з оплати послуг за користування житлом (квартирна плата, плата за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), комунальних послуг (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, централізоване опалення, вивезення побутових відходів), паливом, скрапленим газом, телефоном, а також послуг із встановлення квартирних телефонів (далі — пільги) залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами. (читати повністю>>>)

 

****************************************************

Реформа системи надання житлових субсидій населенню

****************************************************

УСЗН інформує

Документи необхідні для санаторно-курортного лікування
постраждалим учасникам АТО

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 р. № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» учасники АТО мають право звернутися до управління для постановки їх на облік, для подальшого забезпечення санаторно-курортними путівками.

Учасник АТО подає до управління соціального захисту населення документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. Таким документом може бути один їз:

1. наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який забезпечує залучення керівництвом антитерористичної операції особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах проведення.

2. довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій, затвердженого постановою КМУ від 20 серпня 2014 р. №413.

3. рішення відомчої ( міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брили безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

4. довідка про обставини травми.

5. витяг з протоколу засідання центральної військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність).

За більш детальною інформацією слід звертатися до управління соціального захисту населення Золочіської РДА за адресою: м. Золочів, вул. Пачовського, 7, каб. №11. Тел. 4-32-89.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН 
Прийом документів для призначення соціальної допомоги, в т.ч. житлових субсидій, проводиться спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Золочівської районної державної адміністрації в понеділок - четвер з 9:00 до 18:00 та у п’ятницю з 9:00 до 17:00 (без перерви) за адресою м.Золочів, вул.Пачовського,7, кабінети № 17,18 (перший поверх).


ГРОМАДЯНИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 4-25-10

ЗАПИС НА ПРИЙОМ проводиться інформатором-координатором

 

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН РАЙОНУ!

 

Соціальна допомога не призначається у разі, коли:

- працездатні члени малозабезпеченої сім'ї не працюють, не служать, не вчаться за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги (крім осіб, які в установленому порядку визнані безробітними та за інформацією центрів зайнятості не порушують законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуванню; осіб, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку або за дітьми, які потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більше ніж до досягнення ними шестирічного віку; осіб, які доглядають за інвалідами I групи або дітьми-інвалідами віком до 18 років, а також за особами, які досягли 80-річного віку);

- під час обстеження матеріально-побутових умов сім'ї з'ясовано, що малозабезпечена сім'я має додаткові джерела для існування, не зазначені у декларації про доходи та майно;

- особи, які входять до складу малозабезпеченої сім'ї, протягом 12 місяців перед зверненням за наданням соціальної допомоги здійснили купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку тощо або оплатили послуги з навчання, будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв'язку тощо (крім житлово-комунальних послуг, у межах норм споживання та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності) в сумі, яка на час звернення перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для сім'ї;

- у власності чи володінні малозабезпеченої сім'ї (крім сімей, що складаються лише з дітей та осіб, які досягли 65-річного віку або є інвалідами I і II групи, та сімей, в яких є діти-інваліди) є земельна ділянка площею понад 0,6 гектара (крім випадків, коли така земельна ділянка з незалежних від сім'ї причин не приносить дохід);

- у власності чи володінні малозабезпеченої сім'ї є друга квартира (будинок) за умови, що загальна площа житла перевищує 21 кв.метр на одного члена сім'ї та додатково 10,5 кв.метра на сім'ю, чи більше одного автомобіля, транспортного засобу (механізму).

Разом з тим, законодавством передбачено надання права Комісіям при місцевих органах виконавчої влади (у виняткових ситуаціях, за наявності вищезазначених обставин) приймати рішення про надання допомоги у разі якщо:

- у складі сім'ї є інвалід;

- у малозабезпеченій багатодітній сім'ї виховуються троє або більше дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах, але не довше ніж до досягнення ними 23 років);

- неможливість отримання будь-яких джерел для існування пов'язана з тривалою хворобою одного та/або кількох членів сім'ї.

Рішення про призначення державної соціальної допомоги у таких випадках приймається на підставі обстеження матеріально-побутових умов сім'ї, яка звернулася за призначенням такої допомоги. Вказаний перелік є вичерпним. Вимоги зазначених нормативних документів підлягають беззаперечному виконанню.

 

 

Земельні ділянкии | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net