Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Громадська рада

Про доступ до публічної інформації

Обговорення проекту "Партнерство "Відкритий уряд"

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

 

До відома керівників закладів торгівлі, громадського харчування, підприємств, установ, організацій.

 

З метою уникнення ескалації напруги в суспільстві, подолання наслідків тривалої мовної русифікації та задля захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора, враховуючи звернення Львівської обласної ради від 17 квітня 2018 року, прийняте рішенням сесії Львівської обласної ради від 17 квітня 2018 року №687 та доручення голови Львівської облдержадміністрації від 19.06.2018 №38/0/6-18, не допускається публічне відтворення у закладах торгівлі, ресторанного господарства, клубах, на підприємствах, в установах, організаціях, громадському транспорті, закладах культури, незалежно від форм власності, аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України.

Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, публікуються на офіційному сайті Міністерства культури України за посиланням: http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245331003&

 

 

До відома керівників торгівельних підприємств району!

 

У сьогоднішній час військової агресії Росії на сході України кожен громадянин нашої держави повинен мати вибір: купувати російські товари, фінансуючи окупантів, чи підтримати вітчизняного товаровиробника. З цією метою прийнято розпорядження голови  Львівської облдержадміністрації №318/0/5-14 від 24 липня 2014 року "Про підтримку реалізації товарів українського виробництва", яким передбачено спеціальне маркування товарів російського походження у  всіх торгівельних закладах, які функціонують на території Львівської області. Товаром російського походження слід вважати товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений, надрукований на території Російської Федерації  чи товар, виробником якого є суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа чи юридична особа Російської Федерації, зареєстрована у Російській Федерації. Такі товари необхідно маркувати позначкою «Товари з Російської Федерації» або окремо наносити зображення  прапора Російської Федерації на цінники.

 

Керівники торгівельних закладів повинні забезпечити торгові точки продовольчими та непродовольчими товарами українських товаровиробників та проводити рекламні акції для підтримки реалізації товарів українського виробництва, в т.ч. вироблених на території Львівської області.

 

Будьмо патріотами своєї держави, купуймо український товар!

   

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net