Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Календар виставок в Греції у 2017 році

Календар виставок, що проводитимуться у 2016 році у м.Бухарест, Румунія _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Відділ економічного розвитку і торгівлі
Золочівської райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації є структурним підрозділом Золочівської районної державної адміністрації, що утворюється головою районної державної адміністрації і підпорядковується голові райдержадміністрації і Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації.

Відділ у своїй діяльності керуються Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства економіки України, розпорядженнями голови обласної та районної державних адміністрацій, наказами начальника Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості обласної державної адміністрації, а також Положенням.

Основними завданнями відділу є участь у:

 • Реалізації державної політики у сфері економічного і соціального розвитку України.

 • Реалізації державної регуляторної політики і державної політики у сфері розвитку економічної конкуренції та обмеження монополізму.

 • Формуванні і проведенні державної регіональної політики. Проведенні разом з іншими структурними підрозділами державної зовнішньоекономічної політики.

 • Забезпеченні реалізації державної політики у сфері внутрішньої торгівлі, громадського харчування і побутових послуг.

 • Здійсненні структурних змін, а також державної інвестиційної та інноваційної політики.

 • Забезпеченні реалізації державної цінової політики.

 • Забезпеченні виконання завдань з приватизації державного майна. Забезпеченні реалізації державної політики у сфері економічної безпеки та детінізації економіки.

   

   e-mail відділу економічного розвитку і торгівлі ekonomika-rda@i.ua

******************************************************************

Економічна значимість діяльності лісопереробних підприємств

 

ВИМОГИ

щодо роботи лісопильних об'єктів

 

1. Лісопильний об'єкт має бути введений в експлуатацію згідно з чинним законодавством.

2. Територія лісопильного об'єкта має бути огороджена.

3. Лісопильний об'єкт повинен працювати за встановленим порядком робочого дня.

4. На кожному лісопильному об'єкті має бути книга обліку лісопродукції (пронумерована, прошнурована, скріплена печаткою та погоджена райдержадміністрацією та податковими органами району), у яку відповідальна особа заносить відомості (дата звернення, прізвище власника лісоматеріалів, номер машин, супровідні документи, які підтверджують первинне походження лісопродукції, порода, асортимент, сорти лісопродукції, сорти лісопродукції, кількість одержаної в результаті переробки продукції).

5. Документи на лісопродукцію, яка переробляється, мають зберігатися до виконання замовлення і повертатись їх власникам при вивезенні ними готової продукції.

6. Під час надходження лісоматеріалів на лісопильний об'єкт відповідальна особа робить у документі на лісоматеріали відмітки про час надходження лісоматеріалів та про час закінчення порізки. 

 

Результати проведених обстежень роботи лісопильних об’єктів

Протягом березня  – травня 2018 року комісією з обстеження та забезпечення легалізації роботи лісопильних об’єктів Золочівського району обстежено 28 лісопильних об’єктів, з них:
20діючих та 18 на момент обстеження не здійснювали господарської діяльності.
    В ході обстежень виявлено ряд недоліків: відсутність документації щодо надходження і обліку лісопродукції, відсутність документації по вводу в експлуатацію.  Всім керівникам лісопильних об’єктів вказано на недоліки та надані відповідні рекомендації , складено акти, копії яких подані у Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

 

До відома суб'єктів господарської діяльності лісопереробної галузі!

Доводимо текст розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 02.04.2018 р. №274/0/5-18 "Про сприяння розвитку суб'єктів господарської діяльності лісопереробної галузі Львівщини.

 

Обмін досвідом роботи між лісовими господарствами

На базі державного підприємства "Золочівське лісове господарство" відбувся щорічний семінар у якому взяли участь головні інженери та відповідальні спеціалісти за реалізацію лісопродукції державних лісогосподарськиих підприємств області.

Учасники семінару побували на лісосіках формування і оздоровлення лісів – це вибіркова санітарна рубка у Сасівському лісництві і рубка головного користування у Зозулівському лісництві, провели огляд виробничих об'єктів підприємства (нижній склад, автолісовозна дорога, цех переробки деревини). Працівники ДП "Золочівське лісове господарство" поділитися своїми досягнення, успіхами та розказати про свій досвід роботи.

"Ми об’їхали, показали де ми заготовляємо деревину, як ми її транспортуємо, де її зберігаємо, розвантажуємо, перевантажуємо, переробляємо, сушимо. Тобто весь виробничий цикл, який здійснює державне підприємств" – розповів директор ДП "Золочівське лісове господарство" Руслан Круть.

 

Щодо впровадження рейтингу деревообробних підприємств.

На засіданні Ради лісового сектору при Львівській обласній державній адміністрації, яка відбулася в облдержадміністрації, було порушено питання щодо балансу деревини у Львівській області, а також впровадження рейтингу деревообробних підприємств області в частині закупівлі деревини необробленої. Впровадження у 2018 році рейтингу деревообробних підприємств дасть змогу максимально забезпечити деревиною підприємців області, що, як наслідок, значно збільшить розвиток лісового сектору області.

Крім цього було ухвалено низку стратегічних рішень, спрямованих на налагодження внутрішньої кооперації ринку деревини Львівщини, забезпечення стабільної динаміки зростання галузі.

 

Процес вирощування лісу – багаторічна та безперервна праця.

Адже для того, щоб в наступному році було чим відтворювати лісові насадження, працівники лісогосподарських підприємств, починаючи з вересня місяця заготовлять насіння різних порід дерев, адже тільки при використанні насіння високопродуктивних, високоякісних, стійких у конкретних умовах дерев можна створити продуктивні ліси.

Осіння посадка починається після закінчення вегетаційного періоду у рослин, тобто коли починає опадати листя з дерев, а закінчується – до перших морозів, Осіння лісокультурна кампанія закриває річний цикл роботи лісівників по проведенню лісокультурних робіт в листопаді. Тож працівники лісу докладають усіх зусиль, аби дотриматись цих галузевих вимог до лісового насінництва.

Лісогосподарськими підприємствами району розпочато осінню посадку лісових культур. Так 10 листопада 2017 року відбулася осіння посадка лісових культур на території Словітського лісництва ДП «Золочівський лісгосп» до садіння долучилися: голова Золочівської Райдержадміністрації Недзельський В.Й., заступник голови Золочівської РДА Нижник І.М., голова Золочівської районної ради Банах О.О., начальник управління агропромислового розвитку Золочівської Райдержадміністрації Леськів З.В., голова Словітської сільської ради Демський В.П., керівництво та працівники ДП, Золочівський лісгосп”.

 

У ДП «Золочівський лісгосп» проведено семінар щодо проблеми масового всихання сосни звичайної

13 жовтня 2017 року у  ДП “Золочівський лісгосп” відбувся семінар-навчання щодо проблеми масового всихання сосни звичайної. Участь у семінарі взяв перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, голови сільських рад.

Під час заходу було обговорено актуальне питання про дерева сосни, які вражаються шкідником і вмирають з верхівки донизу.

Головний лісничий ДП „Золочівський лісгосп” Повзанюк Ігор Михайлович розповів про Золочівський лісгосп та поширеність цієї проблеми у Золочівському районі.

Звертаючись до присутніх Ігор Нижник наголосив на важливості даної тематики у сьогоденні.

«…Три проблеми. Це енергетична,  продовольча, екологічна. Це ті проблеми, які треба буде вирішувати нам, нашим дітям і нашим нащадкам. Але дедалі частіше екологічна проблема починає виходити на перше місце. Надзвичайно багато сьогодні є викликів. Хочу зазначати, що недавно в адміністрації було проведено семінар на тему: «Деякі аспекти експлуатації, моніторингу полігонів побутових відходів із застосуванням геоінформаційних технологій». Особлива увага була звернена на забруднення річок і озер побутовими відходами. Я сьогодні прибув на цей семінар, адже це питання є вкрай важливим для району тому, що кожен 4-тий га засаджений лісом. ДП «Золочівський лісгосп», підприємство «Галсілліс» долучаються до економічного зростання і до розбудови територій, а основне до збереження екологічної рівноваги…»,- сказав Ігор Нижник.  

Головний лісопатолог Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства “Львівлісозахист” Богдан Соколовський зазначив, що це є проблема не лише Золочівщини, Львівщини, України, а це є глобальна проблема.

Директор ДП «Золочівський лісгосп» Руслан Круть розповів також про проблему охорони лісу не лише від шкідників-комах, але й людей, які з метою наживи зрізають і крадуть дерева.

Після обговорення в аудиторії усі поїхали в ліс, де мали можливість наочно подивитися як шкідники вражають дерева.

 

До відома суб’єктів господарювання лісогосподарської галузі

Відповідно до п.1. доручення першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації від 18 липня 2017 року №12 з метою детінізації та стимулювання лісогосподарської галузі Львівської області суб’єктам господарювання, які працюють у сфері обробки деревини обов'язково привести установчі документи до вимог нормативно - правових актів, які регламентують здійснення державної реєстрації, як суб’єкта господарських відносин, а також про обов’язковість легалізації найманих працівників шляхом офіційного працевлаштування та виплати їм заробітної плати на рівні не нижче мінімальної.

Також повідомляємо, що департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації сформований "Рейтинг деревообробників Львівщини" При підготовці рейтингу були враховані такі основні показники: кількість найманих працівників, податкове навантаження, ефективність виробництва, середня заробітна плата, глибина переробки деревини.

 

******************************************************************

Про ризики нелегального працевлаштування за кордоном

В останні роки все більше українців виїжджають за кордон з метою працевлаштування. В основному іноземні роботодавці готові приймати наших спеціалістів, але вони повинні мати високий рівень професіоналізму і володіти мовою. Багатьом українцям складно працевлаштуватися за такими вимогами, тому вони обирають нелегальну низькокваліфіковану роботу.

Для легального працевлаштування або навчання за кордоном необхідно мати відповідну візу, оскільки туристична або гостьова віза права на роботу та навчання не дає. Агенція з працевлаштування за кордоном повинна мати ліцензію на таку діяльність як посередництво у працевлаштуванні за кордоном за обраною Вами спеціалізацією саме в тій країні, куди Вам пропонують поїхати. Крім ліцензії, фірма-посередник повинна мати свідоцтво про державну реєстрацію та договір з іноземною фірмою-роботодавцем. Згідно з умовами ліцензування Мінсоцполітики, рекрутери, які працевлаштовують українців за кордон, не можуть брати гроші за працевлаштування — підбір роботи. Можуть брати кошти за проїзд, оформлення документів (візовий збір), але не за те, що знайдуть роботу. Вимога передоплати за консультацію, пересилання документів роботодавцю тощо є індикатором нечесного агентства.

Якщо вам підшукують роботу за кордоном і дають лише загальну інформацію про компанію, в якій потенційно будете працювати, — не називають точну назву компанії, загальними фразами пояснюють сферу її діяльності і так само описують ваші майбутні обов’язки, — будьте впевнені в спланованому обмані. Ви маєте право знати повну інформацію про майбутнього роботодавця, графік роботи, розмір оплати праці, умови проїзду та проживання, порядок медичного і соціального страхування. Не підписуйте документи наосліп, уважно читайте договір, який, до речі, має бути перекладено на рідну мову. Ніколи не ставте підпис на порожньому аркуші паперу, не піддавайтеся на вмовляння укладення «подвійного» трудового договору (чорнового варіанту з більш низькими сумами оплати праці тощо) і контракту, який містить умови: «та інші види робіт», «всі види робіт на вимогу роботодавця». Переконайтесь, що договір на навчання або роботу абсолютно зрозумілий і перекладений коректно. Переклад має бути нотаріально завірений. Не поспішайте підписувати будь-які документи без консультації юриста. Не віддавайте оригінал паспорта потенційним роботодавцям чи третім особам за жодних умов! Копія паспорта потрібна при оформленні документів, оригінал паспорта особисто показуєте прикордонникам при перетині кордону. Ніяких причин комусь віддавати оригінал немає і бути не може. Прохання віддати оригінал документів для збереження до прибуття до місця роботи або формулювання «це обов’язкова умова» повинні вас насторожити.

Також неофіційно працевлаштований іноземець змушений завжди переховуватися від органів правопорядку. Якщо поліція спіймає мігранта на нелегальній роботі, його депортують з країни без права в’їзду на деякий час. Тому перш ніж наважитися на незаконне працевлаштування за кордоном, слід добре зважити всі «за» і «проти».

 

******************************************************************

Представників малого бізнесу запрошують до участі у
конкурсі інвестиційних проектів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області продовжує конкурс інвестиційних проектів. Він триватиме з 1 лютого по 1 березня 2018 року. Відповідно до Програми суб’єктам підприємницької діяльності, представникам малого бізнесу, які відповідають вимогам Господарського Кодексу, з обласного бюджету відшкодовуватимуть частину відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Як інформують у департаменті економічної політики ЛОДА, претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам:
- здійснювати господарську діяльність неперервно не менше 24 місяців;
- здійснювати діяльність у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 "Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння", Розділу 31 Групи 31.0 "Виробництво меблів" (крім класу 31.03 "Виробництво матраців") та усіх груп Розділу 10 "Виробництво харчових продуктів". Читати повністю>>>

*****************************************************************

Конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО,
які є фізичними особами - підприємцями

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує про оголошення конкурсу інвестиційних проектів з 1 лютого 2018 року. Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам: Читати повністю>>>

*****************************************************************

Планується міжнародна поїздка до Словаччини, Австрії, Італії, Словенії та Угорщини

 

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 30 жовтня по 7 листопада 2016 року планується міжнародна поїздка до Словаччини, Австрії, Італії, Словенії та Угорщини (орієнтовна програма поїздки додається).

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери, співробітники, студенти вищих навчальних закладів, медичних, лікувальних установ тощо. Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Просимо керівників навчальних закладів, медичних, лікувальних установ, громадських організацій, засобів масової інформації розглянути можливість участі у зазначеній вище поїздці.

Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз, надсилаються до 7 жовтня 2016 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м.Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: 044-501-01-15, 044-400-43-01, 067-407-77-98, 096-596-14-12, 093-214-64-17, 050-447-49-68.

 

******************************************************************

До уваги розпорядників бюджетних коштів, які входять в мережу відповідного структурного підрозділу райдержадміністрації, а також розпорядників бюджетних коштів, які фінансуються з сільських, селищних, міських бюджетів міст районного значення!

 

Повідомляємо, що за інформацією щомісячного юридичного журналу «Радник в сфері державних закупівель» (radnuk.com.ua) 20 травня в м. Львові в приміщенні готелю “Львів” (проспект В.Чорновола,7) буде проходити семінар-тренінг по підвищенню професійного рівня учасників та замовників публічних (державних) закупівель. Семінар проводитимуть фахівці у сфері держзакупівель.

Вартість участі в семінарі - 950 грн.

У вартість участі в семінарі входять:

- зразок документації конкурсних торгів, зразок запиту цінових пропозицій оформлені згідно нових змін;

- індивідуальні консультації під час тренінгу та по телефону після участі;

- інформаційно-лекційне обслуговування ;

- конференц-набір;

- бізнес-ланч;

- видача сертифікатів про навчання.

 

Програма семінару

Час

Тема виступу

08:45 – 9:00

Реєстрація учасників семінару 
Відкриття семінару. Вступне слово.

9:00 -10:10

 Електронні торги. (Допорогові електронні закупівлі):
•    система ProZorro;
•    електронні майданчики;
•    робота на майданчику;
•    особливості оскарження дій та рішень при проведенні електронних закупівель;
•    практичні поради проведення та участі.

На прикладі майданчика "SmartTender.biz"

10:10 –10:30

 З початку 2016 року визначаємо предмет закупівлі по-новому:
•    короткий огляд положень ДК 021:2015;
•    етапи впровадження ДК 021:2015;
•    алгоритм дій замовника при визначенні предмета закупівлі.

10:30 -11:50

 Документація конкурсних торгів та вимоги законодавства до її оформлення:
•    документи, які непотрібно вимагати в документації;
•    положення, на які потрібно звернути увагу при складанні документації;
•    встановлення вимог статті 16 Закону;

11:50 - 12:10

Проводимо розкриття пропозицій  відповідно до змін передбачених в Законі:
•    яку інформацію потрібно оголошувати на розкритті;
•    які документи потрібно демонструвати на вимогу присутніх на розкритті осіб.

12:10 – 13:00

Обідня перерва (бізнес-ланч) 

13:00 – 13:20

 Закон України «Про публічні закупівлі»:
•    набрання чинності Закону;
•    як він буде вводитися в дію;
•    понятійний апарат.

13:20 – 13:40 

Тендерний комітет та уповноважені особи замовника:
•    основні питання функціонування комітету (як розподіляються повноваження, як складається поіменний протокол засідання комітету
)

13:40 – 15:20

Процедура закупівлі по-новому:
    складаємо тендерну документацію;
•    вносимо зміни і надаємо роз’яснення;
•    механізм оцінки за допомогою електронного аукціону;
•    повідомлення про намір укласти договір та інші питання.
 Особливості проведення відкритих торгів у разі, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну:
•    для товарів і послуг - 133 тисячам євро;
•    для робіт - 5150 тисячам євро
 Порядок організації та проведення переговорної процедури закупівлі

15:20 – 16:00

 Повноваження, моніторинг, перевірки  центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю. 
  Відповіді на питання учасників семінару.

 

Щоб взяти участь у семінарі потрібно заповнити заявку на сайті http://radnuk.com.ua/seminar/ та відпрвити факсом: (044) 451-85-71 або e-mail: radnukdz@gmail.com 

 

******************************************************************

Щодо спеціалізованої виставки у США

 

Повідомляємо, що за інформацією Посольства України у Сполучених Штатах Америки, у період з 22 по 25 травня 2016 року в м. Вашингтон планується проведення спеціалізованої виставки «TechConnect World Innovation 2016». Вказана виставка проводиться на щорічній основі та присвячена інноваційним технологіям. Партнерами заходу виступають провідні американські та світові компанії.

Цього року у виставці планується участь представників більше 5 тисяч компаній з усього світу та понад 1 тис. представників американських федеральних органів влади.

Більш докладна інформація про виставковий захід за посиланням: http://technoconnectworld.com/World2016 .

Участь у виставці є важливою нагодою для представників українських науково-дослідних кіл, щоб продемонструвати і представити вітчизняні ідеї та потенційні наукові проекти, налагодити прямий контакт з провідними світовими та американськими компаніями, а також з державними установами США, які зацікавлені у інноваційних розробках.

Організатори виставки, зі свого боку, висловлюють попередню готовність забезпечити участь України у заході на пільгових умовах Зокрема, надати виставковий павільйон за 40 тис. дол., половина цієї суми має бути сплачена якнайскоріше (умови участі України додаються).

Контактна особа у Посольстві: О.М. Осадчий, тел.: (202)349-2936.

 

******************************************************************

Щодо програми «Стратегічне управління бізнесом»

 

Інформуємо про можливість взяти участь у міжнародній навчальній Програмі для розвитку приватного сектора «Стратегічне управління бізнесом» («Strategic Business Managment»), яка розрахована на бізнес-лідерів та підприємців.

Зазначена Програма організована Шведською міжнародною агенцією з розвитку та кооперації (SIDA) та орієнтована на громадян України, Грузії, Албанії, Молдови та Косово.

Учасники Програми отримають навички з успішного ведення власного бізнесу, розуміння механізмів зі стимулювання розвитку приватного сектора та оволодіють інструментами для розробки плану дій з Розвитку приватного сектора на батьківщині. Вказаний план дій розроблятиметься у співпраці з учасниками пов’язаної навчальної Програми.

Програма проводитиметься англійською мовою та включатиме тритижневий тренінг у Швеції, додаткові регіональні та національні семінари, а також можливості для роботи з мережею шведських національних та регіональних підприємств. Більш детальну інформацію щодо умов Програми, вимог до кандидатів можна найти за посиланням www.privatesectordevelopment.se у розділі «Strategic Business Managment».

Кінцевий термін подання заявок на участь у Програмі - 2 травня 2016 року.

 

******************************************************************

Щодо програми стажування «Fit for Partnership with Germany»

 

Інформуємо про можливість стажування у Німеччині за Програмою ділового партнерства «Fit for Partnership with Germany».

Дана Програма розрахована на українських підприємців і менеджерів, сприяє підвищенню їх кваліфікації завдяки отриманню нових знань в сфері ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами та допомагає українським компаніям виходити на міжнародні ринки.

У 2016 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямами: економічна кооперація без галузевої специфіки та економічна кооперація за галузевою специфікою (у сфері енергоефективності в промисловості, енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд, поновлюваних джерел енергії, у секторі охорони здоров’я, природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів, у аграрному секторі).

Стажування проводиться англійською мовою і триває впродовж місяця.

Вказана Програма фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина.

Більш детальна інформація про Програму та умови участі розміщені за посиланням http://ukrаіne.managerprogramm.de .

 

******************************************************************

До відома керівників установ та підприємств району

 

На адресу районної державної адміністрації надійшов лист департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації щодо можливості участі у міжнародних тендерах, оголошених за проектами міжнародних фінансових організацій, які мають штаб-квартири у м.Вашингтон, США.

Інформуємо, що порядок проведення державних закупівель установами федерального уряду США регулюється Законом про державні закупівлі США (“Buy American Act”, ВАА). Відповідно до цього закону уряд США у рамках здійснення закупівель товарів і послуг для своїх потреб зобов'язаний надавати перевагу товарам ї послугам американського походження (включаючи сировину і матеріали). Подібні вимоги також існують і на закупівлю товарів і послуг третіми сторонами, якщо такі закупівлі здійснюються за рахунок коштів федерального бюджету.

З урахуванням нерівноправних умов конкурентної боротьби на американському ринку українські компанії для участі в тендерах для потреб урядових структур США могли б створювати окремі юридичні особи за законодавством США, які представлятимуть їхні інтереси, або встановлювати партнерські стосунки з американськими компаніями і, відповідно, діяти через посередників для отримання субконтрактів на реалізацію держзамовлень.

Актуальна інформація про міжнародні тендери, які, зокрема, оголошено за проектами міжнародних фінансових організацій, у тому числі установ групи Світового банку, міститься на:

- веб-порталі: http://www.dgmarket.com/ американської компанії “Development Gateway, Inc.”, на якому можна отримати (після реєстрації) безкоштовний доступ до частини ресурсів порталу. Отримання повного доступу до інформації на цьому веб-порталі вимагає сплати на щорічній основі внеску розміром 440 дол.США.

- веб-порталі ООН “Development Business” (http://www.devbusiness.com). Починаючи з 1978 року проект “Development Business”, тісно співпрацюючи з низкою міжнародних фінансових організацій та урядами різних країн, спеціалізується на наданні інформації щодо міжнародних тендерів, міжнародного консалтингу, укладання комерційних контрактів та експортних можливостей в усьому світі. Доступ до інформації на цьому ресурсі передбачає щорічну плату розміром 590 дол.США.

За інформацією Посольства України у США однією з можливостей сприяння підвищенню рівня обізнаності українських компаній стосовно наявних міжнародних тендерних процедур, які оголошуються міжнародними тендерними організаціями, є проведення за  підтримки регіонального представництва Світового банку в м.Київ тематичних круглих столів, бізнес-семінарів тощо.

 

******************************************************************

До відома керівників підприємств, що здійснюють
зовнішньоекономічну діяльність !

 

На сайті МЗС створено окремий веб-ресурс РЕІ (http://rei.mfa.gov.ua), який виконуватиме функцію агрегатора економічної та ділової інформації українських дипломатичних установ, і стане додатковим ефективним механізмом просування продукції українських виробників на закордонні ринки.

Загальні рекомендації для вітчизняних ділових кіл щодо надсилання запитів до МЗС та підготовки й оформлення комерційних та інвестиційних пропозицій розміщені на сайті РЕІ за адресою: http://rei.mfa.gov.ua/ua/foreign-business/company-offers.

 

 

   

Земельні ділянкикии | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net