Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація Золочівського об’єднаного управління ПФУ

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Головне управління Держпраці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Залучення міжнародної технічної допомоги

Міжнародний промисловий форум

Календар виставок в Греції у 2017 році

Календар виставок, що проводитимуться у 2016 році у м.Бухарест, Румунія _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світіУтилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп

скорость интернета

Новини Львівської обласної державної адміністрації

03.06.2018

 

«Ми готові постояти за нашу мову, землю, віру і свободу» - у Пикуличах вшанували полеглих українських воїнів

Делегації зі Львівщини, Івано-Франківщини та Тернопільщини вшанували пам'ять загиблих воїнів УГА і УНР, похованих на військовому цвинтарі у польському селі Пикуличі, що неподалік Перемишля.

Цьогорічне Свято національної пам'яті розпочалося молитвою у Кафедральному соборі УГКЦ св. Івана Хрестителя у Перемишлі. Опісля літургії понад півтори тисячі учасників з Львівщини, Івано-Франківщини та Тернопільщини, а також українська громада в Польщі, пройшли пішою ходою Перемишлем на військовий цвинтар у селі Пикуличі. Тут спочивають вояки Армії Української Народної Республіки та Української Галицької Армії.

«Не для нас, а для тих хто сьогодні спостерігав нашу ходу, для тих хто роздумував над тим чи бути з нами, для тих хто буде вчитуватися в інформацію про сьогоднішнє дійство стоятиме два запитання: чому ми тут і чого ми хочемо. Ми тут, тому що тут наша історія. Ми тут, тому що тут спочивають українські воїни, які сто років тому повстали за нашу державність, землю та свободу. Вони створили разом з воїнами Польщі чудо на Віслі і погнали комуністичну навалу назад. Тут спочивають воїни, які є символом для сучасних Героїв, які захищають зараз нашу країну на Донбасі. Ми хочемо, щоб українців в усьому світі поважали, щоб в Україні запанував мир, щоб поважали нас там, де є наші могили, наші церкви, де звучить Отче Наш по-українськи. Ми хочемо, щоб ніхто і ніколи не вказував нам, яку історію писати і яких героїв шанувати. Ми хочемо доброго сусідства з нашими братами поляками та усіма тими, хто зустрічаються на нашому шляху. Ми мирні люди, але ми готові постояти за нашу мову, землю, віру і свободу», - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Молоді люди в Україні зараз мають закінчувати школу і починати життя. Вони мають одружуватися та народжувати дітей. Натомість вони сидять в окопах на фронті і захищають Україну. Минулого року було 400 тисяч порушень режиму припинення вогню. Це означає, що над тими воїнами, які захищають кордони, свищуть більше тисячі куль щодня. В гіршому випадку ті кулі в них вціляють. Від початку війни 24 тисячі людей повернулися додому скаліченими. І загинуло більше 10 тисяч осіб. Кожен українець повинен щосекунди пам’ятати про це. Молімося за наш народ і за те, щоб Господь припинив цю війну. Україна захищаючи свої східні кордони, стримує імперський хід Російської Федерації на захід, у спільних інтересах всієї європейської спільноти, щоб Україна відкинула окупанта назад. Смерть наших військових – недаремна, Україна відстоїть свою цілісність і буде квітнути як розвинута модерна держава», - наголосив президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій.

Нині в групових могилах поховано орієнтовно понад 2000 полонених та інтернованих вояків і старшин УГА, Армії УНР, в двох братніх могилах спочиває 47 українських патріотів, вояків і старшин УПА.

Довідково:

До Першої світової війни на теренах Пикулич були побудовані військові казарми, як запліччя фортеці Перемишль. Після розпаду Австро-Угорщини три позаказармові об'єкти використовували як табори для полонених, здебільшого українських вояків. У 1919 році в таборі перебувала максимальна кількість полонених - близько 30 тисяч осіб. Брак будь-який санітарних умов та довготривале погане харчування спричинило спалах епідемії тифу, туберкульозу та інших хвороб.

Як наслідок, щодня помирало майже 100 осіб. Хворобами заражалося і місцеве населення Пикулич, навколишніх сіл та Перемишля. Стривожена місцева влада вимагала від комендатури табору виправити небезпечну ситуацію. Лише на початку 1921 року табір було ліквідовано.

До весни 1920 року померлих ховали на прилеглих до табору полях. Після протестів селян для поховань обрали місце старої австрійської порохівні на південній околиці Пикулич. До упорядкування цих місць долучилися й місцеві селяни та молодь з гімназії. 1 листопада 1921 року на цвинтарі відбулася перша панахида. До 1922 року цвинтар повністю впорядкували. У роботах взяли участь майже 10 тисяч осіб. На початку 1924 року були ексгумовані та перенесені на територію цвинтаря останки захоронень із сусідніх полів в Пикуличах, Бакончицях і на теренах Засяння.

Через кілька років цвинтар облагородили і на кургані зі спільних могил встановили пам'ятник заввишки 8 метрів у вигляді хреста із написом: "Борцям за волю України". Автор пам'ятника - Олена Кульчицька. Щороку 1-листопада, аж до 1946 року, з Перемишля до цвинтаря ходила релігійна процесія і відправлялася панахида за загиблими героями - борцями за свободу України. У наступні роки під час Зелених Свят тут проводили релігійно-патріотичні маніфестації українців Перемишля та прилеглих територій.

Після Другої світової війни цвинтар і хрест знищили. У 1989 році цвинтар відбудували. Відновили й традицію спільного молебню польських і українських влад на цвинтарі. Назву "Український військовий цвинтар" встановлено 1994 році. У 2000 році цвинтар збільшено, 7 липня на його територію урочисто перепоховано останки 47 членів УПА, що загинули під час боїв 1946 року в селах Бірча, Лішня та околиць.

 

Діти намалювали портрет Євгена Петрушевича у день його 155-річчя (+ВІДЕО)

Cьогодні, 3 червня, на Львівщині відзначають 155-річчя від дня народження Президента Української  Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича.

З цієї нагоди у парку «На валах», що на вулиці Володимира Винниченка, зібралися більше десяти дітей з будинків сімейного типу, аби взяти участь в акції «Портрет Президента ЗУНР».

Дітлахи малювали портрет Президента, бавились в ігри та відповідали на запитаня про історію України.

Опісля акції дітям подарували книги та влаштували екскурсію «Місцями бойової слави ЗУНР».

 

На Львівщині відзначили 155-річчя від дня народження Президента Євгена Петрушевича

Сьогодні, 3 червня,  на Личаківському кладовищі вшанували пам'ять Президента Української Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича.

Представники влади, патріотичних, ветеранських та молодіжних громадських організацій поклали квіти до каплиці, де похований Президент Національної Ради ЗУНР Євген Петрушевич, під музичний супровід оркестру Західного територіального управління Національної Гвардії України.

В межах вшанування священики відслужили цин панахиди.

Довідково:

Народився Євген Петрушевич 3 червня 1863 року у м. Буську на Львівщині в родині греко-католицького священика. Після закінчення Академічної гімназії і правничого факультету Львівського університету переїхав у Сокаль і відкрив там адвокатську контору.

Під час І світової війни, у 1914-1918 рр. – член Головної Української Ради та Загальної Української Ради. В 1917-1918 рр. – голова Української Парламентарної Репрезентації в австрійському парламенті.

З 19 жовтня 1918 р. як президент Української Національної Ради проголосив створення на українських землях Австро-Угорщини Української держави. 4 січня 1919 року обраний у Станіславові (тепер Івано-Франківськ) Президентом Західноукраїнської Національної Ради.

Уряд Петрушевича припинив свою діяльність 15 березня 1923 року. До кінця свого життя Петрушевич перебував в еміграції, у Берліні, співпрацював з Українським Національним Об’єднанням (УНО), іншими емігрантськими організаціями. Коли у вересні 1939 р. Німеччина напала на Польщу, надіслав уряду Гітлера протест. Помер 29 серпня 1940 р.

Був похований на берлінському цвинтарі римо-католицької катедри Cв. Ядвіги представниками УНО, які згодом встановили на могилі пам'ятник.

1 листопада 2002 року перепохований на Личаківському кладовищі у Львові.

 

 

02.06.2018

 

На Львівщині вшанували пам’ять патріарха Любомира

Сьогодні, 2 червня, на Львівщині відбулися заходи, присвячені світлій пам’яті патріарха УГКЦ Любомира (Гузара) - «Патріарх Любомир. Перша річниця народження до неба».

У Львівському органному залі відбувся концерт духовної музики. У виконанні хору, оркестру та солістів Заслуженої академічної капели України «Трембіта» прозвучали духовні твори сучасних композиторів: «Світанкова меса» норвежця Ола Г’єйло та «Реквієм для живих» американця Дена Форреста.

«Кожному вірянину складно говорити про постать Блаженнішого, бо це не лише ієрарх нашої церкви і моральний авторитет нашого суспільства. Наша церква тримається на праведному Митрополитові Андреєві, Патріархові Йосипі та Блаженішому Любомирові. Вірю, що Блаженіший і зараз перед Господом молиться за нашу церкву, за мир в Україні та за кожного з нас», - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Блаженніший Любомир був людиною завжди стурбованою тим, як поширювати нашу віру. Він все життя на це поклав. Він любив трудитися. І навіть в похилому віці старався не гаяти часу і працював, не покладаючи рук. Наш сум за його втратою обернувся тріумфом. Адже це був знак здобутку, бо коли людина праведна відходить у вічність він за нас благає Бога», - звернувся до присутніх Митрополит Ігор (Возьняк).

Окрім того, в Соборі Св. Юра сьогодні вранці відслужили Архиєрейську Божественну Літургію та панахиду.

 

У Національній академії сухопутних військ відбувся випуск молодих офіцерів

Сьогодні, 2 червня, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал випуску молодих офіцерів.

Військове звання «лейтенант» отримали понад три сотні вихованців видового військового навчального закладу. Серед них – 25 учасників бойових дій на сході України, які у 2014 році вступили на навчання до Академії безпосередньо з фронту. Восьмеро  військовослужбовців за мужність та професіоналізм, що були виявлені у зоні бойових дій на сході України, нагороджені орденами «За мужність» та медаллю «Захиснику Вітчизни».

«Коли ви увіллєтесь у лави Збройних сил України, то разом з вами ще міцнішою стане наша армія: одягнута, озброєна, сильна та впевнена в тому, що ми викинемо окупанта з нашої країни, що ми піднімемо наші прапори над кожним клаптиком української землі, що зараз перебуває під окупацією агресора. У тому, що сьогодні перед нами стоять офіцери, велика заслуга батьків та родин наших військових, адже це недоспані ночі, переживання та турбота. Усі разом ми за три роки збудували зовсім іншу армію, яка здатна виконувати надскладні військові завдання. Ми віримо в Україну, в Збройні сили України, адже з цією вірою ми прямуємо до перемоги. Завдяки вам ми здобудемо мир на нашій землі», - звернувся до офіцерів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Всі цьогорічні випускники продовжать службу у бойових частинах Збройних сил України. Чимало з них, після становлення на первинних посадах та злагодження у підрозділах, відбудуть для виконання завдань за призначенням у районах проведення Операції об’єднаних сил. 

 

 

01.06.2018

 

Міжнародний день захисту дітей: в дитячих будинках відбулись святкові заходи

Сьогодні, 1 червня,  у дитячих будинках системи соціального захисту відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Дівчата та хлопці взяли участь в конкурсі  малюнку на асфальті «Діти малюють майбутнє», спортивно-розважальному фестивалі «Повір у себе»  та провели флешмоб «Ми хочемо жити в мирі».

Зазначимо, що у системі соціального захисту функціонує 2 дитячих будинки, в яких проживає  46 дітей з інвалідністю, з них 15 дітей позбавлених батьківського піклування та 4 дитини-сироти.

Довідково:

«Міжнародний день захисту дітей» (англ. "International Children's Day") — святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Відповідно до Женевської декларації про права дітей, ухваленої 1924-го року, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитинибула ухвалена 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.

У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей. Серед їхнього числа: конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи.

 

Львівська спеціалізована загальноосвітня школа № 8 відзначила 200-річчя

Сьогодні, 1 червня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія, присвячена 200-річчя Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8.

Участь в урочистостях взяв заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей,  голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, Архієпископ і Митрополит Львівський Ігор Возьняк та інші.

"Школа завжди визначається директором. Я дякую вам за те, що ваша школа є найкращою не лише в місті, області, але й в Україні. Дякую педагогічному колективу і усім тим, хто допомагає цьому закладу бути таким, який він є сьогодні. Це є наша спільна справа. Я пишаюся тим, що щороку велика кількість випускників отримує диплом, що засвідчує високий рівень знань з німецької мови", - зазначив Павло Хобзей. 

З нагоди відзначення 200-літнього ювілею Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8  урочисто погасили конверт з зображенням цього освітнього закладу.

"Львівщина має особливу місію. Ми перші, хто сказали у 90-х роках, що Україна буде, буде такою, які ми самі того хочемо. Ми перші вийшли на Майдан Помаранчевої революції. Ми першими сказали, що у нас є власна гідність та честь. Багато з нас взяли у руки зброю та пішли захищати українську державу. Сьогодні перед нами - новий виклик. Так само як два тижні тому, ми відкрили Бескидський тунель і тим самим з'єднали інфраструктуру України з тою частиною світу, де ми завжди були, де наше коріння, особливі зв'язки та стосунки, так само сьогодні на вас покладається особлива місія. Ми повинні воєдино з'єднатися, зберігаючи свою мову, культуру , традиції та звичаї. Нам слід з'єднатися з тими традиціями, які має така добра і близька нам Європа. Я переконаний, що ті традиції. які є у вашому навчальному закладі, по-особливому відзначені на Львівщині. Ті можливості, що має ваш навчальний заклад, скликає у ваші стіни багатьох людей. Це поважне товариство - сила і інтелект нашої нації, які гордяться випускниками одного із найкращих закладів Львівщини", - наголосив Олег Синютка.

За високий професіоналізм, сумлінну багаторічну працю, вагомий внесок у навчання та виховання учнівської молоді та з нагоди 200-річчя від дня заснування Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням німецької мови представників колективу школи нагородили Почесною грамотою облдержадміністрації та оголосили Подяку голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютка.

Окрім того, окремим представникам школи за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління також вручили Подяки Міністерства освіти та науки України.

 

1 червня – Всесвітній день молока

Сьогодні, 1 червня, відзначають Всесвітній день молока. Мета свята — популяризація молока і молочних продуктів серед людей, а також інформування населення про діяльність, пов'язану з молоком і молочним виробництвом.

Молоко є унікальним продуктом по своїй живильній цінності і при цьому воно прекрасно засвоюється в організмі людини. Воно найбільш збалансований і незамінний продукт, особливо для харчування дітей та літніх людей.

Важливість молочних продуктів для організму людини незаперечна і це пов'язано з тим, що в ньому містяться незамінні амінокислоти.

Вперше це свято відзначили у 2001 році за пропозицією Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН. З тих пір традиція отримала широке поширення в багатьох країнах світу.

 

Мешканців Львівщини запрошують на ярмарок «Стрий-Органік-Фест»

Упродовж трьох днів, 8-10 червня, у Стрию відбудеться традиційний Великий Карпатський ярмарок «Стрий-Органік-Фест». Ярмарок об’єднає понад 100 учасників-виробників якісної органічної продукції.

Як інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА родзинкою цьогорічного ярмарку стане фестиваль хорів України, який відбудеться в межах заходу. Відтак відвідувач зможуть не лише поласувати смаколиками органічної продукції, а й насолодитись культурною програмою.

Детальніше щодо ярмарку за посиланням. 

 

Двоє представників Львівщини готуватимуться до Ігор Нескорених-2018 в Сіднеї

1 червня організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголосив імена 15 осіб, які в жовтні цього року представлять Україну на Invictus Games в австралійському Сіднеї.

До числа учасників збірної вперше увійшли представники всіх українських оборонних інституцій.

Збірну України визначали з числа переможців та призерів Національних Ігор Нескорених 2018, що пройшли в Києві 12 травня, а також учасників змагань, які виявились єдиними спортсменами в своїх категоріях.

«Загалом, конкуренція цього року була дуже серйозною. Торік на Національних Іграх змагалися 106 учасників, зараз — 172, з яких 68 потрапили у фінальний відбір, — розповідає Оксана Горбач, координатор проекту Ігор Нескорених в Україні. — У збірну 2018 року ми можемо взяти, відповідно до квоти, виділеної для України, лише 15 осіб. Однак, не зважаючи на те, що до збірної потрапило тільки 15 учасників, на мою думку, всі учасники відбору перемогли та показали нескорений дух українських воїнів. Всім хочу подякувати за участь та закликаю продовжувати займатись спортом, надихаючи своїм прикладом інших».

До складу збірної команди України увійшло двоє представників Львівщини, зокрема:

Богдан Оксентюк (Національна гвардія України, учасник АТО з 2014 року по даний час) – володар золотої медалі з плавання в категорії ISC та срібний призер у змаганнях з бігу на 1500 м у категорії  ІТ7 на Національних Іграх Нескорених 2018.

Сергій Шимчак (ветеран Збройних сил України, учасник АТО у 2014-2015 роках) – володар золотої з велоспорту у категорії IRB 1, срібні медалі зі стрільби з лука серед новачків.

Рішення про включення учасника до збірної приймала відбіркова комісія в складі тренерів національної команди, представників ветеранської спільноти та організаторів.

Окрім спортивного потенціалу кандидатів, комісія також оцінювала їхні психологічні якості — для цього з ними проводили особисті співбесіди, — а також зважала на висновки лікарів, враховуючи високі тренувальні навантаження майбутньої команди.

Ключовою кваліфікаційною умовою участі у збірній було набуття кандидатом травми, захворювання чи поранення під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій на території проведення АТО, в ході миротворчих операцій за участю України.

Через два тижні, 14 червня, новообрана збірна вперше зустрінеться в повному складі під час перших тренувальних зборів в Києві. Протягом 18-денного табору учасники команди разом з тренерами та лікарями розроблять план подальшої підготовки до міжнародних змагань. Всього за час підготовки з червня до жовтня 2018 року українська збірна проведе три тренувальні табори, щоб підійти до змагань в найкращій формі.

На змаганнях в Сіднеї, які пройдуть 20-27 жовтня, Україна змагатиметься у шести спортивних дисциплінах:

  • 1. легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диску, стрибки в довжину);

  • 2. плавання (запливи на 50 і 100 м вільним стилем, брасом та на спині);

  • 3. веслування на тренажері (1-хвилинний спринт та 4-хвилинна витривалість);

  • 4. велоспорт на шосе;

  • 5. стрільба з лука;

  • 6. пауерліфтинг.

Цього року в спортивних змаганнях багато чого відбуватиметься для нашої збірної вперше. Так, українська команда дебютує в категоріях «біг на візках» та «ручний велосипед», в стрибках в довжину, метанні диску, а також візьме участь в естафеті у плаванні.

Вітаємо учасників збірної України з перемогою у відборі та дякуємо всім, хто приєднався до руху Ігор Нескорених цього року!

 

Львівщина налагоджує туристичну співпрацю з Естонією

Сьогодні, 1 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із делегацією з Республіки Естонія, що перебуває на Львівщині в межах промоційного туру.

Під час зустрічі очільник області ознайомив гостей із туристичним потенціалом Львівщини, розповів про плани Львівського аеропорту щодо відкриття нових рейсів та наголосив на доцільності співпраці щодо обміну туристичними потоками.

«Львівська область має неабиякі можливості з точки зору розвитку туризму, відтак, тут будь-який турист знайде собі відпочинок та враження на будь-який смак. Щодо трансферу, то відстань між країнами наштовхує на розв’язання цього питання шляхом відкриття авіасполучення. Окрім того, для кращого розуміння потреб туристів з однієї та іншої країни, а також для поширення інформації про потенціал Львівщини серед естонських мандрівників варто проводити спільні туристичні семінари та виставки », - зазначив Олег Синютка.

Гості своєю чергою поділилися своїми враженнями від перебування на Львівщині та висловили своє бачення розвитку туристичної співпраці між країнами.

«Естонські туристи віддають перевагу мандрівкам, під час яких відбувається певне дослідження, тому дуже часто естонці подорожують автомобілями.  Під час промотору ми відкрили для себе багато різних атракцій, які будуть цікавими нашим туристам. Львівщина зацікавить естонських туристів можливостями у велотуризмі, можна приїжджати в оздоровчо-санаторних цілях та навіть робити культурно-пісенні обміни, адже наша нація полюбляє співати», - зауважила перший секретар з економічних питань, співробітництва в галузі розвитку та гуманітарної допомоги Посольства Естонії в Києві Хелен Еннок.

Під час розмови Олег Синютка запросив гостей взяти участь у Міжнародному економічному форумі, що відбуватиметься в жовтні, та долучитися до Міжнародного фестивалю «Етновир», на якому можна презентувати естонську культуру.

Довідково:

Промоційний тур Львівщиною делегації з Естонії тривав з 27  травня до 1 червня   2018  року за маршрутом:

м. Львів – м. Трускавець – м. Дрогобич – с. Урич – с. Орів - смт. Славське  – с. Волосянка – м. Львів.

 

В області розпочали фінансування пенсій за червень

Сьогодні, 1 червня, Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській  області розпочало фінансування пенсійних виплат за червень.

Відтак за перший  день  фінансування  на  виплату пенсій  спрямували 64,3 млн гривень.

Як інформують у ГУ ПФУ у Л/о виплата пенсій через поштові відділення та установи банків здійснюватиметься з 4 по 25 червня.

 

Американські науковці з Університету Пенсильванії ознайомились з аграрним сектором промисловості Львівщини

Із візитом на Львівщині перебувають американські науковці з Університету Пенсильванії.

У програмі перебування вчених - знайомство з роботою департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, зустріч з ректором Львівського національного аграрного університету Володимиром Снітинським, круглий стіл в ЛНАУ, ознайомчі візити на сільськогосподарські господарства Львівської області (ТзОВ «Агропобутсервіс», молочна ферма Лелика, ТзОВ «Агрофрутіка», ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед», ФГ «Грін Гарден»).

Під час візиту сторони домовились щодо подальших консультацій науковців Пенсильванського аграрного університету щодо технологій та специфіки виробництва яблучного сидру. Також розглянули питання можливої співпраці між Університетом Пенсильванії  і фермерськими господарствами Львівської області.

 Однією з тем дослідження став вплив земельної реформи на фермерські господарства Львівщини.

 

На Львівщині визначили переможців конкурсу «Природа не має кордонів»

Днями визначили переможців конкурсу дитячого малюнку «Природа не має кордонів», який присвячений Дню Європи.

На адресу департаменту надійшли 86 робіт авторів з різних куточків України, зокрема з Львівщини, Рівненщини та Закарпаття.

Молоді художники у темі природи без кордонів охопили та поєднали тваринний та рослинний світи, вплив людини на навколишнє середовище та всіх людей під гаслом, яке відображає і назва конкурсу «Природа не має кордонів».

Відтак переможцями стали: Віка Кругай (7 років, БО «Фундація Святого Антонія» м. Дрогобич), Юлія Педченко (10 років, Немирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Гурток «Веселі художники», Яворівський р-н) та Соломія Сабан (12 років, Спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. м.Рава-Руська Жовківського р-ну) та Шустова Каріна і Шустова Валерія (7 і 12 років, БО «Фундація Святого Антонія» м. Дрогобич).

 

Управління капітального будівництва Львівської ОДА запрошує на роботу

Управління  капітального будівництва  обласної державної адміністрації  оголосило  конкурс на зайняття   вакантних посад управління  капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації:

- головного спеціаліста економічно-договірного відділу.

- головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і звітності та забезпечення господарської діяльності.

Термін прийняття документів до 15 червня 2018 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу - 18 червня 2018 року о 11.00 год., за адресою: м. Львів. вул. Чайковського,17, 3-й поверх, каб. 5.

Контактна особа: Васьків Ірина Валеріївна

Номер телефону для довідок: (032)261 09 55.

Посадові обов’язки, спеціальні вимоги та перелік документів, необхідних для участі в конкурсі  на заміщення вакантної посади оприлюднені на сайті  Національного агентство України з питань державної служби

 

Обсяг пасажирських перевезень аеропорту «Львів» у травні збільшився на 52,9%

У «Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького» у травні 2018 року авіаперевезеннями скористалися 132,3 тисяч пасажирів, що на 52,9% більше, ніж у травні 2017 року - 86,5 тисяч пасажирів.

Кількість здійснених рейсів – 1 315, що на 29,6% більше, ніж аналогічного періоду минулого року -1 015.

Загалом, за січень-травень 2018 р. пасажиропотік зріс на 51,2% в порівнянні з показником аналогічного періоду минулого року  - 315,9 тис. пасажирів і досягнув позначки в 477,7 тисяч пасажирів.

Кількість рейсів зросла на 32,1%, з 4 005 до 5 289.

 

Львівщину із промотуром вперше відвідали туроператори з Іспанії

Упродовж чотирьох днів на Львівщині із ознайомчим візитом перебували керівники дев‘яти туристичних туроператорів з Королівства Іспанії.

Львівська облдержадміністрація вперше приймає із промотуром делегацію іспанського туристичного бізнесу.

У межах програми учасники делегації ознайомилися з санаторно-курортними закладами міст Трускавця, Славського, Волосянки, відвідали Державний історико-культурний заповідник «ТуСтань», а також історико-культурною спадщиною Львова.

Представники туристичного бізнесу з Королівства Іспанії відзначили, що Україна дуже цікавить своєю територією, історичними спорудами, привабливими цінами та кухнею, а також  красою архітектури та привітністю людей на Львівщині. Делегація поверталася додому із захоплюючими враженнями та домовленостями щодо формування пропозицій іспанським туристам, зокрема щодо відпочинку в Карпатах.

Промотур організовано управлінням туризму та курортів облдержадміністрації у партнерстві із Міжнародними авіалініями України, туроператором «Апельсин», Славською селищною радою, Сколівською райдержадміністрацією, Трускавецькою міською радою та місцевим бізнесом.

До слова, з метою створення позитивного іміджу Львівщини як регіону із унікальними туристично-рекреаційними можливостями на міжнародному туристичному ринку, управління туризму та курортів облдержадміністрації представило область на міжнародній туристичній виставці «FITUR 2018»у січня 2018 року та Мадридській міжнародній виставці туризму FITUR у листопаді 2017 року.

 

На Львівщині тривають ремонтні роботи автомобільної дороги Лозино-Бірки

На Львівщині тривають ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Зокрема, продовжується виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі, що знаходиться у межах Львівської області - Лозино-Бірки.

Як повідомили у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської обласної державної адміністрації,  підрядна компанія ПП «Рома» уже виконала розпушування існуючого дорожнього покриття. На даному етапі тривають роботи з влаштування основи ЩПС.

Зазначимо, що з обласного бюджету на ремонт дороги Лозино-Бірки виділили 15 млн грн, станом на сьогодні відбувається процедура відкритих торгів у системі Prozzoro. Відтак наразі ремонтні роботи виконують за рахунок коштів експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення.

 

Понад тисячу дітей взяли участь у прощі до Страдчу

Сьогодні, 1 червня, у День захисту дітей понад тисячу  юнаків і  дівчат  взяли участь у прощі  до Страдчу, Яворівського району.

Діти  відвідали храм Успення Пресвятої Богородиці, де зберігаються мощі новомучеників УГКЦ  о. Миколи Конрада та дяка Володимира Прийми.

Участь у заході взяв начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис. Прощу очолив Владика Володимир.

Зазначимо, паломництво до відпустового центру Львівської Архиєпархії у с. Страдч провели згідно з рішенням Катехитичної Комісії Львівської Архиєпархії та за благословенням Архиєпископа і Митрополита Львівського, Високопреосвященного Владики Ігоря .

 

Львівщина відзначить 155-річчя від дня народження Президента Української Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича

У неділю 3 червня  Львівщина відзначатиме 155-річчя від дня народження Президента Української Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича.

Заходи відбудутьтьсяу м. Львові та на батьківщині Петрушевича у місті Буськ.

Відтак, 11:00 год у Буську відбудеться покладання квітів до пам'ятника Євгенові Петрушевичу, громадське віче та мистецька частина поруч з пам'ятником. Після цього учасники заходу перейдуть на міське кладовище, де поховані батьки Євгена Петрушевича - о. Омелян та  Савина Петрушевичі. Поруч з могилою священослужителі міста відслужать панахиду.

У Львові о 10:00 год представники громадськості покладуть квіти до каплиці пантеону, в якій похований Євген Петрушевич (поле почесних поховань №76 Личаківського кладовища).

О 12:00 год у парку «На валах» заплановано проведення акції для дітей «Портрет Президента ЗУНР».

О 12:30 год - екскурсія для дітей «Місцями бойової слави ЗУНР» за маршрутом: парк «На валах» - Львівська Ратуша - будинок у якому проживав Євген Петрушевич - парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького (відвідування Міжнародного фестивалю ретро-автомобілів «Леополіс Гран Прі», фотографування із реконструкторамив одностроях Легіону УСС біля бронеавтомобіля часів Першої світової війни).

 

Українське товариство сліпих відзначає 85-річчя

Сьогодні, 1 червня, у будинку культури УТОС урочисто відзначили 85-ту річницю створення Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих». 

До святкування долучився голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Дякую Вашій організації і людям, які тут трудяться, за те, що ви є. Дякую за те, що ви даєте можливість людям, які перебувають поруч, відчувати себе достойно. Ви – люди, які перемогли, ви – приклад для багатьох українців, як не зневіритись, не здатись та не опустити руки. Ми вами пишаємось і гордимось», - зазначив Олег Синютка.

Також очільник області вручив членам спільноти подяки та сертифікат на спортивно реабілітаційне обладнання для кімнати фізичної реабілітації УТОСу.

«Хочу Вас привітати із нашим спільним днем народження – 85-тою річницею створення Українського товариства сліпих. Це організація, яка без перебільшення, стала домівкою для багатьох осіб з порушенням зору. Це та домівка, куди можна завжди прийти, де тебе завжди вислухають, зрозуміють, підтримають і допоможуть. Робота нашої організації настільки різнопланова, що кожен може знайти щось до душі. Хтось займається творчістю, вправляється в інтелектуальних іграх, спортом,фізичною реабілітацією. Всі бажаючі мають можливість себе реалізувати», - розповіла голова правління Львівської обласної організації УТОС Любов Кукурудза.

В межах заходу організували виставку, на якій представили роботи осіб з порушенням зору, а також відбувся звітний концерт творчих колективів та виконавців, членів організації.

Довідково

Українське товариство сліпих (УТОС) – неприбуткова громадська організація, яка об’єднує інвалідів першої та другої груп по зору, і має понад 80-ти річну історію становлення і розвитку. Товариство за підтримки держави проводить заходи щодо соціально-трудової, медичної та професійної реабілітації інвалідів – громадян України.

На Львівщині товариство налічує близько 2200 людей з вадами зору. Організація є чітко структурована і має розгалужену систему первинних осередків на базі яких людям з вадами зору фахово надається низка соціальних послуг.

 

Комунальна дитяча клінічна лікарня святкує 25-річчя

Сьогодні, 1 червня, у Національному Драматичному Театрі ім. М. Заньковецької відбулися урочистості з нагоди 25-тиріччя Львівської міської дитячої клінічної лікарні.

У межах святкування відбулася презентація документального фільму «Лікарня, що примножує життя».

Зі святом працівників лікарні привітав голова  Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Назвичайно талановитих, людяних та щирих фахівців, що працюють у дитячій лікарні хочеться привітати та сказати кілька важливих слів: коли ми сьогодні на переломному етапі приймаємо кардинальні рішення, беріть активну участь, адже ви найкраще з усіх знаєте, як має бути і якою має бути медицина в Україні. Ваша праця і ваша заслуга є в кожній перемозі нашої держави та нашого війська. Дякую за вашу людяність та професійність», - зазначив Олег Синютка.

Окрім того, за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 25-річчя лікарні почесною грамотою облдержадміністрації нагородили п'ятьох медиків закладу.

 

«Весело РАЗОМ!»: мешканців запрошують на святкування Міжнародного дня захисту дітей

3 червня в парку «Горіховий гай» відбудеться святкування Міжнародного дня захисту дітей «Весело РАЗОМ!»

На дітей та батьків чекає святковий концерт за участі дитячих колективів, показ мультфільму, бульбашкове шоу, приготування куліша зі справжніми козаками, майстер-класи, весела естафета та ще багато цікавого.

Свято розпочнеться о 10:00 год за адресою: м.Львів, вул.В.Великого, 14А (парк «Горіховий Гай»).

Метою заходу є організація спільного дозвілля батьків та дітей.

Організатори заходу -  департамент соціального захисту населення Львівської ОДА, ГО «МСО «САМІ», ГО «Розправлені крила», БО «Промінчик», БФ «Опіка майбутнього».

 

Для понад 3500 тисяч дітей учасників Операції Об'єднаних сил презентували циркові вистави

Cьогодні, 1 червня, у День захисту дітей у межах соціального проекту «Мій тато захищає Україну» у Львівському державному цирку вчетверте відбулась масштабна мистецька акція «Львівський цирк – країна щастя».

Відтак, для понад 3 500 тисяч дітей учасників Операції Об’єднаних Сил та Героїв Небесної Сотні з Львівщини організували показ двох вистав.

Дітей та їх батьків привітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

"Мені б хотілось, щоб кожен після завершення вистави підійшов до своїх батьків і сказав, як сильно ви їх любите. Бо завдяки вашим батькам - нашим українським воїнам, ми маємо найголовніше - мир і спокій на нашій землі", - зазначив Олег Синютка. 

Також очільник області вручив подяки облдержадміністрації організаторами мистецької акції. 

Циркову програму для глядачів створили призери Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів з різних міст України, зокрема з Харкова, Трускавця, Бердичева тощо.

 

Сьогодні Міжнародний день захисту дітей

Вже традиційно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

За однією із версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестиваль човнів-драконів), яке припало на 1 червня. Завдяки щасливому випадку цей день збігся із часом проведення «дитячої» конференції в Женеві. Отож,  вже впродовж багатьох років привертається увага суспільства до захисту прав дитини.

У Міжнародного дня є свій офіційний символ – прапор. На зеленому полотні, який символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі розміщені фігурки ‒ червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, ‒ це символ нашого загального дому. 

За роки незалежності в Україні вдалося розробити та прийняти законодавство про охорону дитинства, що відповідає європейським стандартам, Конвенції ООН про права дитини. А самі діти дуже по-різному розуміють захист своїх прав та зміст цього дня. Для когось - це свято малюнків на асфальті, для когось – можливість відстоювати свою точку зору в широких масштабах. 

Цей день – не тільки голосні та веселі свята для малечі, а й нагадування про необхідність поважати права дитини, що є необхідною умовою для формування справедливого, гуманного суспільства. 

Нагадаємо, що медичну допомогу дитячому населенню у Львівській області надають такі заклади охорони здоров’я: Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ», Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, Львівська міська дитяча клінічна лікарня, Львівський обласний дитячий психо-неврологічний диспансер, центральні районні лікарні, ФАПи, СЛА та інші. 

За 2017 рік на Львівщині народилося 25 002 дітей, за І квартал 2018 року – 5550 дітей. 

 

Львівщина - це те місце, де кожен може продемонструвати свій талант, - Олег Синютка під час вручення "Золотого мольберта"

Сьогодні, 1 червня, декілька сотень дітей взяли участь у Святі дитячої творчості, яке організували у межах Міжнародного Форуму дитячої творчості "Золотий мольберт".

"Я дуже радий, що ми найталановитіших, наймудріших, найгеніальніших можемо зустрічати тут, на Львівщині. Львівщина - це те місце, де кожна людина може себе реалізувати, продемонструвати свій талант. Я би дуже хотів, щоби для вас це було таким великим кроком у велике, самостійне і обов'язково щасливе життя. Бажаю вам добра, здоров'я і Божої іскорки. Завжди пам'ятайте, що у вашому успіху і щасті, таланті є дві складові: Божа воля і велика праця ваших батьків", - зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Свято дитячої творчості розпочалось  у Соборі св. Юра відправою Архієпископа Львівського Ігоря Возьняка та благословенним молебнем за дар життя та мир в Україні. Опісля,  учасники разом з Владикою Ігорем пройшли від площі Святого Юра вулицями міста духовно-мистецькою прощею до Палацу Мистецтв.

У межах Міжнародного Форуму дитячої творчості "Золотий мольберт" у Палаці Мистецтв найкращих учасників нагородили срібними та золотими медалями, Гран-Прі Золотого мольберту з благородного металу та іншими подарунками.

"Я дуже рада, що ми "Золотим мольбертом" у нас, на Львівщині, об'єднуємо усю Європу та нашу славну Україну", - наголосила ініціатор та організатор Форуму "Золотий мольберт" Ольга Михайлюк

Уже з 2 червня і впродовж літа для учасників запланували поїздки по замках та монастирях Львівщини. 

Цього року, щоб реалізувати свій творчий потенціал понад 1000 учасників з 11 країн світу (Німеччини, Італії, Молдови, Болгарії, Білорусії, Литви, Латвії, Чехословаччини, Угорщини, Польщі), а особливо багато дітей зі Сходу та Півдня України виявили бажання прибути на Львівщину, щоб протягом цього літа стати учасниками "Золотого мольберта".

Міжнародний конкурс дитячої творчості "Золотий мольберт" має на меті формування засобами мистецтва загальнолюдських і духовних цінностей у дітей та молоді, виявлення їх здібностей, розвиток творчого потенціалу, художньо-естетичних смаків, популяризація дитячої творчості на пересувних виставках тощо.

Зазначимо, що за результатами діяльності Форуму відкривають персональні та пересувні виставки дитячих шедеврів у художніх музеях України, на сайті artclass.lviv.ua будуть представлені творчі роботи учасників для всенародного голосування. На шпальтах усіх номерів часопису "Артклас", який у жовтні відзначає свій 15-ти літній ювілей, друкуватимуться, протягом 2018 року, дитячі шедеври та методичні досягнення досвідчених педагогів сучасності та їх майстер-класи.

 

18 проектів ОТГ отримають субвенцію з державного бюджету

У Львівській ОДА відбулось засідання Комісії з оцінки проектних заявок, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Як розповіли у департаменті економічної політики Львівської ОДА позитивний висновок комісії отримали 18 проектів шести об’єднаних територіальних громад Львівщини: Давидівської, Великолюбінської, Великомостівської, Гніздичівської, Розвадівської та Чукв'янської ОТГ. Розглянуті проекти спрямовані на закупівлю транспортних засобів спеціального призначення, будівництво вуличного освітлення, капітальний ремонт доріг, закупівлю медико-лабораторного обладнання.

Зазначимо, що у 2018 році з державного бюджету передбачено 77 млн грн. на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Ці кошти розподілено між 35 ОТГ Львівської області пропорційно чисельності сільського населення та площі громади.

 

Завдяки пілотній програмі власну справу розпочали ще 5 членів малозабезпечених родин

Наприкінці травня цього року комісія з розгляду бізнес-планів учасників пілотної програми «Рука допомоги», що створена і функціонує при Львівській ОДА, прийняла позитивне рішення щодо надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі на закупівлю обладнання для започаткування власної справи.

Фінансову допомогу нададуть п’ятьом членам малозабезпечених родин і одному суб’єкту господарської діяльності з Бродівського району, який виготовляє бруківку і за скеруванням центру зайнятості працевлаштує на нові робочі місця двох учасників АТО.

Відтак, у Буську з’явиться розсадник декоративних рослин та інтернет-магазин зі збуту квіткової продукції, у Самборі відкриється заклад громадського харчування «Кебаб», у Мостиськах – нова перукарня, у селі Дуб’є Бродівського району – тепличне господарство з вирощування огірків і зелені, а у Бродах – прокат-сервіс світлового звукового музичного обладнання.

Довідково.

У Львівській області реалізовується пілотний проект «Рука допомоги», мета якого – вивести зі стану бідності вимушено переміщених осіб та членів малозабезпечених родин шляхом працевлаштування на постійне або тимчасове місце праці, а також надання їм фінансової допомоги у розмірі 40 прожиткових розмірів (до 70 480 грн) для придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу. Відповідно до внесених до законодавства змін дія експерименту поширюється на суб’єктів господарювання, які створять не менш як два нових робочих місця і працевлаштують на них учасників АТО, переселенців або членів малозабезпечених сімей.

Загалом у січні-травні комісія розглянула бізнес-плани 76 учасників пілоту, у тому числі 2 суб’єктів господарської діяльності. За кошти проекту «Рука допомоги» 53 початкуючих бізнесмени вже придбали необхідне для організації власної справи обладнання.

 

На Львівщині триває VІII Західноукраїнський юридичний форум

Сьогодні, 1 червня, розпочався другий день VІII Західноукраїнського юридичного форуму. Захід став комунікативним майданчиком для правників з усієї Львівщини.

Із подією присутніх привітала керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

«Дуже тішусь з того що VІII юридичний форум відбувається тут на Львівщині. Ваша праця і складна і водночас дуже відповідальна. Особливо у сьогоднішній час, час змін і випробувань. Юридичний форум – гарна нагода для вас обговорити важливі питання галузі, а також напрацювати пропозиції до законопроектів. Вірю, що спільними зусиллями ми збудуємо міцну країну із сильним законодавством», - зазначила Маріанна Вільшинська.

Учасники вже дискутували про реалії та перспективи юридичної освіти, а також обговорили результати роботи Верховного Суду.

Також в порядку денному робота у сесіях «Новели процесуальних кодексів», «Новели корпоративного права: оцінка останніх змін та огляд наступних кроків», «Актуальні питання адвокатури», «Міжнародно-правові аспекти ведення бізнесу», «Судові та позасудові антирейдерські заходи. Антирейдерська комісія Мін'юсту».

 

Юні дослідники і винахідники Львівщини - переможці Всеукраїнських дослідницьких конкурсів

Днями на базі Національного еколого-натуралістичного центру в м. Києві відбулись Всеукраїнські конкурси винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму та експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».

Делегацію від Львівщини, у складі 10 учнів очолила методист КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичного центру учнівської молоді» Наталія Дендюк.

Приємно відзначити, що цього року юннати Львівщини здобули 8 призових місць.

В конкурсі експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» юннати отримали 5 перемог: Лимич Марко - І місце, Кулька Ілона- ІІ місце в номінації «Рослини навколо нас», Пац Іван – ІІ місце в номінації «Народознавство», Банах Анастасія - ІІ місце, Підсадочна Уляна – ІІІ місце в номінації «Охорона здоров’я».

Три перемоги здобули юні винахідники і в конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, який проходив у вигляді відкритої стендової презентації: Вишневський Артем - І місце в номінації «Медицина та охорона здоров’я» , Войтович Марія - І місце в номінації «Біологія», Курек Уршуля- Віолетта – ІІІ місце в номінації «Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво».

Окрім того, під час підсумкового засідання юні екологи Львівщини продемонстрували ще й свої творчі таланти: Ілона Кулька прочитала свій авторський вірш «Сумна береза ген біліє», а Анастасія Банах зіграла на скрипці «Чардаш» Альберто Курчі.

 

На Львівщині стартувала Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена питанням ендокринології

На Львівщині розпочала свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблемні питання діагностики та лікування ендокринних захворювань». Вона присвячена 40-річчю кафедри ендокринології ЛНМУ імені Данила Галицького та 70-річчю Львівського обласного державного ендокринологічного центру.

В програму конференції включено доповіді провідних ендокринологів, діабетологів, акушер-гінекологів, ендокринних хірургів, офтальмологів України та країн Європи. Пріоритетними темами є питання лікування цукрового діабету та його ускладнень, гінекологічна ендокринологія та ендокринологія вагітних, діагностика та лікування захворювань щитоподібної залози, онкологічна ендокринологія, неврологічні та кардіологічні ускладнення ендокринопатій тощо.

«За плечима фахівців, що працювали та продовжують працювати на кафедрі та в ендокринологічному центрі – десятиріччя складної наполегливої роботи. Від імені департаменту охорони здоров’я дякую за вашу працю на благо пацієнтів», - зазначив заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

В конференції взяли участь почесні гості, професори кафедр ендокринології університетів Варшави, Вроцлава, Познаня.

Конференція триватиме до 2 червня. Також в межах заходу відбудуться майстер-класи за участі провідних фахівців з різних спеціальностей.

 

Із представниками ОТГ узгодили формування бюджетів

Учора, 31 травня, працівники департаменту фінансів обласної державної адміністрації зустрілися з працівниками фінансово-економічних служб Судововишнянської та Волицької об’єднаних територіальних громад Мостиського району.

В ході зустрічі порушили низку питань щодо виконання функцій з формування, затвердження та виконання відповідних бюджетів, а також надали рекомендації щодо покращення організації роботи.

 

Львівщина приймає другий етап Всеукраїнської Ліги плавання

Упродовж 1-3 червня комплекс відкритих плавальних басейнів Навчально-спортивної бази літніх видів спорту у м. Львові прийматиме другий етап Ліги плавання України.

Організатори очікують на рекордну кількість учасників – 720 плавців (юнаки та дівчата 2009 р.н. і молодші), які представлятимуть збірні команди 18 областей.

Урочиста церемонія відкриття розпочнеться 1 червня о 9 год.40 хв.

Варто зауважити що перший етап відбувся в лютому ц.р. в м. Кременчузі, а останній третій планується провести в жовтня в м. Камянську.

Призовий фонд, встановлений організаційним комітетом, складає 40 000 грн. за підсумками усіх етапів окремо серед дівчат та юнаків та розподілятиметься таким чином:

1 місце       10 000 грн.

2 місце        5 000 грн.

3 місце        3 000 грн.

4 місце        1 500 грн.

5 місце          500 грн.

Детальніше - за посиланням.

 

АРХІВ НОВИН

 
травень 2018 року 1-6 7-13 14-20 21-27 28-31
квітень 2018 року 1-8 9-15 16-22 23-30  
березень 2018 року 1-4 5-11 12-18 19-25 26-31
лютий 2018 року 1-4 5-11 12-18 19-25 26-28

   

Земельні ділянкии | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochivrda@loda.gov.ua

© 2005-2016 Золочівська районна державна адміністрація