Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

До уваги виборців!

 

Новини Львівської обласної державної адміністрації

30.10.2020

На засіданні РНБО Президент України дав доручення невідкладно зареєструвати у Верховній Раді законопроект, у якому передбачається відновлення доброчесності судочинства у Конституційному Суді

Під головуванням Президента Володимира Зеленського відбулося термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України щодо невідкладних заходів, яких має вжити держава після рішення Конституційного Суду щодо неконституційності окремих положень закону про запобігання корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу України.

Глава держави особливо наголосив на загрозах, які становить таке рішення для країни та її національної безпеки. «У нас не буде грошей, у нас не буде підтримки, будуть скасовані і напрацьовані проекти, і підтримка Світового банку. У нас буде велика діра в бюджеті. А головне – ми не розуміємо, який сюрприз Конституційний Суд зробить завтра чи післязавтра», – сказав Володимир Зеленський.

«Я не впевнений, що судді Конституційного Суду самі вирішили зробити те, що вони вчора скоїли. Треба робити швидкі, але адекватні кроки. На законодавчому рівні – я впевнений, що це справедливо, – невідкладно зареєструвати законопроект у Верховній Раді, де передбачається відновлення доброчесності конституційного судочинства в Україні», – акцентував Президент. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 426 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 137 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1770 хворих. 186 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 174 - в Центрі легеневого здоров'я, 115 - у 8 МКЛ, 85 - у 1 МКЛ, 191 - у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих, 125- у Стрийській міській лікарні, 64 - у Кам'янка-Бузькій ЦРЛ, 107 - в Стебницькій міській лікарні, 52 - у Сокальській ЦРЛ, 71 - у Рудківській лікарні, 40 - у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи, 246 - у ЛШМД, 17 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 50 - у Жовківській ЦРЛ, 10 - 1-му пологовому будинку, 50 - у Жидачівській ЦРЛ, 36 - у Самбірській ЦРЛ, 38 - у Буській ЦРЛ, 42 - у ОКЛ, 54 - у Пустомитівській ЦРЛ, Перемишлянська ЦРЛ- 17. 134 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 39 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 426 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 29314 осіб.

Померло 847 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 11499 осіб. Детальніше>>>

 

На позачерговому засіданні уряду за участі Президента ухвалено рішення щодо розблокування роботи НАЗК

За участі Президента України Володимира Зеленського відбулося термінове позачергове засідання Кабінету Міністрів, на якому ухвалено розпорядження, що дасть змогу розблокувати діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Термінове засідання уряду відбулося в Офісі Глави держави на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив на необхідності обговорити реакцію на нові загрози та виклики національній безпеці. «Йдеться про загрозу антикорупційній реформі та забезпечення повноцінної роботи антикорупційних органів», – сказав він. Прем’єр-міністр нагадав, що Володимир Зеленський повернув до законодавства норму про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, яку було скасовано Конституційним Судом 26 лютого 2019 року. «Це підтвердило, що команда Президента діє прозоро, повністю віддана прагненню викоренити корупцію в Україні», – зазначив Денис Шмигаль. Детальніше>>>

 

29.10.2020

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського розпочалося термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) щодо невідкладних заходів, яких має вжити держава після рішення Конституційного Суду щодо неконституційності окремих положень закону про запобігання корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу України.

Починаючи засідання, Глава держави наголосив на необхідності термінової реакції на ситуацію, яка склалася після ухвалення Конституційним Судом за поданням групи народних депутатів рішення щодо антикорупційної інфраструктури України. «Справа не тільки в цьому рішенні, а й загалом у цілеспрямованих діях певних осіб на підрив суспільного договору в Україні та на створення реальної загрози національній безпеці та обороні нашої держави. Ми повинні не допустити ані того, що цю проблему почне вирішувати вулиця на свій розсуд, ані того, що це або якесь інше рішення Конституційного Суду буде використане ворогами України для дискредитації нашої країни за кордоном», – зазначив Президент. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 404 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 180 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1759 хворих. 179 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 173 - в Центрі легеневого здоров'я, 110 - у 8 МКЛ, 81 - у 1 МКЛ, 195 - у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих, 136- у Стрийській міській лікарні, 64 - у Кам'янка-Бузькій ЦРЛ, 115 - в Стебницькій міській лікарні, 50 - у Сокальській ЦРЛ, 69 - у Рудківській лікарні, 38 - у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи, 251 - у ЛШМД, 15 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 53 - у Жовківській ЦРЛ, 12 - 1-му пологовому будинку, 54 - у Жидачівській ЦРЛ, 35 - у Самбірській ЦРЛ, 36 - у Буській ЦРЛ, 40 - у ОКЛ, 53 - у Пустомитівській ЦРЛ. 135 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 39 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 404 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 28889 осіб. Померло 831 особа. Одужали від коронавірусної інфекції 11330 осіб. Детальніше>>>

 

Сім’ям загиблих на Сході України добровольців будуть виплачувати допомогу

28 жовтня прийнято рішення Уряду про надання членам сімей загиблих на Сході України учасників добровольчих формувань адресної допомоги до соціальних виплат (пенсії або допомоги) із розрахунку, що розмір виплат одному члену сім’ї має становити не менше ніж 7 800 грн, на двох і більше членів сім’ї – не менше ніж 6 100 гривень кожному. Адресна допомога виплачуватиметься в межах максимального розміру пенсії, визначеного законом (17 120 грн до 01.12.2020, а з 01.12.2020 – 17 690 грн). Адресну допомогу члени сімей одержать в листопаді з доплатою з серпня 2020 р., як було передбачено постановою Кабінету Міністрів від 03.08.2020 № 674 “Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб”.

 

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«Жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19. Детальніше>>>

 

28.10.2020

Стартував ремонт ще однієї ділянки автомобільної дороги Ясенів-Золочів

Стартує ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О140103 Ясенів — Золочів на ділянця км 0+000 - км 7+870 в межах с. Підгірці, що в Бродівському районі.

Роботи виконує підрядна організаціє ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл". Автошлях з’єднує дороги міжнародного значення М-06 Київ-Чоп та М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська.

“Плануємо відремонтувати близько 5 кілометрів дорожнього покриття. Цією дорогою пролягає туристичний маршрут “Золота підкова Львівщини” - один із найпопулярніших туристичних маршрутів України і беззаперечно номер один серед одноденних мандрівок Львівщиною. Даний маршрут включає Олеський, Підгородецький, Золочівський замки. Переконаний, відремонтований автошлях залучить ще більше туристів в регіон, що сприятиме економічному розвитку Львівщини”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Зазначимо, у цьому році вже відремонтовано ділянку цієї дороги від м. Золочева до с. Грабово. Детальніше>>>

 

Уряд запровадив європейські стандарти надання соціальних послуг

На засіданні Уряду прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії цифрової трансформації соціальної сфери».

Стратегією передбачено комплексну цифрову трансформацію соціальної сфери, метою якої є забезпечення європейських стандартів надання послуг, зміцнення фінансової стабільності, підвищення прозорості соціальної сфери, а також оптимізація її адміністративних видатків. Рішення позитивно вплине на забезпечення доступу до соціальних послуг вразливих верств населення, забезпечить підвищення якості обслуговування громадян у соціальній сфері, спростить процедури звернення за соціальною підтримкою. Детальніше>>>

 

До 1 листопада можна подати ідеї на найкращий ескіз великого Державного герба України

Нагадуємо, що 1 жовтня цього року стартував загальнонаціональний конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба України. Прийом матеріалів для участі в конкурсі триватиме до 1 листопада.

Підсумки конкурсу підведуть до 1 грудня. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі на кращий ескіз великого Державного Герба України, подає такі документи (матеріали): - заяву, в якій зазначаються відомості про автора (авторів) проекту ескізу та інформація про те, що подані на конкурс проекти ескізів не порушують права інтелектуальної власності третіх осіб; Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 398 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 164 особи.

Знаходиться в стаціонарах 1691 хворих. 171 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 172 - в Центрі легеневого здоров'я, 100 - у 8 МКЛ, 81 - у 1 МКЛ, 194 - у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих, 129- у Стрийській міській лікарні, 65 - у Кам'янка-Бузькій ЦРЛ, 115 - в Стебницькій міській лікарні, 49 - у Сокальській ЦРЛ, 67 - у Рудківській лікарні, 39 - у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи, 246 - у ЛШМД, 17 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 44 - у Жовківській ЦРЛ, 10 - 1-му пологовому будинку, 51 - у Жидачівській ЦРЛ, 35 - у Самбірській ЦРЛ, 38 - у Буській ЦРЛ, 40 - у ОКЛ, 28 - у Пустомитівській ЦРЛ. 126 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 40 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 398 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 28484 осіб. Померло 815 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 11220 осіб. Детальніше>>>

 

27.10.2020

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 478 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 138 осіб. Скеровано на самоізоляцію 1502 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1663 хворих. 173 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 167 - в Центрі легеневого здоров'я, 97 - у 8 МКЛ, 80 - у 1 МКЛ, 194 - у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих, 124- у Стрийській міській лікарні, 62 - у Кам'янка-Бузькій ЦРЛ, 115 - в Стебницькій міській лікарні, 51 - у Сокальській ЦРЛ, 55 - у Рудківській лікарні, 40 - у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи, 239 - у ЛШМД, 15 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 45 - у Жовківській ЦРЛ, 9 - 1-му пологовому будинку, 51 - у Жидачівській ЦРЛ, 38 - у Самбірській ЦРЛ, 36 - у Буській ЦРЛ, 42 - у ОКЛ, 28 - у Пустомитівській ЦРЛ. 138 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 39 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 478 мешканців Львівщини. За увесь час COVID-19 підтверджено у 28096 осіб. Померло 797 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 10948 осіб. Детальніше>>>

 

26.10.2020

Явка виборців на Львівщині склала 43,82%

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року.

Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів. Центральна виборча комісія опублікувала зведену інформацію про кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені на виборчих дільницях (явку виборців) на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року на момент закінчення голосування у розрізі регіонів України, за даними всіх ТВК, які мали надати такі відомості. Відтак, явка виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року на Львівщині склала 43,82%.

Як повідомляють у ЦВК, на території Львівщини бюлетені отримали 829 тисяч 945 виборців.

Загалом по Україні відсоток явки мешканців на цьогорічних місцевих виборах склав 36,88%. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 335 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 66 осіб. Скеровано на самоізоляцію 50 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1656 хворих. 174 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 178 - в Центрі легеневого здоров'я, 95 - у 8 МКЛ, 89 - у 1 МКЛ, 196 - у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих, 127- у Стрийській міській лікарні, 61 - у Кам'янка-Бузькій ЦРЛ, 103 - в Стебницькій міській лікарні, 55 - у Сокальській ЦРЛ, 51 - у Рудківській лікарні, 41 - у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи, 240 - у ЛШМД, 16 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 47 - у Жовківській ЦРЛ, 8 - 1-му пологовому будинку, 49 - у Жидачівській ЦРЛ, 39 - у Самбірській ЦРЛ, 25 - у Буській ЦРЛ, 39 - у ЛОКЛ, 28 - у Пустомитівській ЦРЛ. 126 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 36 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 335 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 27608 осіб. Померло 783 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 10741 особа. Детальніше>>>

 

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«Жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19. Регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається регіон, в якому наявна хоча б одна з таких ознак: - завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків протягом п’яти днів підряд;... Детальніше>>>

 

21.10.2020

До кінця року на автомобільній дорозі Хильчиці - Ясенівці відновлять асфальтобетонне покриття

Дорожники активно ремонтують автошлях Хильчиці-Ясенівці, який служить об’їзною Золочева.

Дорогу не ремонтували багато років, тож вона стала фактично непроїзною і потребувала негайного відновлення. Мешканці зазначають, цей шлях завдовжки всього 2,2 км та його стан завдає серйозних клопотів. Тут розташоване міське кладовище, до якого важко дістатися. До того ж страждають місцеві підприємці – перевізники просто відмовляються до них їхати, виникають проблеми зі збутом продукції.

На початку вересня Львівська ОДА оголосила про проведення тендеру. Переможцем визнали ТзОВ «Шляховик-Т». І от вчора підприємство приступило до роботи.

“Дорога буде завширшки 8 метрів, матиме два шари асфальтового покриття, відремонтований мостовий перехід. До кінця року плануємо виконати всі підготовчі роботи, облаштувати нову основу та вирівнювальний шар асфальту. Детальніше>>>

 

У 312 мешканців Львівщини за добу підтвердили коронавірус

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 155 осіб.

Скеровано на самоізоляцію 1002 осіб. Знаходиться в стаціонарах 1535 хворих. 182 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 166 - в Центрі легеневого здоров'я, 78 у 8 МКЛ, 76 у 1 МКЛ, 177 у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 115 у Стрийській міській лікарні, 57 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 100 - в Стебницькій міській лікарні, 45 - у Сокальська ЦРЛ, 49 - у Рудківській лікарні, 39 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 212 у ЛШМД, 10 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 48 - у Жовківській ЦРЛ, 15 - 1 ПБ, 51 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 26, 33 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 38 хворих, Пустомити - 18 осіб. 149 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 42 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 312 мешканців Львівщини. Детальніше>>>

 

20.10.2020

В медичних стаціонарах області перебуває понад 1,5 тисячі коронавірусних хворих

Про ситуацію із заповненістю ліжкомісць у медичних закладах Львівщини, які приймають хворих на COVID-19 йшлося сьогодні 20 жовтня, під час брифінгу у Львівській ОДА.

Як розповів директор Новояворівської районної лікарні №1 імені Юрія Липи Григорій Мороз кількість хворих із коронавірусом, які потрапляють у медзаклад, зростає, проте лікарня повністю готова до надання медичної допомоги мешканцям. «Спершу в нас було розгорнуто 40 ліжок в інфекційному відділенні. При наростаючій потребі ми розгорнули 100. Кількість пролікованих з 26 червня становить 500 хворих, 40 % з них - з коронавірусною інфекцією. 60 % хворих - це верифікована вірусна інфекція. На сьогодні ситуація є контрольована. І якщо буде потрібно розгортати ще додаткові ліжка, ми до цього готові», - зазначив він. Загалом в стаціонарах області перебуває понад 1500 хворих, що становить 55,2 % зайнятості ліжкової мережі. Детальніше>>>

 

Не маємо права розслабитись у протидії COVID-19 – Президент під час послання до парламенту

З початком поширення коронавірусу в Україні влада вжила жорстких, але ефективних заходів, завдяки чому вдалося зберегти життя тисячам українців та виграти дуже цінний час, наголосив Президент України Володимир Зеленський під час проголошення щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє та зовнішнє становище України.

«Ми обирали між двома сценаріями – поганим та ще гіршим. Удар по економіці через карантин чи величезна кількість хворих і померлих. Звісно, ми вибрали перший варіант. Вдалося зберегти життя тисячам українців та виграти дуже цінний час. Бо навіть медичні системи найуспішніших країн були неготовими до коронавірусу, а наша медицина – тим паче», – сказав він. Глава держави розповів, що на початку пандемії в Україні у Державному резерві на полицях були медичні маски, які востаннє закуповувались у 2007 році, і термін їхньої придатності давно минув. Також була зруйнована система лабораторій – їх на той момент було лише п'ять, наразі ж – у десятки разів більше. У країні швидко відновили вертикаль державних санітарних лікарів. Детальніше>>>

 

У 289 мешканців області за добу підтвердили коронавірусну інфекцію

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 137 осіб. Скеровано на самоізоляцію 900 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1555 хворих. 182 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 170 - в Центрі легеневого здоров'я, 86 у 8 МКЛ, 71 у 1 МКЛ, 170 у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 112 у Стрийській міській лікарні, 53 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 94 - в Стебницькій міській лікарні, 45 - у Сокальська ЦРЛ, 49 - у Рудківській лікарні, 39 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 215 у ЛШМД, 12 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 50 - у Жовківській ЦРЛ, 15 - 1 ПБ, 46 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 28, 35 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 35 хворих, 5 МКЛ.Львова - 48 осіб. 124 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 37 на ШВЛ. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 289 мешканців Львівщини. Детальніше>>>

 

На Львівщині немає черг на проведення ПЛР-тестувань

Станом на сьогодні, 20 жовтня, у Львівському обласному центрі немає залишків проб для проведення ПЛР-тестувань. Всі зразки, які надходять на дослідження, опрацьовуються вчасно.

Про це під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. «Зокрема, за останню добу проведено понад тисячу тестувань методом ПЛР, а також приблизно пів тисячі досліджень методом ІФА», - зазначив керівник департаменту. З 1040 ПЛР-тестувань, у 289 мешканців Львівщини результати підтвердили наявність коронавірусної інфекції. З підозрою на коронавірус за попередню добу було госпіталізовано 137 осіб. Скеровано на самоізоляцію 900 осіб. Знаходиться в стаціонарах 1555 хворих. 124 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 37 на ШВЛ.

За увесь час COVID підтверджено у 25392 осіб. Померло 717 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 9671 особа.

 

19.10.2020

Сьогодні на Львівщині стартує опалювальний сезон

У зв’язку з пониженням температури зовнішнього повітря на Львівщині стартує опалювальний сезон 2020/21 років. Відповідне рекомендаційне загальнообласне розпорядження про початок опалювального сезону підписав сьогодні, 19 жовтня 2020 року, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик.

Нагадаємо, що рішення про початок опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями, виходячи з середньодобової температури зовнішнього повітря. Температура повітря повинна бути не менше +8 °С протягом трьох діб.

Станом на сьогодні вже на 20 територіях прийнято відповідні рішення про початок опалювального сезону. Детальніше>>>

 

COVID-19: за добу на Львівщині зафіксували 259 нових випадків

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 66 осіб. Скеровано на самоізоляцію 100 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1527 хворих. 182 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 177 - в Центрі легеневого здоров'я, 96 у 8 МКЛ, 70 у 1 МКЛ, 167 у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 118 у Стрийській міській лікарні, 58 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 86 - в Стебницькій міській лікарні, 48 - у Сокальська ЦРЛ, 50 - у Рудківській лікарні, 39 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 204 у ЛШМД, 16 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 50 - у Жовківській ЦРЛ, 15 - 1 ПБ, 45 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 34, 33 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 39 хворих. 120 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 34 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 259 мешканців Львівщини. Детальніше>>>

 

14.10.2020

Львівщина вшанувала Героїв-захисників Української держави

З нагоди Дня захисника України та 78-ї річниці створення Української повстанської армії сьогодні, 14 жовтня, керівництво області разом із громадськістю, військовими, близькими й рідними захисників Української держави вшанували Героїв, похованих на полях почесних поховань Личаківського цвинтаря.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький. «Віддаємо шану всім, хто в різні часи жертовно стояв на захисті нашої державності, нашої історії, культури та самобутності. І дякуємо кожному, хто нині відважно боронить рідну землю від ворогів. Ви - найміцніша опора для своїх рідних, товаришів та для цілої України. В часи війни з російським агресором Львівщина втратила 326 своїх найкращих синів. Заради їх світлої пам’яті маємо не втрачати віру у перемогу над ворогом і боротися до кінця», - зазначив очільник області. Детальніше>>>

 

Максим Козицький взяв участь у молитві за Україну та її захисників

Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника України, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла провели молитву за Україну та її захисників.

У Богослужінні взяли участь парафіяни та представники влади. До спільної молитви з військовими та громадськістю долучився й голова Львівської ОДА Максим Козицький. Зазначимо, що Богослужіння за Україну та її захисників відбуваються сьогодні в усіх храмах області. Нагадаємо, що в межах відзначення Дня захисника України та 78-ї річниці створення Української повстанської армії, полеглих Героїв-захисників Української держави вже вшанували на Личаківському кладовищі. Детальніше>>>

 

За добу коронавірус підтвердили у 343 мешканців області

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 172 особи. Скеровано на самоізоляцію 1200 осіб.

У стаціонарах знаходиться 1385 хворих. 168 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 170 - в Центрі легеневого здоров'я, 93 - у 8 МКЛ, 57 у 1 МКЛ, 154 у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих, 107 у Стрийській міській лікарні, 52 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 95 - в Стебницькій міській лікарні, 50 - у Сокальській ЦРЛ, 42 - у Рудківській лікарні, 38 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 158 у ЛШМД, 13 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 42 - у Жовківській ЦРЛ, 15 - 1 ПБ, 45 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 32, 26 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 28 хворих. 113 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 35 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 343 мешканців Львівщини. Детальніше>>>

 

13.10.2020

У 341 мешканця Львівщини за добу зафіксували COVID-19

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 120 осіб. Скеровано на самоізоляцію 650 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1370 хворих. 160 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 161 - в Центрі легеневого здоров'я, 91 - у 8 МКЛ, 52 у 1 МКЛ, 155 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 114 у Стрийській міській лікарні, 51 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 99 - в Стебницькій міській лікарні, 50 - у Сокальська ЦРЛ, 44 - у Рудківській лікарні, 39 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 154 у ЛШМД, 15 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 37 - у Жовківській ЦРЛ, 15 - 1 ПБ, 41 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 30, 26 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 36 хворих. 122 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 38 на ШВЛ. Детальніше>>>

 

12.10.2020

На Львівщині триває будівництво першого в Західному регіоні малого групового будинку

На території Львівської області триває будівництво малого групового будинку, який буде першим будинком такого типу у Західному регіоні країни і першим в Україні державним МГБ.

Розташований заклад у селі Бірки Яворівського району. Там уже завершили першу чергу об'єкту та стартує реалізація другої. Тут будуть жити до десяти осіб, які мають особливі потреби, але можуть бути соціалізовані. За ними доглядатиме спеціальний персонал та вихователі. Зазначимо, що малий груповий будинок - заклад соціального захисту, що призначений для тривалого (стаціонарного) проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі дітей з інвалідністю, та осіб з їх числа в умовах, наближених до сімейних. Детальніше>>>

 

Спільна заява Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Польща Анджея Дуди

м. Київ, 12 жовтня 2020 року

Ми, президенти України та Республіки Польща: Наголошуємо на важливості українсько-польських двосторонніх відносин, які мають характер стратегічного партнерства. Висловлюємо свою волю до їхнього всебічного розвитку на благо наших суспільств і економік. Погоджуємося, що пандемія коронавірусу суттєво вплинула на глобальний та регіональний порядок.

Ми наголошуємо на необхідності посилення міжнародної співпраці задля подолання нових викликів і загроз. Наголошуємо на повазі України та Республіки Польща до міжнародного права та основних принципів міжнародних відносин, одночасно закликаючи до припинення незаконної окупації Автономної Республіки Крим та агресії, що триває на Донбасі.

Республіка Польща висловлює зацікавленість щодо взаємодії з Україною у межах міжнародної платформи з деокупації Автономної Республіки Крим. Україна та Республіка Польща наголошують на праві громадян усіх країн визначати своє майбутнє в результаті демократичних виборів. Республіка Польща підтверджує свою підтримку суверенітету й територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Детальніше>>>

 

Форум можливостей #Не_формат зібрав активну молодь Львівщини

У місті Жовква відбувся Форум можливостей #Не_формат 2020. Такий форум провели вже вдруге, торік у заході взяли участь понад 350 молодіжних лідерів з усієї області.

Як розповіли у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА цьогоріч кількість учасників була обмежена у зв'язку із карантином, проте це не стало на заваді активній та ініціативній молоді. Метою заходу є мотивація та активізація молодих людей Львівської області до створення власних ініціатив, які у майбутньому позитивно вплинуть на громади. «Ідея форуму зародилась у Львові, звідки все і почалось, але цьогоріч ми впроваджуємо концепцію мережування обласних заходів, тому вперше проект реалізовано у м. Жовкві. Над локацією на наступний рік думаємо вже зараз. Такий механізм допоможе залучити іншу категорію молоді, яка наразі не активна у громадському житті своїх громад, та дозволить їм побути в ролі організаторів масштабних проектів» – зазначив заступник директора департаменту Юрій Горун. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 200 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 51 особа. Скеровано на самоізоляцію 10 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1339 хворих. 163 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 170 - в Центрі легеневого здоров'я, 86 - у 8 МКЛ, 55 у 1 МКЛ, 159 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 110 у Стрийській міській лікарні, 57 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 99 - в Стебницькій міській лікарні, 46 - у Сокальська ЦРЛ, 44 - у Рудківській лікарні, 37 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 155 у ЛШМД, 10 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 37 - у Жовківській ЦРЛ, 16 - 1 ПБ, 36 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 30, 27 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 32 хворих. 118 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 34 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 200 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 22788 осіб. Померло 629 особи. Одужали від коронавірусної інфекції 8831 особа. Детальніше>>>

 

09.10.2020

Завтра на Львівщині стартує велика Поморянська толока

Завтра, 10 жовтня на Львівщині стартує велика Поморянська толока № 7. Захід відбудеться у межах акції #врятуйзамок. Про це інформують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Як наголошують організатори - основна мета толоки - впорядкування призамкової території парку Поморян.

Розпочнеться #толока7 на об’єкті о 10.00 годині. Із собою просять взяти бензопили, мотокоси, коси, топірці. Для учасників організують трансфер зі Львова. Аби скористатися ним можна зателефонувати за номером: 067 570 00 33, Наталка Степаненко. Організатори заходу також забезпечують учасників господарськими товарами та харчуванням. Зазначаємо, що толоки проводяться для впорядкування території парку, створення на ній умов для розвитку туризму, привернення уваги до Поморянського замку.

У межах акції #врятуйзамок запланували провести 10 щосуботніх толок і таким чином мати абсолютно ідеальну територію, розчищену від самосіву, сухостою, кропиви та борщівника, а також аварійних дерев, котрі підлягають ліквідації відповідно до погодженої проєктно-кошторисної документації. Також ініціативу можна підтримати фінансово. Детальніше>>>

 

 

Ми привезли з Великої Британії 2,5 млрд фунтів стерлінгів – Президент

У присутності Президента України Володимира Зеленського, який перебуває у Великій Британії з офіційним візитом, підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним секретарем Її Британської Величності, що діє через Департамент з гарантування експортних кредитів, який функціонує під назвою UK Export Finance, та Кабінетом Міністрів України, представленим міністром фінансів України. Відповідно до Меморандуму, UKEF відновлює роботу на українському ринку з підтримки британського експорту. UKEF зможе надати кредитні гарантії у розмірі до 2,5 млрд фунтів стерлінгів для британсько-українських торговельних контрактів. Детальніше>>>

 

За добу коронавірус підтвердили у 247 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 123 особи.

Скеровано на самоізоляцію 1110 осіб. Знаходиться в стаціонарах 1297 хворих. 150 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 160 - в Центрі легеневого здоров'я, 81 - у 8 МКЛ, 59 - у 1 МКЛ, 159 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 106 - у Стрийській міській лікарні, 55 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 95 - в Стебницькій міській лікарні, 45 - у Сокальська ЦРЛ, 43 - у Рудківській лікарні, 38 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 144 у ЛШМД, 11 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 35 - у Жовківській ЦРЛ, 6 - 1 ПБ, 32 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 24, 25 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 29 хворих. 115 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 36 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 247 мешканців Львівщини. Детальніше>>>

 

08.10.2020

Максим Степанов: Зараз в українських лікарнях з COVID-19 перебуває понад 20 тисяч пацієнтів, ця кількість стрімко зростає

На сьогодні в українських лікарнях, визначених для лікування хворих на коронавірус, перебуває понад 20 тисяч пацієнтів, і їхня кількість стрімко зростає. Про це під час брифінгу 8 жовтня повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Кожного дня ми шукаємо, в який спосіб рятувати людей, щоб це було більш дієво. Однак у медичної системи є певна межа, зокрема обмежена кількість медичних працівників. У наших лікарнях станом на сьогоднішній ранок знаходиться понад 20 тисяч хворих, тобто понад 20 тисяч ліжок вже зайняті. І кожного дня ця кількість збільшується. Медична система не витримає, якщо ми не почнемо масово дотримуватися протиепідемічних правил”, - заявив очільник МОЗ. Детальніше>>>

 

Патронат над дитиною: що потрібно знати майбутнім вихователям

У службі у справах дітей Львівської ОДА наголошують, що патронат над дитиною не передбачає усиновлення чи відриву дитини від рідних батьків. Навпаки, він має на меті вирішення родинних проблем шляхом тимчасової опіки над дитиною.

Патронатна сім'я - це тимчасова сім’я для дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, завдання якої полягає у тому, аби мінімізувати травматизацію дитини, коли її забирають від батьків. Саме завдяки даній формі влаштування діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, не потраплятимуть в інтернатні заклади, а перебуватимуть в спеціально підготовленій сім’ї, де про них турбуватимуться та забезпечать догляд і реабілітацію. Оптимальний строк перебування дитини в такій сім’ї становить до трьох місяців (в окремих випадках – до 6-ти місяців). За цей час органи опіки та піклування проводять роботу з батьками дитини і визначають де їй буде краще. При цьому можливість повернення дитини до батьків має бути пріоритетом в роботі з сім’єю.

У 2019 році на Львівщині первинний відбір в патронатні вихователі пройшли 4 сім’ї. Детальніше>>>

 

ЄС високо оцінив зусилля України щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі – Президент

Європейський Союз високо оцінив активну позицію України в Нормандському форматі задля мирного врегулювання ситуації на Донбасі та висловив готовність долучитися до української ініціативи зі створення Кримської платформи. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на прес-конференції за підсумками 22-го Саміту Україна – ЄС.

Глава Української держави розповів, що значна частина Саміту була присвячена питанню врегулювання ситуації на Донбасі та реалізації кроків з метою імплементації Мінських домовленостей. «Європейські партнери високо оцінили наші зусилля на шляху до миру, а також – активну й конструктивну позицію України у Нормандському форматі», – констатував Володимир Зеленський.

Глава держави також повідомив, що отримав запевнення: санкції Європи діятимуть до повного відновлення суверенітету й територіальної цілісності України. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 227 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 114 осіб. Скеровано на самоізоляцію 1200 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1301 хворий. 150 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 160 - в Центрі легеневого здоров'я, 75 - у 8 МКЛ, 55 - у 1 МКЛ, 157 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 118 - у Стрийській міській лікарні, 53 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 105 - в Стебницькій міській лікарні, 41 - у Сокальська ЦРЛ, 48 - у Рудківській лікарні, 40 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 139 у ЛШМД, 11 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 30 - у Жовківській ЦРЛ, 3 - 1 ПБ, 34 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 27, 27 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 28 хворих. 118 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 36 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 227 мешканців Львівщини. За увесь час COVID-19 підтверджено у 21923 особи. Померло 600 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 8396 осіб. Детальніше>>>

 

07.10.2020

Культура приготування борщу увійде до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини

Учора, 6 жовтня 2020 року, відбулося чергове засідання Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України.

За підсумками засідання Експертна рада рекомендувала Міністерству включити до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини 5 елементів, серед яких - «Культура приготування українського борщу». Це важливий крок в рамках підготовки номінаційного досьє до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО, яку здійснює ГО «Інститут культури України». Окрім культури приготування борщу, до Національного переліку увійдуть: Технологія створення клембівської сорочки «з квіткою»; Великоднє гуляння «Водити Володара» в селі Розкошівка Теплицького району Вінницької області; Борщівська народна вишивка; Карпатське ліжникарство. Детальніше>>>

 

На Львівщині стартував Осінній Будівельний форум-2020

Сьогодні, 7 жовтня, в області стартував традиційний щорічний Осінній Будівельний форум-2020. Серед учасників відкриття перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

«Будівельні форуми завжди були платформою, де кожен зацікавлений мав можливість ознайомитись з новими технологіями в будівництві, сучасними будівельними матеріалами, тенденціями на ринку будівництва, архітектурними проектами, енергозберігаючими технологіями тощо. Та що не менш важливо – це можливість «живого» спілкування, обмін досвідом, налагодження корисних контактів. Сподіваюсь, що незважаючи на обмеження спричинені пандемією коронавірусу, цьогорічний Форум теж стане поштовхом для реалізації нових ідей та розвитку будівельної галузі Львівщини»,- зазначив він.

Осінній Будівельний Форум-2020, перш за все це виставка інновацій у сфері проєктування, будівництва та ремонту. Виставка охоплюватиме наступні тематичні експозиції: «Буд-ЕКСПО», «Вікна. Двері. Дах.», «Опалення» та «Альтернативна енергетика», а також репрезентуватиме сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію 50 виробничих та торгових фірм на загальній виставковій площі 1800 кв.м. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 202 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 127 осіб Скеровано на самоізоляцію 902 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1281 хворий. 153 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 159 - в Центрі легеневого здоров'я, 73 - у 8 МКЛ, 49 - у 1 МКЛ, 156 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 111 - у Стрийській міській лікарні, 49 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 106 - в Стебницькій міській лікарні, 36 - у Сокальська ЦРЛ, 44 - у Рудківській лікарні, 40 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 144 у ЛШМД, 10 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 32 - у Жовківській ЦРЛ, 3 - 1 ПБ, 39 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 24, 26 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 27 хворих. 115 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 31 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 202 мешканців Львівщини. Детальніше>>>

 

Місцеві вибори на Львівщині моніторитимуть шість сотень спостерігачів ОБСЄ

Сьогодні, 7 жовтня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із довготривалими спостерігачами на місцевих виборах у Львівській області від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ.

Очільник області подякував представникам місії за об’єктивне та неупереджене висвітлення перебігу усіх виборів та поінформував присутніх про стан підготовки до місцевих виборів. «Нашим завданням, як органу вищої виконавчої влади, є надати можливість справедливого, демократичного волевиявлення. Влада зацікавлена у максимальному рівні прозорості проведення виборчого процесу. Підготовка до виборів йде позитивно, робимо усе, щоб особи з інвалідністю могли проголосувати та люди, які самостійно не можуть прийти на дільниці. Також працюємо над тим, аби були дотриманні усі карантинні вимоги, адже ці вибори припали на час пандемії Covid-19», - зазначив Максим Козицький.

 

06.10.2020

Екстрена медична допомога отримала нові спецалізовані автомобілі

Сьогодні у Центрі екстреної медичної допомоги, що на вул. Миколайчука, 9 відбулась офіційна передача 12 нових спеціалізованих автомобілів екстреної медичної допомоги. 10 авто закуплено за кошти НСЗУ по ковідівському фонду та 2 автомобілі за кошти програми підтримки ЕМД від громади Турківського району.

«Ці автомобілі врятують не одне життя. Та розуміємо також, що якісної допомоги не буде без кваліфікованого лікаря, фельдшера, медичної сестри, професійного водія. Щиро дякую працівникам екстреної медичної допомоги за роботу, витривалість, відповідальність і героїзм. Ви перші приходите на допомогу хворим і стикаєтеся з небезпечною хворобою. Детальніше>>>

 

Роз'яснено порядок голосування на місцевих виборах: що необхідно знати

25 жовтня в Україні пройдуть чергові та перші місцеві вибори.

Виборці Львівщини обиратимуть депутатів місцевих рад — Львівської обласної, 7 районних, 39 міських, 16 селищних і 18 сільських, а також міських, селищних і сільських голів. За словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряни Павлів, Центральна виборча комісія постановою від 2 жовтня затвердила форму і текст плакатів, що роз’яснюють порядок голосування на місцевих виборах і відповідальність за порушення законодавства про місцеві вибори.

По одному примірнику таких плакатів розмістять на кожній виборчій дільниці у приміщенні для голосування або безпосередньо перед ним. Детальніше>>>

 

Складний перебіг Covid-19 спостерігається у дедалі молодших пацієнтів

Коронавірус «молодшає», у пацієнтів дедалі частіше виникають ускладнення, а одужання від Covid-19 не виключає повторне захворювання. Про йшлося під час брифінгу щодо поширення Covid-19 у області сьогодні, 6 жовтня.

«На жаль, протягом останніх двох тижнів ми відзначаємо негативну динаміку і по кількості звернень, по кількості госпіталізованих, так і по стану пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою. Збільшилась кількість виїздів бригад швидкої допомоги до пацієнтів із підозрами на ковід», - зазначив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров'я ОДА. Він також наголосив, що в осінньо-зимовий період, окрім коронавірусу, поширюватимуться сезонні захворювання. При нашаровуванні цих захворювань, значно ускладниться процес лікування та одужання, а згодом реабілітації. Тому дотримання карантинних норм є обов’язковим для кожного, також медики радять вакцинуватись від грипу. Крім того, лікарі відзначають, що складний перебіг захворювання спостерігається у дедалі молодших пацієнтів. Детальніше>>>

 

Відтепер на порталі Дія можна скористатися новими послугами

Учора, 5 жовтня, Міністерство цифрової трансформації організувало Diia Summit, у межах якого презентували результати роботи за рік та масштабне оновлення Дії – одразу 16 нових електронних послуг та сервісів у застосунку та на порталі.

Загалом порталом державних послуг Дія користується два мільйони українців. Тут доступні 27 державних послуг та інформація з 6-ти реєстрів у особистому Електронному кабінеті громадянина. Серед нових послуг, які відтепер доступні у додатку: Будівельні послуги – це частина впровадження Єдиної електронної системи у сфері містобудування. Можливість почати та завершити будівництво об’єктів онлайн, що належать до категорії СС1 (кафе, приватні будинки, малі споруди). У липні Мінцифри запустило новий будівельний реєстр і ним вже скористалися понад 18 тис. замовників будівництва. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 200 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 127 осіб. Скеровано на самоізоляцію 598 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1281 хворий. 150 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 162 - в Центрі легеневого здоров'я, 69 - у 8 МКЛ, 47 - у 1 МКЛ, 156 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 111 - у Стрийській міській лікарні, 52 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 108 - в Стебницькій міській лікарні, 43 - у Сокальська ЦРЛ, 44 - у Рудківській лікарні, 39 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 135 у ЛШМД, 8 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 39 - у Жовківській ЦРЛ, 4 - 1 ПБ, 36 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 24, 26 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 28 хворих. 116 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 32 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 200 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 21494 особи. Померло 589 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 8002 осіб. Детальніше>>>

 

05.10.2020

«Особливий простір для особистості»: аспекти супроводу дітей та сімей з інвалідністю розглянули під час тренінгу

Благодійна організація «Благодійний фонд «Золочів відроджений» провела семінар-тренінг «Особливий простір для особистості», у якому взяли участь педагоги, психологи, медики, соціальні фахівці, батьки та діти.

«На семінарі говорили про основи здоров’я та потреби дитини на кожному етапі її розвитку, толерантність та грамотність в розумінні особливостей кожного з нас. Зокрема, пропрацювали прості та практичні техніки профілактики емоційного вигорання та самодопомоги в стресових ситуаціях, розповіли про основні аспекти супроводу дітей та сімей з інвалідністю», - розповіли організатори.

Окрему увагу зосередили на підвищенні грамотності щодо психічного, психологічного та соціального здоров’я, створення умов для функціонування безпечного середовища, відновлення внутрішнього спокою, урівноваження психоемоційного стану дітей та підлітків, оскільки це є основними етапами формування здорового середовища.

«Саме поширення знань щодо психогігієни та усвідомлення цінності особистості є дієвим способом зберегти психоемоційний стан дитини», - наголошують організатори.

Захід провели в межах конкурсу проєктів для інститутів громадянського суспільства. Детальніше>>>

 

Цього тижня з обласного збірного пункту до війська відправлять 175 осіб

На Львівщині з першого жовтня розпочалась осіння призовна кампанія на військову строкову службу. 632 юнаки цієї осені поповнять лави Збройних Сил України та інших військових формувань.

Відтак, за інформацією Львівського обласного військового комісаріату цього тижня з обласного збірного пункту до війська відправлять 175 осіб. Обласний збірний пункт та на районні призовні дільниці забезпечені усіма необхідними засобами індивідуального захисту для дотримання всіх карантинних вимог. Усіх юнаків, які цього тижня мають відбути у навчальні центри було перевірено на наявність Covid19.

Львівський обласний військовий комісаріат нагадує, що не отримання повістки не є причиною неявки у військкомат. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 97 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 47 осіб. Скеровано на самоізоляцію 20 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1299 хворих. 152 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 167 - в Центрі легеневого здоров'я, 69 - у 8 МКЛ, 52 - у 1 МКЛ, 166 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 109 - у Стрийській міській лікарні, 52 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 106 - в Стебницькій міській лікарні, 39 - у Сокальська ЦРЛ, 41 - у Рудківській лікарні, 42 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 133 у ЛШМД, 9 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 37 - у Жовківській ЦРЛ, 7 - 1 ПБ, 32 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 23, 28 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 35 хворих. 90 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 27 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 97 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 21294 особи. Померло 580 осіб.

Одужали від коронавірусної інфекції 7899 осіб.

Підтверджені випадки інфікування: Бродівський район - 1: Голубиця -1; Буський район - 5: Буськ -1, Красне - 2, Куткір - 1, Pіпнів - 1; Городоцький район - 2: Великий Любінь - 2; Жовківський район - 1: Лавриків - 1; Винники - 1, Львів - 83; Мостиський район - 1: Гостинцеве - 1; Сокальський район - 3: Жвирка - 1, Комарів - 1, Сокаль - 1.

 

Нові райони та громади Львівщини зобразили в Атласі адміністративно-територіального устрою України

Міністерство розвитку громад та територій України спільно з Товариство дослідників України і за підтримки Організації з безпеки і співробітництва в Європі створили Атлас адміністративно-територіального устрою України.

Відтак, на 56-ти сторінках видання розмістили карти із новим районним поділом та переліком об’єднаних територіальних громад. Кожній з областей присвятили по дві сторінки Атласу. Інформація про Львівщину розміщена на 28-29 сторінках. Детальніше>>>

 

02.10.2020

30 років тому розпочалась Революція на граніті

Сьогодні виповнюється 30 років з дня, коли українська молодь стала на захист прав, свобод і національних інтересів Українського народу, розпочавши студентську акцію протесту проти комуністичної влади в Українській РСР – Революцію на граніті.

Організаторами виступили Українська студентська спілка та Студентське братство Львова. Відважні студенти, переважно з київських та львівських вишів, 2 жовтня 1990 року на площі Жовтневої революції у м. Києві (нинішньому Майдані Незалежності) оголосили про початок голодування, висунувши ряд політичних вимог до влади.

Впродовж 16 днів українська молодь демонструвала тверду громадянську позицію та неабияку силу духу і 17 жовтня Верховна Рада УРСР прийняла рішення хоча й частково, але задовольнити вимоги студентів. Детальніше>>>

 

Відбудеться онлайн обговорення нової Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні

Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України проводять серію регіональних онлайн обговорень «Розробляємо нову національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».

Як повідомляє Секретаріат Кабінету Міністрів України, захід проводиться у зв’язку із завершенням строку реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26 лютого 2016 року №68. Метою онлайн обговорення є проведення всеукраїнського обговорення напрацьованого робочою групою з питань підготовки проєкту документу Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, а також визначення ключових пріоритетів у сфері сприяння розвитку громадянського суспільства, реалізація яких має відбутися у короткостроковій перспективі.

Заходи проводяться у межах проєкту «Вдосконалення законодавчої бази та спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати», який реалізовується Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 236 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 110 осіб. Скеровано на самоізоляцію 1120 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1262 хворих. 149 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 172 - в Центрі легеневого здоров'я, 66 - у 8 МКЛ, 51 - у 1 МКЛ, 160 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 94 - у Стрийській міській лікарні, 50 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 98 - в Стебницькій міській лікарні, 37 - у Сокальська ЦРЛ, 39 - у Рудківській лікарні, 44 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 135 у ЛШМД, 8 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 29 - у Жовківській ЦРЛ, 7 - 1 ПБ, 40 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 26, 24 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 33 хворих. 101 людина перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 32 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 236 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 20826 осіб. Померло 570 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 7603 осіб. Детальніше>>>

 

1 жовтня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідно до її висновків, міста і райони Львівщини до червоної зони не потрапили. Область перебуватиме у помаранчеві, жовтій та зеленій зонах.

До помаранчевої зони потраплять: - місто Львів, Золочівський, Перемишлянський, Пустомитівський та Сокальський райони; до жовтої зони: - міста Борислав, Дрогобич, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград, Бродівський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Радехівський, Сколівський, Стрийський та Яворівський райони; Решта міст і районів будуть в зеленій зоні.

Нове епідемічне зонування почне діяти з понеділка, 5 жовтня. Детальніше>>>

 

01.10.2020

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«Жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19.

Регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається регіон, в якому наявна хоча б одна з таких ознак:

- завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків протягом п’яти днів підряд;

- середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менш як 24 тестування на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;

- показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тис населення перевищує базовий рівень захворюваності.

Міністерство охорони здоров’я України щодня оновлює ознаки для визначення регіону із значним поширенням COVID-19. Детальніше>>>

 

30.09.2020

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«Жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19.

Регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається регіон, в якому наявна хоча б одна з таких ознак:

- завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків протягом п’яти днів підряд;

- середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менш як 24 тестування на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;

- показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів на 100 тис населення перевищує базовий рівень захворюваності.

Міністерство охорони здоров’я України щодня оновлює ознаки для визначення регіону із значним поширенням COVID-19. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 240 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 110 осіб.

Скеровано на самоізоляцію 1100 осіб. Знаходиться в стаціонарах 1252 хворих. 155 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 176 - в Центрі легеневого здоров'я, 59 - у 8 МКЛ, 48 - у 1 МКЛ, 159 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 82 - у Стрийській міській лікарні, 50 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 95 - в Стебницькій міській лікарні, 32 - у Сокальська ЦРЛ, 39 - у Рудківській лікарні, 44 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 136 у ЛШМД, 10 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 31 - у Жовківській ЦРЛ, 7 - 1 ПБ, 45 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 26, 25 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 33 хворих. 106 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 32 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 240 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 20590 осіб. Померло 565 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 7387 осіб. Детальніше>>>

 

Сьогодні стартував конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба

30 вересня Кабінет Міністрів прийняв постанову про проведення конкурсу на найкращий ескіз великого Державного герба України.

Уряд утворив організаційний комітет з підготовки та проведення конкурсу. Співголовами оргкомітету стали міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко та міністр юстиції Денис Малюська.

Найкращі проєкти ескізів отримають премії: перша премія - 100 тис. грн, друга премія - 50 тис. грн, третя премія - 30 тис. грн. Конкурс розпочинається сьогодні, 1 жовтня, і триватиме до 1 листопада. Підсумки оргкомітет підбиватиме до 1 грудня. Детальніше>>>

 

29.09.2020

Львівській національній філармонії присвоєно ім’я Мирослава Скорика

Сьогодні, 29 вересня, на сесії Львівської обласної ради було прийнято рішення про присвоєння комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія» імені Мирослава Скорика.

Ініціативу присвоєння філармонії імені Мирослава Скорика проявили Львівська обласна державна адміністрація спільно з Львівською національною філармонією, заручившись підтримкою дружини та доньки Маестро. Довідково: Мирослав Михайлович Скорик – видатний композитор і музикознавець, Герой України, народний артист України, лауреат премії ім. Т. Г. Шевченка, багаторічний художній керівник Київської опери. Нагадаємо, що 1 червня 2020 року на 82-му році життя Мирослав Скорик відійшов у вічність. Детальніше>>>

 

Коронавірус за добу підтвердили у 169 мешканців області

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 120 осіб. Скеровано на самоізоляцію 210 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1261 хворий. 167 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 160 - в Центрі легеневого здоров'я, 53 - у 8 МКЛ, 48 - у 1 МКЛ, 161 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 75 - у Стрийській міській лікарні, 53 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 100 - в Стебницькій міській лікарні, 27 - у Сокальська ЦРЛ, 45 - у Рудківській лікарні, 41 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 144 у ЛШМД, 17 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 34 - у Жовківській ЦРЛ, 9 - 1 ПБ, 39 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 29, 25 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 34 хворих. 90 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 30 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 169 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 20085 осіб. Померло 560 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 6953 особи. Детальніше>>>

 

На Львівщині вшанували пам’ять Михайла Грушевського

Сьогодні, 29 вересня, виповнюється 154-а річниця від дня народження голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Грушевського. Вшанували пам'ять великого українця на Львівщині.

«Не чіпатися того, що ділить і роз’єднує поодинокі частини української землі, а пильнувати того, що лучить і єднає їх до купи, і се зміцнювати і розвивати мусимо… Єднатися, концентруватися, а не ділитися, не розбігатися — се повинно бути у всім нашим гаслом», — не втрачають актуальності слова видатного сина українського народу і сьогодні. Відтак, представники влади та громади поклали квіти до пам’ятника Михайлу Грушевському. Участь у вшануванні взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Зазначимо, що 20 років свого життя Михайло Грушевський провів у Львові, працював у Львівському університеті. Вів активну діяльність у Науковому товаристві імені Шевченка, автор понад 2000 наукових праць. Детальніше>>>

 

28.09.2020

Що потрібно знати виборцям під час голосування на місцевих виборах

Менш як за місяць, 25 жовтня, в Україні, і, зокрема, на Львівщині відбудуться місцеві вибори. Верховна Рада України, призначаючи їх, одним із пунктів доручила Кабінету Міністрів України спільно з Центральною виборчою комісією розробити заходи та рекомендації, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, з урахуванням вимог Виборчого кодексу України.

Як повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, Кабінет Міністрів України постановою від 14 вересня №846 затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, який визначає механізм здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Детальніше>>>

 

В межах семінар-тренінгу «Нові будівничі» навчали як правильно презентувати громадську організацію

Львівська обласна організація Спілки Української Молоді в Україні провела семінар-тренінг «Нові будівничі». Проєкт покликаний показати інструменти діяльності та розвитку організацій на Львівщині.

Як зазначають організатори, одним із головних інструментів є ефективна презентація та комунікація з аудиторію, профільним середовищем, партнерами. Саме це є запорукою успіху під час пошуку фінансової підтримки для реалізації проєктів.

Під час заходу тренер заходу поєднав теоретичну та практичну частини, за допомогою яких учасники презентували проекти у різних галузях та характеризували всі виступи задля розуміння помилок і надалі врахування їх в роботі.

Семінар-тренінг «Нові будівничі» провели в межах конкурсу проєктів для інститутів громадянського суспільства на виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2020 році. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 131 мешканця Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 51 особу. Скеровано на самоізоляцію 10 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1258 хворих. 164 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 160 - в Центрі легеневого здоров'я, 46 - у 8 МКЛ, 48 - у 1 МКЛ, 161 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 85 - у Стрийській міській лікарні, 45 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 93 - в Стебницькій міській лікарні, 32 - у Сокальська ЦРЛ, 40 - у Рудківській лікарні, 43 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 158 у ЛШМД, 19 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 32 - у Жовківській ЦРЛ, 7 - 1 ПБ, 42 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 25, 25 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 33 хворих. 105 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 29 на ШВЛ.

 

25.09.2020

П’ять районів Львівської області зарахували до "помаранчевої" зони

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Новий поділ на карантинні зони розпочне діяти 28 вересня. До "помаранчевої" зони віднесли: Бродівський, Золочівський, Перемишлянський, Пустомитівський та Сокальський райони Львівської області. У "жовтій" зоні будуть: міста Львів, Борислав, Дрогобич, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Радехівський, Сколівський, Стрийський та Яворівський райони Львівської області.

Всі решта - у "зеленій" зоні. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

 

24.09.2020

Максим Козицький презентував здобутки та можливості Львівщини на Діловому форумі «Нова економічна реальність світу, прогнози щодо України» - такою є назва Ділового форуму, який розпочав свою роботу сьогодні, 24 вересня, на Львівщині.

Подія спрямована на розвиток бізнес-середовища України та області зокрема.

Спілкуватимуться упродовж дня на актуальні економічні теми представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, успішні підприємці, які зацікавлені в економічному розвитку України. Також до участі запрошені представники міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній.

Привітав присутніх голова Львівської ОДА Максим Козицький, який у вітальному слові зупинився на змінах в економіці пов’язаних з пандемією коронавірусу, нові виклики та можливості для Львівщини, зокрема розвитку внутрішнього туризму. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 205 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 109 осіб. Скеровано на самоізоляцію 1100 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1231 хворих. 157 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 144 - в Центрі легеневого здоров'я, 49 - у 8 МКЛ, 41 - у 1 МКЛ, 151 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 76 - у Стрийській міській лікарні, 59 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 96 - в Стебницькій міській лікарні, 34 - у Сокальська ЦРЛ, 38 - у Рудківській лікарні, 42 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 173 у ЛШМД, 14 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 37 - у Жовківській ЦРЛ, 4 - 1 ПБ, 38 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 24, 23 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 31 хворих. 99 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 33 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 205 мешканця Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 19250 осіб. Померло 537 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 6464 осіб. Детальніше>>>

 

23.09.2020

Уряд підтримав створення природного парку «Королівські Бескиди»

Кабінет Міністрів України на засіданні 23 вересня схвалив проект Указу Президента України «Про створення національного природного парку «Королівські Бескиди».

Національний природний парк площею 8 тис. 997 га розташований на території Старосамбірського району Львівської області. Його природні комплекси та об’єкти мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову та освітню цінність, що буде сприяти розвитку туризму на Львівщині. Передбачається, що землі комунальної власності, які перебували у КП «Старосамбірське дочірнє лісогосподарське підприємство «Галсільліс», а саме: 8 тис. 691 га вилучаються і надаються у користування Національного парку, ще - 306 га не вилучаються у землекористувача, але також входитимуть до його території. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 252 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 105 осіб. Скеровано на самоізоляцію 820 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1217 хворих. 151 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 149 - в Центрі легеневого здоров'я, 56 - у 8 МКЛ, 40 - у 1 МКЛ, 159 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 82 - у Стрийській міській лікарні, 51 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 90 - в Стебницькій міській лікарні, 31 - у Сокальська ЦРЛ, 38 - у Рудківській лікарні, 41 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 170 у ЛШМД, 14 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 36 - у Жовківській ЦРЛ, 4 - 1 ПБ, 30 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 23, 24 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 28 хворих. 96 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 32 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 252 мешканців Львівщини. За увесь час COVID-19 підтверджено у 19045 осіб. Померло 532 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 6333 осіб. Детальніше>>>

 

22.09.2020

На запобігання виникненню і поширення COVID-19 було скеровано майже 150 млн грн

Від початку пандемії Covid-19 провели 126724 лабораторних досліджень на виявлення коронавірусу методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР), загалом силами усіх лабораторій області щодоби проводять майже 1900 досліджень.

На території області зафіксовано 18793 підтверджених випадків інфікування. Про це сьогодні йшлося на черговій сесії Львівської обласної ради, де директор депаратменту охорони здоров’я Орест Чемерис проінформував депутатів щодо санітарно-епідеміологічного стану на території області та врегулювання ситуації, що склалася у зв'язку із епідемією коронавірусу.

«До надання стаціонарної допомоги залучено 19 закладів. У червні до переліку внесли ще кілька лікарень. Усі заклади першої хвилі внесені до переліку і законтрактовані НЗСУ. Допомога надається за територіальним принципом. Всього виділено 2585 ліжок. Середня завантаженість ліжок по області становить 48,7%. 98 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації, 27 осіб на апаратах штучної вентиляції легень. 6189 пацієнтів одужало. Зареєстровані 527 летальних випадків», - розповів Орест Чемерис. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 275 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 100 осіб. Скеровано на самоізоляцію 611 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1258 хворих. 156 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 157 - в Центрі легеневого здоров'я, 65 - у 8 МКЛ, 50 - у 1 МКЛ, 159 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 87 - у Стрийській міській лікарні, 52 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 91 - в Стебницькій міській лікарні, 33 - у Сокальська ЦРЛ, 39 - у Рудківській лікарні, 41 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 169 у ЛШМД, 11 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 34 - у Жовківській ЦРЛ, 5 - 1 ПБ, 34 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 23, 24 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 28 хворих. 98 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 27 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 275 мешканця Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 18793 осіб. Померло 527 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 6189 осіб. Детальніше>>>

 

21.09.2020

Більше ніж мільярд гривень перерахували великі платники податків до місцевих бюджетів за вісім місяців 2020 року

За вісім місяців 2020 року великі підприємства, які перебувають на обслуговуванні в Західному управлінні Офісу великих платників податків ДПС, перерахували до місцевих бюджетів приблизно 1,2 млрд гривень, що на 92 млн гривень більше ніж очікувалось.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 196 млн гривень. Найбільш вагомим джерелом наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. З початку року представники великого бізнесу сплатили 788 млн гривень цього податку.

Крім того, великі платники перерахували до місцевих бюджетів 234 млн гривень податку на прибуток підприємств, 42 млн гривень земельного податку, 70 млн гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизними товарами, податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки - 17 млн гривень, рентної плати за спеціальне використання води – 14 млн гривень. Детальніше>>>

 

На понад 12 відсотків зросли податкові надходження до бюджетів на Львівщині від підприємств з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води

Підприємствами з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води у січні-серпні 2020 року до Зведеного бюджету сплатили 666,5 млн. грн. податкових платежів, що на 71,2 млн. грн. або на 12 відсотків більше, ніж у відповідному періоді 2019 року.

Про це повідомили в управлінні податкового моніторингу Головного управління ДПС у Львівській області.

Питома вага цієї галузі в загальному зборі платежів до Зведеного бюджету складає 3,9 відсотка. Окрім того, підприємства торгівельної галузі на Львівщині сплатили до бюджетів майже на 2 394 мільйонів гривень податкових платежів, що на 340,8 млн. грн. або на 16,6 відсотка більше ніж у січні-серпні 2019 року.

Питома вага цієї галузі в загальному зборі платежів до Зведеного бюджету складає 14,1 відсотка.

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 201 мешканця Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 33 особи. Скеровано на самоізоляцію 55 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1299 хворих. 160 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 164 - в Центрі легеневого здоров'я, 76 - у 8 МКЛ, 51 - у 1 МКЛ, 153 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 99 - у Стрийській міській лікарні, 53 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 97 - в Стебницькій міській лікарні, 35 - у Сокальська ЦРЛ, 41 - у Рудківській лікарні, 37 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 170 у ЛШМД, 14 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 31 - у Жовківській ЦРЛ, 8 - 1 ПБ, 33 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 22, 26 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 29 хворих. 97 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 30 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 201 мешканця Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 18518 осіб. Померло 526 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 6114 осіб. Детальніше>>>

 

18.09.2020

В межах засідання Антикризового енергетичного штабу розглянули питання підготовки областей до опалювального сезону

Сьогодні, 18 вересня, відбулось засідання Антикризового енергетичного штабу під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

В межах засідання з областями у режимі скайп-зв’язку розглянули питання підготовки регіонів до опалювального періоду. Як зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик Львівщина у штатному режимі готується до опалювального сезону. Зокрема, на сьогодні планові заходи вже виконані на 90%.

Відтак, у сфері теплопостачання підготовлено 1151 котельні, замінено 8,81 км теплових мереж. У житловому фонді Львівської області підготовлено 16932 будинків. Проведено ремонт покрівель у 401 будинках, також підготовлено 2815 об’єктів соціально–культурного призначення. Підписано 11630 паспортів готовності та 2193 актів готовності житлового фонду. У сфері водопостачання здійснено ремонт та заміну – 25,7 км водопровідних мереж та 9,18 км каналізаційних мереж. Детальніше>>>

 

Бюджетна комісія заслухала інформацію про виконання обласних цільових програм

Сьогодні, 18 вересня, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.

Під час засідання директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків поінформував членів комісії про стан наповнення дохідної частини обласного бюджету. В межах засідання акцентували увагу комісії на важливості фінансування всіх захищених статтей і пріоритетних об’єктів. Також було заслухано інформацію про виконання обласних цільових програм у І півріччі 2020 року.

Фінансування обласних цільових програм є на рівні минулого року. Погодили внесення технічних змін до низки обласних цільових програм, а також погодили зміни до переліку об’єктів, які фінансуються з бюджету розвитку обласного бюджету. Усі рішення буде винесено на розгляд обласних обранців під час чергової сесії. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 205 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 123 особи. Скеровано на самоізоляцію 900 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1236 хворих. 154 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 145 - в Центрі легеневого здоров'я, 68 - у 8 МКЛ, 48 - у 1 МКЛ, 148 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 104 - у Стрийській міській лікарні, 58 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 84 - в Стебницькій міській лікарні, 31 - у Сокальська ЦРЛ, 40 - у Рудківській лікарні, 35 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 169 у ЛШМД, 10 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 25 - у Жовківській ЦРЛ, 8 - 1 ПБ, 33 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 22, 27 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 27 хворих. 100 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 33 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 205 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 17869 осіб. Померло 507 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 5901 осіб. Детальніше>>

 

16.09.2020

На Львівщині тривають жниваа

На Львівщині триває збирання врожаю на полях Львівщини: пізніх зернових, технічних культур, картоплі та овочів, а також аграрії проводять посівну кампанію озимих культур урожаю 2021 року .

За оперативною інформацією районних державних адміністрацій станом на 16.09.2020 у сільськогосподарських підприємствах вже зібрано зернових культур на площі 126,3 тис. га, намолочено 630,5 тис. тонн зерна, урожайність - 50 ц/га. Із пізніх зернових культур на полях дозріває гречка на площі 1,9 тис. га та кукурудза на площі 58,7 тис. га. Eже зібрано гречки 0,35 тис. га (18 % до посіву), намолочено 0,33 тис. тонн зерна, урожайність 9 ц/га. На черзі збирання кукурудзи та пізніх технічних культур. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 187 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 119 осіб.

Скеровано на самоізоляцію 845 осіб. Знаходиться в стаціонарах 1214 хворих. 148 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 144 - в Центрі легеневого здоров'я, 66 - у 8 МКЛ, 48 - у 1 МКЛ, 144 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 93 - у Стрийській міській лікарні, 60 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 83 - в Стебницькій міській лікарні, 33 - у Сокальська ЦРЛ, 47 - у Рудківській лікарні, 43 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 159 - у ЛШМД, 10 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 34 - у Жовківській ЦРЛ, 5 - 1 ПБ, 27 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 18, 28 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 24 хворих. 94 людини перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 29 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 187 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 17430 осіб. Померло 487 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 5523 осіб. Детальніше>>>

 

15.09.2020

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 186 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 94 особи. Скеровано на самоізоляцію 465 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1219 хворих. 145 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 144 - в Центрі легеневого здоров'я, 64 - у 8 МКЛ, 50 - у 1 МКЛ, 141 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 106 - у Стрийській міській лікарні, 63 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 88 - в Стебницькій міській лікарні, 28 - у Сокальська ЦРЛ, 52 - у Рудківській лікарні, 40 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 148 - у ЛШМД, 15 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 37 - у Жовківській ЦРЛ, 8 - 1 ПБ, 23 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 14, 29 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 24 хворих. 99 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 29 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 186 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 17243 осіб. Померло 478 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 5382 осіб. Детальніше>>>

 

14.09.2020

"Говорити про дефолт через недовиконання дохідної частини місцевих бюджетів не доводиться", - Іван Собко

За підсумками 9 місяців фінансисти фіксують недовиконання дохідної частини як державного, так і обласного бюджету. Коронавірус вніс свої корективи у виконання бюджету.

«Враховуючи світову пандемію можна стверджувати, що за підсумками 9 місяців як у державному, так і місцевих бюджетах є недовиконання. По деяких територіях є перевиконання, але несуттєве. Рівень виконання обласного бюджету становить 95%, тому говорити, що нас очікує дефолт чи криза поки не доводиться. Недовиконання 5% не є критичним, а згідно із бюджетним кодексом критична цифра, яка потребує перегляду - 15 %», - наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко. За словами заступника голови таких бюджетів, які потребують перегляду, на Львівщині є не більше п’яти. Детальніше>>>

 

«Золота осінь-2020»: усе золото змагань у лучників Львівщини

Сьогодні, 12 вересня, в центрі міста Львова, на території музею "Палац Потоцьких", завершились фінальні поєдинки 57-х міжнародних змаганнях "Золота осінь 2020".

Протягом шести днів за нагороди боролись майже 160 спортсменів із 29 команд. «Золота осінь Львова — це один з головних наших спортивно-іміджевих проектів, тому ми і надалі будемо докладати максимум зусиль, аби ці змагання відбувались на найвищому рівні та увійшли до топ-переліку календаря європейської федерації стрільби з лука», — зауважив на церемонії нагородження начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як. Серед чоловічих команд золото вибороли лучники Львівської школи вищої спортивної майстерності у складі Георгія Іваницького, Маркіяна Івашка та Олександра Бойка. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 143 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 45 осіб. Скеровано на самоізоляцію 20 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1255 хворих. 152 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 157 - в Центрі легеневого здоров'я, 77 - у 8 МКЛ, 53 - у 1 МКЛ, 140 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 107 - у Стрийській міській лікарні, 64 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 89 - в Стебницькій міській лікарні, 29 - у Сокальська ЦРЛ, 59 - у Рудківській лікарні, 39 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 148 - у ЛШМД, 14 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 32 - у Жовківській ЦРЛ, 8 - 1 ПБ, 22 - Жидачівська ЦРЛ, Самбір - 15, 30 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 20 хворих. 103 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 26 на ШВЛ. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 143 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 17057 осіб. Померло 474 особи. Одужали від коронавірусної інфекції 5260 осіб. Детальніше>>>

 

11.09.2020

Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки: Перимишлянський та Пустомитівський райони – у «червоній зоні»

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Відтак, на всій території Львівської області, із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні, карантин у зв’язку з поширенням COVID-19 діє до 31 жовтня 2020 року. Новий розподіл почне діяти з 00:00 годин 14 вересня 2020 року. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів. До "червоної зони" віднесено: Перемишлянський та Пустомитівський райони; “Помаранчевий” рівень: у містах Львів, Дрогобич та у Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Миколаївському, Радехівському районах; Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 174 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 90 осіб. Скеровано на самоізоляцію 725 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1247 хворих. 151 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 149 - в Центрі легеневого здоров'я, 60 - у 8 МКЛ, 59 - у 1 МКЛ, 150 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 100 - у Стрийській міській лікарні, 63 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 96 - в Стебницькій міській лікарні, 34 - у Сокальська ЦРЛ, 59 - у Рудківській лікарні, 37 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 138 - у ЛШМД, 16 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 37 - у Жовківській ЦРЛ, 6 - 1 ПБ, 27 - Жидачівська ЦРЛ, 32 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 27 хворих. 108 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 32 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 174 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 16626 осіб. Померло 463 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 5167 осіб. Детальніше>>>

 

Мешканців Львівщини запрошують на сімейний відпочинок у парку «Погулянка»

Львівська міська громадська організація “Туристсько-спортивний клуб “Манівці” за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА запрошує 12-13 вересня 2020 року з 10:00 до 18:00 сім’ї з усієї Львівщини до участі у заході “Здоровий відпочинок для всієї сім’ї!”.

Коли? 12-13 вересня 2020

Де? Територія озера парку «Погулянка», м. Львів вул. Вахнянина, 29 (кінцева зупинка трамваю №7)

Мета та завдання популяризація здорового відпочинку в колі сім'ї налагодження комунікацій та зв’язків між сім'ями організація доступних форм дозвілля. Детальніше>>>

 

10.09.2020

Львівська ОДА сприяє налагодженню співпраці фермерів та рестораторів без посередників

Про розвиток агротуризму на Львівщині поспілкувались сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький та власники фермерських господарств, ресторатори, туроператори.

Зустріч відбулась на території фермерського господарства «Скарбова Гора», що на Перемишлянщині. Говорили про підтримку з державного та обласного бюджетів, ситуацію на ринку фермерських продуктів, співпрацю фермерів, рестораторів та туроператорів як обов’язкову складову розвитку агротуризму в області.

«Для мене було важливо особисто почути від фермерів, наскільки дієвою для них є обласна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва. Вона діє з 2016 року, а в грудні завершиться. Зараз ми напрацьовуємо схожий проєкт на наступні роки. Тож вдячний фермерам за всі пропозиції та зауваження», - зазначив очільник області. Також в межах зустрічі фермери, які отримали фінансову підтримку з обласного бюджету і сьогодні успішно розвивають бізнес-ідеї, презентували роботу своїх господарств. Серед них ФГ «Агротем», Виробничий кооператив «ЯК БДЖОЛА», ФГ «ФайнаBerry». Детальніше>>>

 

В області продовжують обстежувати ліфти

9 вересня робоча група департаменту розвитку та експлуатації житлово–комунального господарства облдержадміністрації спільно з представниками Головного управління Держпраці у Львівській області перевірили технічний стан ліфтового господарства у м. Дрогобич.

Перевірено технічний стан 5 ліфтів, усі вони перебували у задовільному технічному стані. Представники спеціальної робочої комісії надали рекомендації власникам ліфтів проводити експертне обстеження тих підйомників, які відпрацювали понад 25 років з метою встановлення їх придатності для експлуатації та зменшенням ризику травмування користувачів, запобіганню нещасним випадкам та забезпеченню належного технічного стану. Детальніше>>>

 

На закупівлю кисневих концентраторів планують додатково скерувати 1 млн грн

Сьогодні, 10 вересня, відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту. Члени комісії розглянули низку питань порядку денного, зокрема, заслухали звіт про виконання Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2017-2020 роки, за І півріччя 2020 року.

За ініціативи заступника голови львівської ОДА Івана Собка та директора департаменту охорони здоров’я Ореста Чемериса на комісії розглянули питання виділення 1 млн грн на закупівлю кисневих концентраторів. «Окрім того, 500 тисяч грн вирішили скерувати на закупівлю розхідників для проведення ІФА-тестувань. Перш за все тестування проводитимемо для лікарів, вчителів та контактних осіб», - розповів Орест Чемерис. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 183 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 111 осіб. Скеровано на самоізоляцію 562 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1224 хворих. 146 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 152 - в Центрі легеневого здоров'я, 61 - у 8 МКЛ, 62 - у 1 МКЛ, 150 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 93 - у Стрийській міській лікарні, 58 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 95 - в Стебницькій міській лікарні, 34 - у Сокальська ЦРЛ, 60 - у Рудківській лікарні, 35 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 131 - у ЛШМД, 15 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 39 - у Жовківській ЦРЛ, 7 - 1 ПБ, 26 - Жидачівська ЦРЛ, 32 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 28 хворих. 111 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 34 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 183 мешканців Львівщини. За увесь час COVID-19 підтверджено у 16452 осіб. Померло 455 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 5084 особи. Детальніше>>>

 

09.09.2020

Для кожної із новозбудованих амбулаторій закупили автівки Renault Duster

 

Львівські науковці працюватимуть над розробкою вакцини від коронавірусу

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся сьогодні із львівськими науковцями Інституту біології клітини НАН України, які виграли гранти від Національного фонду досліджень України. У конкурсі брали участь майже тисяча учасників. Львівські науковці здобули перемогу для реалізації трьох проєктів.

Зокрема, на створення антибіотика нового покоління, розробку нових біоаналітичних продуктів на основі штучних ферментів та наноматеріалів, а також на розробку вакцини від коронавірусу. «Надзвичайно приємно, що львівські науковці перемогли серед такої кількісті достойних претендентів. Інститут біології клітини НАН України - передова наукова установа, де ведуться сучасні дослідження на молекулярному та клітинному рівнях. За всі роки незалежної України вперше Львів здобув таку значущу перемогу», - наголосив під час розмови Максим Козицький. Детальніше>>>

 

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час пожежонебезпечного періоду

Неконтрольована, миттєво поширена поривчастим вітром пожежа, за лічені години перекидається на населені пункти, знищує будинки громадян, завдаючи численних збитків і людям, і державі в цілому.

Рятувальники вкотре намагаються донести важливу інформацію: “пожежна небезпека” це — не лише загрозливе визначення якогось явища, а й сотні випалених вогнем гектарів землі.

Зважаючи на те, що пожежонебезпечний період перебуває в активній фазі, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 196 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 88 осіб. Скеровано на самоізоляцію 452 особи.

Знаходиться в стаціонарах 1245 хворих. 149 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 158 - в Центрі легеневого здоров'я, 61 - у 8 МКЛ, 69 - у 1 МКЛ, 147 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 98 - у Стрийській міській лікарні, 55 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 93 - в Стебницькій міській лікарні, 35 - у Сокальська ЦРЛ, 62 - у Рудківській лікарні, 29 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 138 - у ЛШМД, 13- у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 43 - у Жовківській ЦРЛ, 6 - 1 ПБ, 27 - Жидачівська ЦРЛ, 31 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 31 хворий. 105 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 29 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 196 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 16269 осіб. Померло 454 особи. Одужали від коронавірусної інфекції 4959 осіб. Детальніше>>>

 

08.09.2020

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 107 осіб.

Скеровано на самоізоляцію 256 осіб.

Знаходиться в стаціонарах 1284 хворих. 156 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 171 - в Центрі легеневого здоров'я, 60 - у 8 МКЛ, 63 - у 1 МКЛ, 146 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 107 - у Стрийській міській лікарні, 66 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 86 - в Стебницькій міській лікарні, 33 - у Сокальська ЦРЛ, 62 - у Рудківській лікарні, 34 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 148 - у ЛШМД, 14- у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 40 - у Жовківській ЦРЛ, 6 - 1 ПБ, 27 - Жидачівська ЦРЛ, 33 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 32 хворих. 107 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 31 на ШВЛ.

Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 192 мешканців Львівщини.

За увесь час COVID підтверджено у 16073 осіб. Померло 452 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 4805 осіб. Бродівський район - 11, Буський район - 2, Дрогобицький район - 44, Жидачівський район - 13, Жовківський район - 1, Кам'янка-Бузький район - 1, Львів - 61, Миколаївський район - 1, Мостиський район - 1, Перемишлянський район - 16, Пустомитівський район - 10, Самбірський район - 10, Сокальський район - 11, Стрийський район - 5, Яворівський район - 5.

 

07.09.2020

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 186 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 57 осіб. Скеровано на самоізоляцію 44 особи.

Знаходиться в стаціонарах 1320 хворих. 165 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 168 - в Центрі легеневого здоров'я, 65 - у 8 МКЛ, 66 - у 1 МКЛ, 142 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 110 - у Стрийській міській лікарні, 69 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 76 - в Стебницькій міській лікарні, 31 - у Сокальська ЦРЛ, 68 - у Рудківській лікарні, 36 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 150 - у ЛШМД, 17- у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 49 - у Жовківській ЦРЛ, 7 - 1 ПБ, 34 - Жидачівська ЦРЛ, 33 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 34 хворих. 100 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 28 на ШВЛ. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 186 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 15881 осіб. Померло 447 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 4750 осіб. Підтверджені випадки інфікування: Буський – 1, Городоцький – 12, Дрогобицький – 18, Жовківський – 4, Кам’янко-Буський – 5, Львів – 99, Мостиський – 3, Пустомитівський – 7, Радехівський – 2, Самбірський – 15, Сколівський – 2, Сокальський – 7, Старосамбірський – 2, Стрийський – 7, Яворівський - 2.

 

05.02.2020

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 195 мешканців Львівщини

За попередню добу з підозрою на коронавірус було госпіталізовано 110 осіб. Скеровано на самоізоляцію 493 особи.

Знаходиться в стаціонарах 1254 хворих. 149 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 150 - в Центрі легеневого здоров'я, 59 - у 8 МКЛ, 62 - у 1 МКЛ, 139 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 107 - у Стрийській міській лікарні, 67 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 79 - в Стебницькій міській лікарні, 34 - у Сокальській ЦРЛ, 71 - у Рудківській лікарні, 35 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 136 - у ЛШМД, 12 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ», 57 - у Жовківській ЦРЛ, 5 - 1 ПБ, 36 - Жидачівська ЦРЛ, 23 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 33 хворих. 108 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 29 на ШВЛ. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 195 мешканців Львівщини.

 

04.09.2020

Із понеділка діятиме нове епідемічне зонування

3 вересня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Її рішенням після опівночі 7 вересня діятиме нове епідемічне зонування.

Жодна з територій Львівщини не потрапила до червоної зони.

До помаранчевої зони віднесли - міста Львів, Дрогобич та Самбір, Городоцький, Жовківський, Миколаївський, Перемишлянський та Пустомитівський райони Львівської області.

Натомість міста Борислав, Моршин та Стрий, Бродівський, Буський, Дрогобицький, Жидачівський, Золочівський, Кам'янко-Бузький, Мостиський, Радехівський, Самбірський, Сколівський, Сокальський, Стрийський та Яворівський райони Львівщини потрапили до жовтої зони.

 

03.09.2020

Заробітна плата у Львівській області зросла

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у січні–липні 2020 року становила 9770 грн, що на 8,6% більше відносно січня– липня 2019 року.

Про це повідомили у Головному управління статитстики у Львівській області. Середня номінальна заробітна плата штатного працівника у липні 2020 року становила 10530 грн, що на 2,9% більше порівняно з червнем, та на 8,2% більше порівняно з липнем 2019 року. Індекс реальної заробітної плати (з урахуванням зміни споживчих цін) у січні–липні 2020 року відносно січня–липня 2019 року склав 105,8%, у липні 2020 року порівняно з червнем – 103,4%, порівняно з липнем 2019 року – 105,5%. Детальніше>>>

 

Кожна дитина повинна бути соціально захищеною та мати домівку, - Юрій Холод

Сьогодні, 3 вересня, відбулось чергове засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

У межах наради присутні розглянули пропозиції для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, зокрема у Бродівському районі та Славській ОТГ. Відтак, під час Комісії визначили три житлові об’єкти для 4 дітей: однієї дитини-сироти та трьох осіб з їх числа. Детальніше>>>

 

«ДІЯТИ заради дітей»: на Львівщині відбулась онлайн-нарада щодо розвитку соціальних послуг

Учора, 2 вересня, відбулась онлайн-нарада щодо розвитку соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми у Львівській області.

Зазначимо, що ініціатива "ДІЯТИ заради дітей: розвиток послуг в громадах" реалізується у межах співпраці Alinea International та Львівської облдержадміністрації в ході реалізації проекту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). Метою ініціативи є надання експертної та консультаційної підтримки ключовим міністерствам, що реалізують реформу, Офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини, пілотування кращих практик ДІ у Львівській області, участь в моніторингу виконання реформи. Відтак, у межах наради присутні розглянули пропозиції щодо заходів до спільного плану дій на ІІ півріччя 2020 року, зокрема пілотування методології оцінки потреб у соціальних послугах та методична допомога щодо формування планів розвитку соціальних послуг у обраних пілотних ОТГ Львівської області.

Також пілотування підходів для введення посад фахівців соціальної роботи у ОТГ та підсилення їхньої спроможності надавати соціальні послуги, а також дослідження щодо існуючих практик та бар’єрів у розвитку послуги патронату над дитиною та розробка пропозицій щодо можливих шляхів удосконалення процедур розвитку цієї послуги. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 209 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 111 осіб.

Скеровано на самоізоляцію 597 осіб/ Знаходиться в стаціонарах 1311 хворих. 166 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 163 - в Центрі легеневого здоров'я, 72 - у 8 МКЛ, 61 - у 1 МКЛ, 144 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 106 - у Стрийській міській лікарні, 71 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 77 - в Стебницькій міській лікарні, 35 - у Сокальська ЦРЛ, 70 - у Рудківській лікарні, 39 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 144 - у ЛШМД, 7- у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 59 - у Жовківській ЦРЛ, 5 - 1 ПБ, 35 - Жидачівська ЦРЛ, 32 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 30 хворих. 107 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації.

36 на ШВЛ. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 209 мешканців Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 15116 осіб. Померло 423 особи Одужали від коронавірусної інфекції 4640 осіб. Детальніше>>>

 

02.09.2020

Для молоді Львівщини організували Школу лідерства

З 24 по 31 серпня вже вп’яте відбулася Школа лідерства, організована Львівським обласним осередком молодіжної громадської організації «Сокіл» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА в межах конкурсу молодіжних проєктів.

Вишколи проходили на території українських Карпат в польових умовах. У проєкті взяло участь 60 осіб, які були поділені на 6 робочих груп і змагались в двох блоках: інтелектуальному (медицина, топографія, дискусія, розробка проектів) та фізичному (стрільби, впоряд, турнір із топографії). Програма школи була насичена інтенсивом із тактичної та цивільної медицини та топографії.

Також учасники змагались між групами у вмінні дискутувати. Судді оцінювали кількість аргументів кожної з команд. Переможця визначали судді та глядачі. Детальніше>>>

 

Молодь повинна переймати від воїнів патріотизм і відданість країні, - Максим Козицький

Голова Львівської ОДА Максим Козицький, перебуваючи сьогодні із робочим візитом у Буському районі, оглянув Центр національно-патріотичного виховання при навчально-виховному комплексі «Буська ЗОШ І ст гімназія імені Євгена Петрушевича при Львівському НУ ім.І.Франка».

У Центрі воїни АТО з громадської організації «Побратими України» навчають хлопців та дівчат військової справи, показують, як поводитися з боєприпасами, зброєю, влучно стріляти, надавати першу медичну допомогу. «Унікальність Центру в тому, що він діє не просто як гурток. На його базі проводять уроки предмету «Захист України» для старшокласників. «Школяриками» сюди привозять учнів з усього району. Кожна школа має свій графік. З розмови із вихованцями Центру зрозумів щось дуже важливе: кожен з них готовий брати на себе відповідальність за долю своєї родини, рідної громади, країни. Досвід Центру треба поширювати по всій області, по всій Україні. Вся наша молодь повинна мати таку ж базу знань, як школярі Бущини. Переймати від воїнів патріотизм і відданість країні», - зазначив очільник області. Детальніше>>>

 

З 1 вересня змінилась організаційна структура ПрАТ «Львівобленерго»

ПрАТ «Львівобленерго» змінило організаційну структуру компанії з 1 вересня 2020 року, аби оптимізувати роботу районів електричних мереж (РЕМ) та з врахуванням другого етапу децентралізації України відповідно до прийнятої Верховною Радою України Постанови № 3650 «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року.

Енергетики реорганізували 20 районів електричних мереж компанії, створивши на їх базі 6 РЕМ: Південний РЕМ — об’єднав Дрогобицький, Бориславський, Стрийський та Сколівський РЕМ; Карпатський РЕМ — об’єднав Самбірський, Старосамбірський і Турківський РЕМ; Східний РЕМ — об’єднав Золочівський, Буський та Бродівський РЕМ; Північний РЕМ — об’єднав Кам’янка-Бузький, Радехівський та Північний РЕМ; Західний РЕМ — об’єднав Городоцький, Яворівський, Мостиський та Жовківський РЕМ; Центральний РЕМ — об’єднав Центральний, Перемишлянський та Жидачівський РЕМ. Детальніше>>>

 

01.09.2020

Активні учні, студенти, молоді науковці із Львівщини можуть скористатись актуальними стипендіями та конкурсами

З нагоди Дня знань департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА підготував для активних та кмітливих учнів, студентів, викладачів та молодих науковців перелік актуальних стипендій та конкурсів України.

«Молодь – рушійна сила, яка дає нашій державі розвиток та прогрес. Вона впевнено заявляє про себе на міжнародних наукових конференціях, олімпіадах, творчих конкурсах, займає активну життєву позицію та твердо відстоює свої принципи і погляди. Студенти та учні володіють сучасними знаннями, потенціалом, силою, здатною забезпечити соціальний та економічний розвиток держави. Ці знання, талант, енергія надихають український народ і сприяють формуванню позитивного міжнародного іміджу України», - зазначив директор департаменту Роман Шепеляк. Детальніше>>>

 

Розпочалась навчальна програма із профорієнтації та наставництва для молоді Львівщини

На Львівщині розпочався довготривалий проєкт «Програма профорієнтації і наставництва для молоді», який реалізовує громадська організація «Українська спілка учасників АТО» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Основна мета проєкту - виховання та адаптація в суспільстві підлітків, особливо з кризових категорій та молоді з інвалідністю, шляхом формування свідомого ставлення до вибору професії, ознайомлення з різними видами професійної діяльності та виховання відповідального ставлення до роботи та самозайнятості через залучення до зайняття спортом та суспільно важливих проектів. Детальніше>>>

 

Коронавірус підтвердили за минулу добу у 193 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 124 особи. Скеровано на самоізоляцію 351 особу.

Знаходиться в стаціонарах 1341 хворий. 171 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 179 - в Центрі легеневого здоров'я, 77 - у 8 МКЛ, 63 - у 1 МКЛ, 146 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 110 - у Стрийській міській лікарні, 74 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 79 - в Стебницькій міській лікарні, 29 - у Сокальська ЦРЛ, 69 - у Рудківській лікарні, 37 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 141 - у ЛШМД, 9- у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 55 - у Жовківській ЦРЛ, 6 - 1 ПБ, 38 - Жидачівська ЦРЛ, 32 - Буська ЦРЛ, ОКЛ - 26 хворих. 103-є людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 33 на ШВЛ. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 193 мешканців Львівщини.

За увесь час COVID підтверджено у 14703 осіб. Померло 402 особи. Одужали від коронавірусної інфекції 4449 осіб. Детальніше>>>

 

Лабораторний центр щодня проводить майже півтори тисячі тестувань

На стаціонарне лікування із коронавірусом щодня потрапляє до медзакладів області понад сотня людей, а Лабораторний центр проводить майже півтори тисячі досліджень щодоби.

Окрім того, впродовж минулого дня зроблено 1400 тестів методом ІФА. Про це сьогодні розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. «Всі матеріали, які забирають на первинній ланці чи в стаціонарах скеровують в Лабораторний центр. Попри навантаження, Лабцентр справляється із роботою. Станом на ранок на залишку є 601 проба», - наголосив Орест Чемерис. За його словами, стан пацієнтів, які останнім часом потребують госпіталізації, переважно важкий або наближений до нього.

Зараз на лікуванні у стаціонарах перебуває 1341 хворий, найбільше пацієнтів у Центрі легеневого здоров'я. З-поміж тих, що лікуються поза межами Львова найбільше завантажена Стрийська міська лікарня, водночас у Стебницькій лікарні є значне зменшення пацієнтів. Детальніше>>>

 

АРХІВ НОВИН

 
вересень - жовтень 2020 року 1 вересня - 31 жовтня
липень - серпень 2020 року 1 липня - 31 серпня
травень - червень 2020 року 1 травня - 30 червня
березень - квітень 2020 року 1 березня - 30  квітня
січень - лютий 2020 року 1 січня - 29 лютого
грудень 2019 року 1-31
листопад 2019 року 1-30
жовтень 2019 року 1-31
вересень 2019 року 1-30
серпень 2019 року 1-4 5-11 12-18 19-25 26-31
липень 2019 року 1-7 8-14 15-21 22-28 29-31
червень 2019 року 1-2 3-9 10-16 17-23 24-30
травень 2019 року 1-5 6-12 13-19 20-26 27-31
квітень 2019 року 1-7 8-14 15-21 22-28 29-30
березень 2019 року 1-3 4-10 11-17 18-24 25-31
лютий 2019 року 1-3 4-10 11-17 18-24 25-28
січень 2019 року 1-6 7-13 14-20 21-27 28-31
грудень 2018 року 1-9 10-16 17-23 24-31  
листопад 2018 року 1-4 5-11 12-18 19-25 26-30
жовтень 2018 року          
вересень 2018 року 1-7        
серпень 2018 року 1-5 6-12 13-19 20-26 27-31
липень 2018 року 1-8 9-15 16-22 23-29 30-31
червень 2018 року 1-3 4-10 11-17 18-24 25-30
травень 2018 року 1-6 7-13 14-20 21-27 28-31
квітень 2018 року 1-8 9-15 16-22 23-30  
березень 2018 року 1-4 5-11 12-18 19-25 26-31
лютий 2018 року 1-4 5-11 12-18 19-25 26-28

   

Земельні ділянкииии | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochivrda@loda.gov.ua

© 2005-2016 Золочівська районна державна адміністрація