Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація Золочівського об’єднаного управління ПФУ

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Головне управління Держпраці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Залучення міжнародної технічної допомоги

Міжнародний промисловий форум

Календар виставок в Греції у 2017 році

Календар виставок, що проводитимуться у 2016 році у м.Бухарест, Румунія _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світіУтилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп

скорость интернета

Новини Львівської обласної державної адміністрації

18.11.2018

 

У селі Полоничі Буського району освятили новозбудований храм святого Архистратига Михаїла

Сьогодні, 18 листопада, у селі Полоничі Буського району відбулось освячення храму святого Архистратига Михаїла. Участь в урочистостях взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Я би дуже вас просив, щоб разом із цим святом, яке прийшло до Полонич, Бузького району, ми завжди собі міркували над тим, що багато речей, які починалися 15 років тому, сьогодні мають своє завершення. Ми добудовуємо і освячуємо храми, школи, садочки і це великий результат спільної роботи людей. І також ніколи б мабуть не постав цей храм, якби не спільна праця багатьох людей. І так само як будувалася ця церква, я б хотів, щоб кожен з нас думав про те, як він будує нашу державу. Кожен звісно будує і своє життя, із його клопотами та труднощами, але коли ми всі зберемося разом, то ніщо для нас не буде страшним і ми обов’язково збудуємо нашу українську державу, ту державу в якій точно добре буде жити людям», - зазначив у вітальному слові Олег Синютка.

Також очільник області звернувся до владики Михаїла Колтуна Єпископа Сокальсько–Жовківської Єпархії з благословення якого у 2003 році парафіяни розпочали будівництво нового храму.

«Я тільки можу здогадуватися, який великий трепет в душі ви переживаєте саме тут і сьогодні. Бо ви за свій вік посвятили багато храмів і в кожен храм разом із Божим словом та благословенням ви вклали частинку свого серця і частинку своєї душі. Але мабуть особливо велике щастя в Бога посвячувати храм в тому місці звідки твоє коріння, твої батьки, проростає твій шлях до Бога. І ми всі сьогодні маємо подякувати Владиці, яким є наставником усіх наших українських військових, капелан нашої церкви. І тих багато хлопців, які пройшли через війну і повернулися додому, вони теж мають завдячувати і Владиці  адже я впевнений, що його молитва, духовний захисток  обов’язково рятував багатьох наших українських воїнів», - додав Олег Синютка.

Відтак з нагоди освячення храму усі присутні, а це мешканці села та району, представники влади, духовенства, гості, взяли участь у святковій Архиєрейській Божественній Літургії. Опісля духовенство освятило храм.

 

До Міжнародного дня передчасно народженої дитини у неонатальному центрі обласної лікарні відбувся День відкритих дверей

З нагоди Міжнародного Дня передчасно народженої дитини, у суботу, 17 листопада, в неонатальному центрі Львівської обласної клінічної лікарні провели день відкритих дверей. Про це інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

Участь у заході взяли батьки та маленькі пацієнти, генеральний директор Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка, головні експерти департаменту з неонатології Ольга Децик та з інтенсивної терапії новонароджених Зоряна Салабай.

«Ми маємо добре обладнання, величезні знання та досвід. А ще маємо професіоналів-лікарів. Та ми хочемо бути ще кращими, тому вдосконалюємось, бо цього потребують наші найкращі пацієнти – діти»,-  зазначив Михайло Гичка.

«Ми дуже любимо свою роботу і наших діточок. Усі без винятку працівники відділення, задля порятунку своїх крихітних пацієнтів, творять дива. Тут вирує активне життя. А емоції настільки щирі, що їх не заміниш нічим», - зазначила Ольга Децик.

В межах заходу батьки передчасно народжених немовлят пригадували моменти, спілкувалися, ділилися своїми спогадами та переживаннями.

Зазначимо, що недоношеною вважають дитину, яка народилася передчасно (менше ніж 37 повних тижнів). Недоношеними дітьми є діти  із малою масою тіла менше ніж  2500 г. Для передчасно народжених дітей характерною є функціональна незрілість центральної нервової системи, терморегуляції, органів дихання, травлення, кровообігу, кровотворення, імунної системи.

У світі народжується 15 млн дітей передчасно, це кожний 10-ий малюк. В Україні щороку орієнтовно 20 тисяч дітей народжується передчасно. Зокрема, у Львівській області – понад 1000 таких немовлят народжуються щорічно. Передчасні пологи – це одна з перших причин дитячої смертності серед новонароджених.

З 2015 року Україна долучилася до всесвітньої ініціативи відзначення дня передчасно народженої дитини задля привернення уваги та інформування нашого суспільства про цю проблему.

 

Стартує прийом документів на конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку

З 19 листопада розпочинається прийом документів на конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році у Львівській області. Про це інформують у департаменті економіки Львівської ОДА.

Окрім загальних умов, проекти можуть подаватись за наступними напрямками:

- розвиток спортивної інфраструктури;

- енергоефективність державних та комунальних навчальних закладів;

- енергоефективність державних та комунальних медичних закладів.

Документи приймають до 19 грудня 2018 року.

Проекти, що подаються на конкурс, мають відповідати завданням, визначеним Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014р № 385, та технічним завданням на інвестиційні програми і проекти, що включені до проекту Плану заходів з реалізації у 2019 – 2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року. Перелік технічних завдань доступний також за посиланням.

Проекти, що подаються на конкурс мають бути розроблені по формі інвестиційної програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженій наказом Мінрегіону від 24.04.2015 №80 (зі змінами) та містити перелік відповідної документації.

Основними умовами відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність таким критеріям:

1) для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше 10 %;

4) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

5) загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000 тис. гривень, а для інших проектів - понад 1000 тис. гривень.

Для проектів, що подаються на конкурс в межах напрямків «Енергоефективність державних та комунальних навчальних закладів»; «Енергоефективність державних та комунальних медичних закладів» обов’язковим є наявність енергопаспорту об’єкта, складеного відповідно до ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» (додаток А).

Документи приймають за адресою: м. Львів, вул. В. Винниченка, 18, каб 422.

Детальніша інформація за номером телефону 032 2999 284, e-mail: analyz.loda@gmail.com. 

 

Львівський «Сокіл» - бронзовий призер чемпіонату України з регбі-15

У суботу, 17 листопада, на львівському стадіоні «Сокіл» відбувся матч чемпіонату України з регбі-15 серед чоловічих команд Суперліги, де в протистоянні зустрілись – львівський «Сокіл» та столичний «Антарес». Про це інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Матч завершився рахунком 34:25. У підсумку львівський «Сокіл» не лише переміг столичний «Антарес», а й виборов «бронзу» чемпіонату України з регбі-15 серед чоловічих команд Суперліги.

Привітали переможців та вручили бронзові нагороди львівському «Соколу» заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Андрій Тур та голова Львівської обласної громадської організації «Федерація регбі Львівщини» Петро Адамик.

 

На Дрогобиччині відкрили інклюзивно-ресурсний центр

У п’ятницю, 16 листопада, відбулось офіційне відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дрогобицької міської ради. Про це інформують у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Центр створили на базі ЗЗСО N5 міста Дрогобич. У центрі працюють  практичні психологи, вчитель-реабілітолог та логопед.

З місцевого бюджету на ремонт приміщення виділили 250 тис грн, з державного - 251 тис гривень на придбання корекційно-реабілітаційного обладнання.

Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) надає комплексну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Зазначимо, що це вже 9 офіційно відкритий ІРЦ на Львівщині.

 

На Львівщині освітили транспортну розв‘язку

За інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації, в області виконали роботи з освітлення транспортної розв’язки типу кільце. Зокрема, освітили ділянку на перетині автомобільних доріг загального користування М-11 Львів - Шегині та Західного обходу міста Львова.

«Упродовж 4 років ми ведемо такий напрямок як підвищення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах. Освітлення транспортних розв’язок є його вагомою складовою. Для нас надзвичайно важливо, щоб усі учасники дорожнього руху почували себе у безпеці, а кількість дорожньо-транспортних пригод суттєво зменшувалась», - зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Зазначимо, що роботи здійснили за рахунок коштів обласного бюджету.

 

 

16.11.2018

 

Prozorro: представників районних, селищних та сільських рад навчали здійснювати закупівлі

Департамент економічної політики облдержадміністрації продовжує роботу над підвищенням рівня знань розпорядників бюджетних коштів щодо здійснення публічних закупівель в електронній системі Prozorro.

15 листопада на черговому  навчальному заході тренер з публічних закупівель Любава Стефанюк ділилась досвідом з районними, селищними та сільськими радами.

Відтак, близько 75 учасників отримали вичерпний інформаційний матеріал щодо законодавства з питань публічних закупівель, ознайомились з принципами роботи електронної системи «Prozorro».

У межах семінару розглядались питання "Як зробити закупівлі ефективними? Або як прості рішення впливають на результат".

 

Працівників сільського господарства Львівщини привітав із професійним святом Прем'єр-міністр

15 листопада делегація від Львівщини взяла участь в урочистому заході з нагоди Дня працівників сільського господарства, який відбувся в Українському домі.

З вітальним словом до гостей звернувся Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Коли ми говоримо про агропромисловий комплекс, 17% ВВП формуєте саме ви. Вашими руками, вашим інтелектом, вашими технологіями, ми є впізнані у всьому світі. Наша продукція вже представлена в 190 країн світу. Ви є основою і фундаментом розвитку національної економіки», - зазначив Прем’єр-міністр України.

Він підкреслив, що Уряд буде й надалі підтримувати розвиток АПК і збільшувати обсяг держпідтримки аграріїв, сума якої у наступному році дорівнюватиме майже 7 млрд грн.

Прем’єр вручив урядові нагороди працівникам сільського господарства, відзначивши їх вагомий внесок у розвиток українського аграрного сектору.  

 «Україна має всі можливості для того, щоб вирішити проблему продовольчої безпеки у світі, і наша спільна праця буде лише сприяти цьому. Вже сьогодні у нас зібрано 65 млн тонн зерна, і якщо нам дозволить погода, то ми маємо всі шанси цього року отримати рекордний урожай за всю історію незалежності України», - сказав перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, вітаючи аграріїв з професійним святом.

 

 

15.11.2018

 

На Львівщині відбулось Свято молодого вина

Сьогодні, 15 листопада,  винороби Львівщиним взяли участь у Святі молодого вина, де представили вина власного виробництва.

Свято організували з нагоди відзначення у всьому світі в третій четвер листопада Свята молодого французького вина Божоле Нуво. Це аналог свята Божоле, де в головній ролі було не французьке вино, а молоді вина відомих львівських виноробів.

Свої вина урожаю 2018 року представили Богдан Павлій (Bohdan's Wine), Віталій Маланчук (Авторські вина Віталія Маланчука), Максим Кичма (Приватна винарня "ВинМакс"), Дмитро Копій та Сергій Урбановський (Axis Wine), Орест Дейнека (Сімейна виноробня Дейнеки, малинове вино).

На святі також були представлені молоді закарпатські вина від Chateau Chizay, італійське Bardolino Novello та французьке Beaujolais Nouveau. Загалом гості змогли продегустувати і придбати близько 30 різних вин.

 

Молодь Львівщини зустрілась з курсантами Академії сухопутних військ, які брали участь у бойових діях на Сході України

Сьогодні, 15 листопада, у Львівському обласному молодіжному центрі, відбулась зустріч молоді Львівщини із курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

Своїми історіями із молоддю поділились курсант Володимир Коваль, молодший сержант Юрій Кузів, старший солдат Любов Федорук, молодший сержант Людмила Сюзєва.

Володимиру Ковалю із дитинства подобалось все військове. У 2014-2015 роках перебував у зоні бойових дій у населених пунктах Красний Лиман, Лисичанськ, Лутугине, Кримське та у Луганському аеропорту.

«До наших завдань в основному крім безпосередньої розвідки входило супроводження колон військової техніки, вантажів та боєприпасів до підрозділів, які виконували завдання безпосередньо на блокпостах чи опорних пунктах. За всю свою службу в зоні АТО, а це приблизно 11 місяців, я об’їздив майже всю Луганську і частину Донецької області», - розповів Юрій Кузь.

Бажання допомагати іншим мотивувало до служби в зоні АТО і молодшого сержанта Людмилу Сюзеву. Медика за освітою, дівчину на Сході товариші прозвали «Ангелом».

«Одразу як я приїхала почала виходити на чергування в госпіталі. Було так, що зимою 2015-2016 роках у відділенні могло лежати до 120 людей. У 2017 році мене перевели у відділені реанімації. Були і складні операції, які могли тривати цілу ніч, залежно від стану хлопців і дівчат, яких нам привозили. Після укладення контракту знову повернулася у Донецьку область. 16 квітня у мене був вихід на позицію до своїх хлопців. Тоді почався обстріл. Приїжджаєш туди і бачиш, що два твоїх найкращих друга, з якими ти пару годин назад пила каву, вбиті», - розповіла Людмила Сюзєва.

Молодь розпитувала курсантів про мотивацію та що їм давало сили пройти випробування військових дій.

«Допомагає віра в себе, віра в своїх близьких, віра в своїх товаришів. В нас були хороші стосунки між товаришами-військовослужбовцями. Я не міг собі дозволити щось не зробити, бо знав, що якщо я цього не зроблю, то доведеться моєму товаришу робити. Один за другого – це і тримало. Також це рідні і близькі, які, ти знаєш, чекають тебе вдома і ти маєш повернутися»,- розповів молодший сержант Юрій Кузів.

«Я, як медик, не могла залишитись осторонь і розуміти, що там гинуть молоді хлопці, молодші за мене і в яких все майбутнє попереду. І я намагалась просто допомогти і бути потрібною там»,-  розповіла Людмила Сюзєва.-  Люди, які були там, вони дійсно навчилися цінувати дрібниці, які тут зараз ми не помічаємо. Ми радіємо тому, що ми маємо змогу зранку прокидатися, біля коханої людини, бачити рідну дитину,ми радіємо тому, що йде дощ чи сніг чи світить сонце».   

 

Нові будівельні норми створять достойні умови для маломобільних груп населення

Сьогодні, 15 листопада, під час селекторної наради за участі Марини Порошенко, порушили питання впровадження нових будівельних норм та важливість застосування їх у всіх соціальних будівлях та спорудах.

Відтак, обговорили можливість впровадження нових будівельних норм при зведенні нових будинків, а також потребу застосування ДБН під час реконструкції та ремонтів уже збудованих об’єктів.

Проект нових ДБН на заміну діючих ДБН В.2.2-17:2006 “Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення” адаптований до європейських норм та міститиме наглядні приклади того, як це має виконуватися на практиці.

Нові норми планується затвердити до кінця цього року. Окрім того, наступного року триватиме робота над вдосконаленням норм.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

 

У Києві відбувається Національний форум з безпеки дорожнього руху

Сьогодні, 15 листопада, у місті Києві відбувається Національний форум з безпеки дорожнього руху.

Зазначимо, що відбувається Форум у межах Тижня безпеки дорожнього руху, що проводиться цього року в два етапи: перший – з 21 по 25 травня; другий – з 12 по 18 листопада. 

Участь у Національному форумі з безпеки дорожнього руху візьмуть, окрім, українських, іноземні фахівці. Окрім того, на Форумі вивчатимуть досвід інших країн, зокрема, Ізраїлю.

Медичні аспекти безпеки дорожнього руху, забезпечення безпеки дорожнього руху - одні із ключових питань, які розглянуть присутні.

Окрім того, на Форумі презентують проект «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України», 

Довідково:

Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні відбувається двічі на рік у межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 р.р., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255 від 10.05.2010, та з метою підвищення безпеки дорожнього руху в Україні.

Захід відбувається за участі представників МВС, Національної поліції України, Міністерства інфраструктури України, Моторного транспортного страхового бюро України, Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Міжнародного Благодійного Фонду «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод», інших державних та громадських організацій, які опікуються питаннями безпеки дорожнього руху.

Мета нинішнього тижня: акцентувати увагу на вихованні дорожньої культури серед усіх учасників руху, й, зокрема, на важливості користування ременями безпеки у транспортних засобах; донести до свідомості громадян, що безпека залежить від кожного з нас; сприяти практичній взаємодії служб та відомств, які працюють у сфері безпеки дорожнього руху, об’єднати їх зусилля задля зменшення аварійності на дорогах; вкотре привернути увагу державних інституцій до проблеми безпеки руху. 

 

Аграріїв Львівщини привітали із професійним святом

Сьогодні, 15 листопада, відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

На передодні професійного свята, аграріїв Львівщини привітала заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос – Ворончук.

«Хлопці на Сході захищають наші кордони від ворога, а Ви своєю самовідданою працею доводите, що українська земля зростила і справжнього воїна, і справжнього господаря», - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Також,   працівників   галузі   з    професійним    святом   привітала т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Гончаренко. Яка зазначила, що саме аграрії завдяки своїй праці забезпечують добробут і благополуччя нашого народу, гарантують продовольчу безпеку країни, її стабільність і впевненість у майбутньому. Завдяки працівникам сільського господарства українці споживають якісні продукти. Людмила Гончаренко висловила слова вдячності аграріям за нелегку та  потрібну всім нам працю.

Опісля, за багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у виробництві  сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята представників галузі нагородили Подяками Львівської обласної державної адміністрації.

Окрім того, в межах святкування відбулась виставка, на якій райони області представили експозиції з продукції місцевих сільськогосподарських виробників.

Зазначимо, що День працівників сільського господарства, відзначають щорічно у третю неділю листопада.

 

Ще одна дитина, позбавлена батьківського піклування, знайшла нову сім’ю

У дитячий будинок сімейного типу у c. Чижиків Пустомитівського району влаштували на спільне проживання та виховання ще одну дитину, позбавлену батьківського піклування.

«У дитячому будинку сімейного типу вже виховується 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Відтепер у сім’ї проживатимуть 6 дітей-вихованців», - повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Зазначимо, у Пустомитівському районі функціонує 7 прийомних сімей, в яких виховується 13 дітей зазначеної категорії та 1 дитячий будинок сімейного типу в якому виховується 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

17 грудня – аукціон з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами

З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, ефективного та раціонального використання водних об’єктів департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами.

Торги відбудуться о 11.00 год 17 грудня 2018 року за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

 Департаментом екології та природних ресурсів підготовлено лоти (ставок та земельна ділянка, на якій він розташований) до продажу права оренди на земельних торгах, а саме:

 • Ставок площею 0,4689 га, який розташований на території Лютовиської сільської ради (за межами населеного пункту) Старосамбірського району, на земельній ділянці площею 0,6252 га;

 • Ставок площею 1,8502 га, який розташований на території Лютовиської сільської ради (за межами населеного пункту) Старосамбірського району, на земельній ділянці площею 2,1590 га;

 • Ставок площею 0,4348 га, який розташований на території Лютовиської сільської ради (за межами населеного пункту) Старосамбірського району, на земельній ділянці площею 0,7836 га;

 • Ставок площею 1,0573 га, який розташований на території Новоміської сільської ради (за межами населеного пункту) Старосамбірського району, на земельній ділянці площею 1,7224 га;

 • Ставок площею 1,0297 га, який розташований на території Новосілко-Опарської сільської ради (за межами населеного пункту) Миколаївського району, на земельній ділянці площею 1,2736 га;

 • Ставок площею 0,9202 га, який розташований на території Бишівської сільської ради (за межами населеного пункту) Радехівського району, на земельній ділянці площею 1,4924 га;

 • Ставки площею 10,5624 га, який розташований на території Оглядівської сільської ради (за межами населеного пункту) Радехівського району, на земельній ділянці площею 11,3717 га;

 • Ставок площею 17,5668 га, який розташований на території Оглядівської сільської ради (за межами населеного пункту) Радехівського району, на земельній ділянці площею 21,1153 га. 

Останній день прийому заяв - 11.12.2018 року до 16:30 години.

З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланнями:

 • Старосамбірський район, Лютовиська сільська рада (за межами населеного пункту): http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/28503

 • Старосамбірський район, Лютовиська сільська рада (за межами населеного пункту): http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/28500

 • Старосамбірський район, Лютовиська сільська рада (за межами населеного пункту): http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/28501

 • Старосамбірський район, Новоміська сільська рада (за межами населеного пункту): http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/28464

 • Миколаївський район, Новосілко-Опарська сільська рада (за межами населеного пункту): http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/28462

 • Радехівський район, Бишівська сільська рада (за межами населеного пункту): http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/28451

 • Радехівський район, Оглядівська сільська рада (за межами населеного пункту): http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/28426

 • Радехівський район, Оглядівська сільська рада (за межами населеного пункту): http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/28444

 

Державна фіскальна служба нагадує: оформлення трудових відносин з працівниками убезпечить бізнес від штрафних санкцій

Головне управлінням ДФС у Львівській області нагадує платникам податків, що використання неоформлених найманих працівників та виплата їм коштів без відповідної сплати податків та зборів є порушенням трудового та податкового законодавства.

На виконання заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення проводяться фактичні перевірки спільно з ГУ Держпраці у Львівській області щодо виявлення неоформлених найманих працівників.

За результатами проведених перевірок виявлено 29 неоформлених найманих працівників, за якими приймуть рішення про накладення штрафних санкцій згідно з чинним законодавством.

Головне управління ДФС у Львівській області нагадує, що, штраф становить 30 мінімальних заробітних плат (111 690 гривень) за кожного працівника, з яким не укладено трудової угоди та щодо якого не надіслано повідомлення в органи ДФС.

 

Створили десяту басейнову раду Дністра

В Україні відбувається активний процес формування басейнових рад за територіальним принципом. Сьогодні, 15 листопада, у м. Івано-Франківськ створено 10-ту басейнову раду Дністра.

Басейнова рада створена на основі принципів Конвенції про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер 1992 року, Директиви 2000/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради ЄС від 23 жовтня 2000 року про встановлення рамок діяльності Співтовариства у сфері водної політики з метою врахування інтересів усіх заінтересованих сторін щодо використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів у межах району басейну річки Дністер при впровадженні інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом.

Басейнова рада діє у межах району басейну річки Дністер на території Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької та Одеської областей.

Від Львівської області до складу басейнової ради увійшли: Гречаник Р.М. (Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації), Маланич М.М. (Державна екологічна інспекція у Львівській області),  Цюра О.А. (Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну), Білоус А.В. (Львівська обласна рада), Мальований М.С. (Національний університет «Львівська політехніка»), Пилипович О.В. (Львівський національний університет імені Івана Франка), Гнип О.П. (Державний регіональний проектно-вишукувальний інститут «Львівдніпроводгосп»), Грицишин П.М. (Західний центр Українського відділення «Міжнародного центру наукової культури – Всесвітня лабораторія»), Шагала Р.М. (КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради), Фенцик Р.М. (ТОВ «Захід-Агро МХП»), Коваль В.М. (ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал»).

Довідково повідомляємо, що 52 % території Львівської області займає басейн річки Дністер.  Середня густота річкової сітки становить від 0,7 км/км2  (Передкарпаття) до 1,5 км/км2 (Карпати). Довжина річки в межах області –  207 км, площа водозбору в межах області – 11420 км².

 

У Львівській ОДА розглянули перше робоче місце в умовах трудової міграції української молоді за кордон

Сьогодні, 15 листопада, у Львівській обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл: «Перше робоче місце в умовах трудової міграції української молоді за кордон».

Участь у якому взяли компанії-підписанти ПАКТУ заради молоді 2020, Молодіжна Рада Обласної профспілки Львівщини, молодіжні громадські організації, структурні підрозділи Львівської ОДА, Львівський обласний центр зайнятості, профтехосвіта, та інші.

Зокрема, присутні порушили питання реального стану речей на ринку молодіжного працевлаштування та трудової міграції.

«Питання трудової міграції особливо серед молоді є дуже актуальним і має стати поштовхом до того, щоб ми працювали над цією проблемою системно, зокрема в частині створення сприятливих умов працевлаштування та якісних робочих місць. Важливо при цьому, моніторити та аналізувати, яким чином змінюється ситуація у цьому питанні. Сьогодні тут присутні роботодавці, громадські організації та представники державних установ, профспілки, освіта та інші. Ми повинні діяти наввипередження», - зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський.

Окрім того, під час дискусії учасники розглянули актуальні молодіжні програми працевлаштування та напрацювали спільний план дій у напрямку збалансованого ринку праці.

За словами Андрія Ковальського, згідно з опитування Міністерства молоді та спорту України «Молодь України-2017», 25,8% опитаної молоді має вищу освіту, 47,2% опитаних мають роботу, 51,4% працевлаштованих мають роботу за місцем проживання, а 54,3% молоді працює в обласному центрі.

Також 45,5% молоді вважає, що отримана ними освіта дає можливість їм розвиватись у трудовій сфері. Понад 30% готові відкривати власний бізнес.

Серед ТОП – 3 найпривабливіших професії для молоді у 2017 році: бізнесмен - 45,2%, юрист-  36,1%, IT-спеціаліст 31,2%.

У межах круглого столу присутні спілкувались про комплексні рішення та напрацювання спільного плану дій задля недопущення відтіку кадрів за кордон, зокрема трудової міграції української молоді.

«Для того, щоб змінювати свідомість нашої молоді, учнів та школярів ми хочемо розширити нашу інформаційну кампанію, яка, окрім бордів та листівок, буде підкріплена й відеороликом. Його ми хочемо демонструвати у школах та навчальних закладах. Мета – висвітлити реальні труднощі та проблеми, з якими стикаються люди, які вирішили працювати за межами нашої держави. Окрім того, у ролику хочемо підкреслити усі позитивні сторони і переваги праці на Львівщині. Продемонструвати молоді успішних львів’ян та їхні історії успіху», - розповів модератор зустрічі, голова молодіжноі ради ОПЛ Олег Долінський.

За результатми круглого столу створено робочу групу, яка працюватиме над активізацією дуальнох освіти в області, інформаційною кампанією, створить так званий онлайн щоденнник можливостей для молоді та напрацює механізм створення онлайн платформи для висвітлення інформації про відкриті вакансії та стажування молоді у роботодавців. Окрім цього, група працюватиме над ідеєю створення бізнес платорми.

Нагадаємо, що дискусія організована Молодіжною радою Об’єднання профспілок Львівщини та Львівською ОДА.

 

Львівщина – на III місці у загальнонаціональному рейтингу з літніх олімпійських видів спорту за підсумками 2017 року

15 листопада відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту обласних та Київської міської держадміністрацій.

Під час заходу начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як отримав диплом від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова за III місце, яке вибороло управління в загальнодержавному рейтингу з літніх олімпійських видів спорту за результатами 2017 року серед регіонів першої групи пріоритетності.

У межах наради також розглянули низку питань, зокрема, основні напрями та пріоритети державної політики у сфері фізичної культури та спорту; стратегію розвитку олімпійських видів спорту;
надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році на будівництво нових об’єктів та реконструкцію й капітальний ремонт існуючих; зміни в галузевих нормативно-правових актах;основні напрями державної політики та міжнародного співробітництва з питань запобігання допінгу в спорті.

 

«Молодь обирає безпеку»: відбулась зустріч з студентами автомобільно-дорожнього коледжу

У межах кампанії #Безпечнідороги та Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, що проводиться цього року в два етапи: перший – з 21 по 25 травня; другий – з 12 по18 листопада, Львівська обласна державна адміністрація спільно з МО ВГО «Громадський комітет транспортної безпеки у Львівській області» традиційно організували щорічну акцію «Молодь обирає безпеку».

Акція включає в себе навчально-практичні семінари для студентів профільних вузів.

Відтак, сьогодні, 15 листопада,відбулася зустріч зі студентами Львівського автомобільно-дорожнього коледжу НУ «Львівська політехніка», в якій взяли участь представники департаменту дорожнього господарства, транспорту і зв'язку Львівської обласної державної адміністрації, а також  патрульної поліції.

В межах зустрічі студенти дізналися про статистику та основні причини дорожньо-транспортного травматизму, важливість дотримання правил дорожнього руху, використання ременів безпеки, про методи надання домедичної допомоги постраждалим в ДТП та власної безпеки.

Організатори акції "Молодь обирає безпеку" Громадський комітет транспортної безпеки у Львівській області та Львівська обласна державна адміністрація Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА.

 

В області дали старт пілотній Мережі Енергоефективних Підприємств

Сьогодні, 15 листопада, відбувся захід з нагоди запуску пілотної Мережі Енергоефективних Підприємств Львівщини. Відтак, Львівська торгово-промислова палата та проект «Консультування підприємств щодо енергоефективності», який реалізовує GIZ GmbH у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, упродовж наступник двох років на прикладі пілотної Мережі впроваджуватимуть нову для України модель підвищення енергоефективності.

«Для нас енергозбереження та енергоефективність - один із пріоритетних напрямків. Хочу наголосити, що саме Львівщина першою в Україні з 2006 року розробила Програму енергозбереження для населення. На сьогоднішній день нею вже скористалося більше 4 тисяч родин і область далі займає лідируючу позицію з її реалізації в Україні. З 2016 року ми почали програму енергозбереження для бюджетної сфери і нам дуже приємно, що сьогодні саме з Львівщини розпочинається пілотний проект створення мережі енергоефективних підприємств. У нас є понад 2 тисячі різних бізнесових структур, які в більшості ще не проводять заходи із енергоефективності і потребують відповідного навчання та сприяння. Вірю, що цей проект стане хорошою мотивацією для підприємств із запровадження енергоефективних заходів»,-  зазначив в.о. директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Грет.

Концепція Пілоту полягає в тому, що 8-12 підприємств об’єднуються у мережу та визначають спільні енергоефективні цілі на наступні 3-4 роки. Упродовж цього часу вони регулярно обмінюються досвідом та отримують кваліфіковану експертну підтримку і супровід.

«Наше завдання сприяти енергетичній модернізації українських компаній. Саме тому ми запроваджуємо нові послуги і покращуємо вже ті, які наявні на ринку. Ми вже провели 60 енергоаудитів по Україні і ми маємо 60 компаній, які підтвердили своє бажання працювати над енергоефективністю.  Ми переконані, що ці мережі - це дуже сильний приклад і фактор з інших країн, зокрема зі Швейцарії та Німеччини. Вони показують, що спільні зусилля компаній, які погоджуються співпрацювати заради однієї мети і які діляться досвідом щодо того як вони досягають своїх цілей  енергоефективності, може бути дуже сильним мотиватором і стимулом для підтримки енергоефективності в компаніях. Тому разом з українським Урядом ми вирішили, що варто над цим працювати і провести пілотний проект з мереж енергоефективних підприємств»,-  розповів директор Проекту з енергоефективності Рікардо Кюльхайм.

Для участі в Пілоті відібрали 11 виробничих компаній області. В перспективі заплановано запуск декількох таких мереж, в тому числі у вигляді самоокупної бізнес-моделі.  

 

Підвищення безпеки дорожнього руху: в області освітлюють транспортну розв’язку

За інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації, здійснюються роботи з освітлення транспортної розв’язки типу кільце.

Зокрема, освітлять ділянку на перетині автомобільних доріг загального користування М-11 Львів - Шегині та Західного обходу міста Львова.

 «Упродовж 4 років ми ведемо такий напрямок як підвищення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах. Освітлення транспортних розв’язок є його вагомою складовою. Для нас надзвичайно важливо, щоб усі учасники дорожнього руху почували себе у безпеці, а кількість дорожньо-транспортних пригод суттєво зменшувалась», - зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Зазначимо, що роботи здійснюють за рахунок коштів обласного бюджету.

 

На Львівщині триває реалізація пілотного проекту "Рука допомоги"

У вівторок, 13 листопада, департамент соціального захисту населення облдержадміністрації організовав та провів засідання комісії з реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

На засіданні розглядали бізнес-плани 5 учасників пілотного проекту із членів малозабезпечених сімей, які виявили бажання започаткувати підприємницьку діяльність шляхом отримання фінансової допомоги та 2 суб’єкти господарювання, які розширюють свою діяльність шляхом створення нових робочих місць для членів малозабезпечених сімей та учасників АТО.

За підсумками розгляду бізнес-планів члени комісії прийняли рішення надати фінансову допомогу на організацію підприємницької діяльності 7 учасникам пілотного проекту.

На Миколаївщині триває ремонт автомобільної дороги

У Львівській області триває ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

"У межах с. Вербіж Миколаївського району здійснюються роботи з поточного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141213 Щирець – Вербіж", - зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло.

Зазначимо, що роботи виконує підрядна організація ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл".

Ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення здійснюють за рахунок коштів обласного бюджету.

 

На Миколаївщині триває ремонт автомобільної дороги

У Львівській області триває ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

"У межах с. Вербіж Миколаївського району здійснюються роботи з поточного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141213 Щирець – Вербіж", - зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло.

Зазначимо, що роботи виконує підрядна організація ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл".

Ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення здійснюють за рахунок коштів обласного бюджету.

 

Проект "Реалізуй себе у владі" представили на Ярмарку кар'єри

Сьогодні, 15 листопада, Львівський обласний та міський центри зайнятості спільно з Національним університетом «Львівська політехніка» проводять 31-й Ярмарок кар’єри.

У межах ярмарку презентували проект "Реалізуй себе у владі".

Мета проекту "Реалізуй себе у владі" - це формування кадрового потенціалу для органів виконавчої влади за рахунок ініціативних, обдарованих та кваліфікованих фахівців; омолодження кадрового резерву; активізація розвитку особистісних якостей, шляхом залучення молоді до державної служби; надання можливості талановитим людям долучатись до роботи в галузі державного управління, а також сприяння прозорості діяльності Львівської облдержадміністрації.

 

15 листопада - Міжнародний день відмови від паління

Щорічно у третій четвер листопада відзначається Міжнародний день відмови від паління. Метою Дня є активні дії, спрямовані на зниження поширеності цієї згубної залежності, пошук нових шляхів впливу на самосвідомість осіб, що палять.

Паління належить до числа найбільш поширених шкідливих звичок в більшості країн світу. Деякі люди не усвідомлюють всієї тяжкості наслідків від вживання тютюну для власного організму, а також для здоров’я своїх дітей. Щорічно від причин, пов’язаних з палінням, передчасно помирає більше людей, ніж від дорожньо-транспортних пригод, вживання наркотиків або СНІДу. Усі розвинені країни світу ведуть активну боротьбу з поширенням куріння на державному рівні та позитивно оцінюють результати, яких вдається досягти. Так, деякі країни, наприклад, Австралія, Нова Зеландія, Велика Британія, задекларували свої наміри стати вільними від тютюну (менше 5% курців) вже впродовж 30-х років нашого століття.

Згідно Глобального опитування дорослих щодо вживання тютюну (GATS), станом на 2017 рік 23,0% українців (8,2 млн. осіб), з них 40,1% чоловіків та 8,9% жінок, є теперішніми споживачами тютюнових виробів; 7,3% некурців (2 млн. осіб) зазнавали впливу тютюнового диму вдома, а 10,5% некурців – на робочому місці.

Паління є провідним чинником розвитку хронічних обструктивних захворювань легень (ХОЗЛ) та хронічного бронхіту. Майже 99% всіх хворих на рак легенів у світі - курці зі стажем від п'яти років і вище.

За даними експерта департаменту охорони здоров’я з пульмонології Надії Рудницької, у Львівській області на обліку перебуває 19138 хворих на ХОЗЛ (9,42 на 1000 дорослого населення). Протягом 2017 року діагноз ХОЗЛ було вперше встановлено 1400 пацієнтам. Також на обліку перебуває 38523 особи з хронічним бронхітом (18,9 на 1000 дорослого населення), з них - 2326 нових випадків захворювання за минулий рік.

Серйозну загрозу становить поширення новітніх продуктів (електронні сигарети, IQOS), що просуваються тютюновими корпораціями, а також згубна мода на куріння кальяну.

В Україні також небезпечної популярності набувають е-сигарети, які через цілковиту доступність та неврегульований продаж становлять особливу загрозу для дітей і підлітків – майже кожен п’ятий український школяр у віці 13-15 років (18,4%) є теперішнім курцем е-сигарет. Результати досліджень свідчать, що використання електронних сигарет затягує процес відмови від куріння та знижує шанси на успіх, підвищує ризик почати курити звичайні сигарети, збільшує ризик серцево-судинних, онкологічних, легеневих захворювань, створює загрозу травматизму (е-сигарети вибухають!) та отруєнь рідиною для заправки.

В Україні протягом останніх чотирьох років ведеться активна робота з метою затвердження законопроекту Про внесення змін до деяких Законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну. Він передбачає оновлення медичних попереджень на пачках сигарет, заборону тютюнових виробів з характерним смаком та ароматизаторами, регулювання вмісту, маркування та продажу електронних сигарет, повну заборону реклами тютюну в інтернеті тощо.

Пам’ятайте:

 • - Безпечних тютюнових виробів не існує

 • - Половина споживачів тютюнових виробів помре від викликаних курінням хвороб

 • - Чверть курців помре у віці до 80 років, при цьому якість життя буде нижчою

 • - Припинення куріння працює, тоді як зменшення споживання тютюнових виробів не знижує ризику захворювань

 

В області триває робота із виявлення нелегальних АЗС

У період з 7 по 9 листопада, під час планових заходів по операції „Акциз 2018”, а також на виконання спільного наказу про створення міжвідомчої робочої групи щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій, співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області  разом з працівниками Національної поліції задокументували діяльність двох підпільних АЗС.

На цих АЗС здійснювалась реалізація необлікованих підакцизних товарів (паливно-мастильних матеріалів, нафтопродуктів) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Цього разу нелегальні АЗС виявили у Яворівському та Жовківському районах.

В межах 2-х кримінальних проваджень за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 272 КК України проведено слідчі дії, внаслідок яких, описано, проведено демонтаж автозаправних комплексів та орієнтовно 10 тон дизельного палива.

Вартість обладнання складає близько 300 тис грн, дизпалива - 300 тис гривень.

Досудове розслідування кримінальних проваджень здійснюють слідчі Нацполіції.

Відповідальність за такі кримінальні правопорушення передбачає штраф до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років.

 

В районах області розпочали навчальні семінари для аграріїв

З 14 листопада розпочали проведення зустрічей з аграріями в районах Львівської області з питань підтримки аграрного сектору економіки, земельних правовідносин та реєстрації прав власності та інших речових прав.

Начальник відділу стратегічного планування, підприємництва та організаційної роботи департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Галина Камінська спільно з провідним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівської області провела перший такий семінар у Миколаївському та Жидачівському районі, наякому проінформувала аграріїв про обсяги та зміни до програм підтримки аграріїв з держаного бюджету у 2018 році та новацій .

Зорема, йдеться про бюджетну субсидію для новостворених фермерських господарств, які зареєстровані з 1 січня 2016 року в розмірі 3 тис грн на 1 гектар. Максимальний розмір субсидії – 60 тис грн на одне фермерське господарство.

Крім того, надаватиметься бюджетна субсидія на кожного члена фермерського господарства у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (9,5 тис.грн на одного члена фермерського господарства), але не більше 30 тис грн на одне фермерське господарство.

Також надано роз’яснення основних аспектів державної реєстрації оренди земель с/г призначення в контексті Закону України № 2498, а також низку питань, що стосуються порядку державної реєстрації договорів оренди землі, механізмів їх пролонгації.

Крім цього, наголошено аграріям на способах захисту своїх прав через Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та онлайн-сервісу Мін`юсту - SMS MAЯК земля. Проінформовано щодо телефонів «гарячої лінії» оперативного штабу із забезпечення прав і свобод землевласників, землекористувачів +380975497118, +380983226573.

Роз’яснення щодо участі в земельних аукціонах та алгоритму проведення електронних земельних торгів надавали спеціалісти Держгеокадастру у Львівській області.

 

У Львові відбудеться концерт-презентація першого Міжнародного молодіжного симфонічного оркестру «Україна-Польща»

Вперше в історії України та Польщі під Патронатом Міністра культури України Євгена Нищука за ініціативи Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Соломії Крушельницької в створять Міжнародний молодіжний симфонічний оркестр «Україна-Польща».

Проект покликаний спільними зусиллями  музичних шкіл репрезентувати в найбільших містах України, Польщі та Європи високий професійний рівень дитячого виконавства в сфері оркестрового музикування. В України є 4 унікальні професійні осередки дитячої музичної творчості – середні спеціалізовані навчальні заклади: Київська, Одеська, Харківська та Львівська школи. Їх діяльність впродовж XX-го та нового XXI-го століть принесла вагомі здобутки на національному та світовому рівнях музичної культури.

Для проведення мистецького проекту буде залучено найяскравіших представників мистецьких  шкіл наших країн.

Реалізація цьогорічного історичного проекту запланована на 13-19 листопада у залі Львівської обласної філармонії.

Концерт відбудеться 19 листопада о 18.00 год. в Концертному залі ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії. Цьогорічний етап проекту проходить за підтримки та фінансування Українського Культурного Фонду.

На Концерт-презентацію, де кожен може стати свідком історичної події – створення першого Міжнародного молодіжного симфонічного оркестру, запрошують усіх охочих.

 

У Моршині тривають роботи з реконструкції каналізаційних очисних споруд

За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на території міста Моршин Львівської області тривають роботи з реалізації природоохоронного заходу «Реконструкція каналізаційних очисних споруд в м. Моршин Львівської області (коригування)».

Захід спрямований на проведення реконструкції каналізаційних очисних споруд потужністю 5 тис м3 на добу для покращення якісної очистки стоків і виключення скиду забруднення стічних вод у річку Бережниця, басейн р. Дністер.

Результатом впровадження проекту буде забезпечено ступінь очистки стічних вод до нормативних вимог, проведення робіт із переобладнання споруди повної біологічної очистки під аеротенк з дрібнобульбашковою аерацією, що сприятиме зменшенню концентрації забруднень у стічних водах перед їх скидом у річку Бережниця.

З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на зазначений захід у 2018 році виділено 1000,0 тис гривень.

 

Департамент освіти і науки запрошує на роботу

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку і звітності - головного бухгалтера управління планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку і звітності, кадрового та організаційного забезпечення.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

 • копію паспорта громадянина України;

 • письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, (зі змінами)), до якої додається резюме у довільній формі;

 • письмову заяву, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

 • копію (копії) документа (документів) про освіту;

 • оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

 • заповнену особову картку встановленого зразка;

 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік;

 • письмову заяву про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред`явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Документи приймаються до 18:00 год. 21 листопада 2018 року.

Конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця відбудеться 26 листопада 2018 року о 12:00 год. за адресою: м. Львів, вул. Просвіти, 4а.

Контактна особа – Шевченко Дар`я Олександрівна, тел.: (032) 235-47-76, е-mail: donloda@ukr.net.

Переглянути детальнішу інформацію про конкурс можна тут.

 

Львівська «Галичанка» здобула чергові перемоги у чемпіонаті України

12 та 13 листопада львів’янки в Херсоні  у двох перенесених матчах п’ятого туру здолали місцеву «Дніпрянку» з рахунками 37:24 та 31:18.

Найбільше голів за підсумками обох ігор у складі «Галичанки» забила Ілона Гайкова – чотирнадцять; десять м’ячів на рахунку Софії Давидянц.

Інші матчі 5-го туру («Карпати» - «Реал», «Бровари» - «Спартак») відбудуться 16-17 листопада.

 

У Львові стартував другий щорічний Український автомобільний форум

15 листопада у Львові стартував другий щорічний Український Автомобільний Форум. Захід відбувається в партнерстві з “Укравтопромом” та за офіційної підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

«Дуже важливо, що саме на Львівщині відбувається така подія. Хочу вас запевнити, що політика регіонального влади орієнтовна на безпеку особистості та бізнесу. Наша принципова позиція – сприяти підприємницькій діяльності. Тому якщо ви стикаєтесь із незручностями – не робіть їх предметом підкилимних домовленостей, а робіть цю проблему загальновідомою, і ми допомагатимемо у її вирішенні. Сьогодні на Львівщині немає проблем із робочою силою, є проблеми з мотивацією фахівців. Ви можете отримати кваліфікованого працівника, але в нього повинен бути відповідний рівень оплати, плюс виробництво мусить залучати студентів до практики. Звичайно, здорова конкуренція має погоджувати великий сильний автомобільний кластер на Львівщині, який має стати потужним гравцем на ринку, поштовхом для руху вперед. Запевняю, влада на Львівщині є партнером для бізнесу і готова супроводжувати інвестиційні проекти», - наголосив під час відкриття форуму голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Минулого року більше 120 топ-керівників автомобільної галузі з 10 країн світу зібрались у Львові на інтенсивний і продуктивний день дискусій і нетворкінгу на першому Форумі. Цього року організатори очікують ще більше відвідувачів.

Програма включатиме тематичні дослідження і дискусійні панелі за участю провідних виробників запчастин, які працюють в Україні.

 

Олег Синютка привітав телевізійників із професійним святом

Сьогодні, 15 листопада, з нагоди Дня працівників телебачення, радіо та зв’язку очільник Львівщини Олег Синютка привітав працівників телеканалу "Перший Західний".

У день професійного свята Олег Синютка побажав працівниками телебачення професійної наснаги, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх творчих задумів.

"Пам'ятайте, що межі досконалості немає. Зупинитися - означає програти, відстати. Тому тільки уперед, до нових висот", - зазначив Олег Синютка.

Найкращим працівникам телеканалів вручили подяки від Львівської ОДА.

Довідково:

День працівників радіо, телебачення та зв'язку — професійне свято України. Відзначається щорічно 16 листопада.

 

АРХІВ НОВИН

 
вересень 2018 року 1-7        
серпень 2018 року 1-5 6-12 13-19 20-26 27-31
липень 2018 року 1-8 9-15 16-22 23-29 30-31
червень 2018 року 1-3 4-10 11-17 18-24 25-30
травень 2018 року 1-6 7-13 14-20 21-27 28-31
квітень 2018 року 1-8 9-15 16-22 23-30  
березень 2018 року 1-4 5-11 12-18 19-25 26-31
лютий 2018 року 1-4 5-11 12-18 19-25 26-28

   

Земельні ділянкии | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochivrda@loda.gov.ua

© 2005-2016 Золочівська районна державна адміністрація