Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація Золочівського об’єднаного управління ПФУ

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Головне управління Держпраці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Міжнародний промисловий форум

Календар виставок в Греції у 2017 році

Календар виставок, що проводитимуться у 2016 році у м.Бухарест, Румунія _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Діяльність райдержадміністрації по залученню інвестицій

Робота з інвесторами

Значна увага районною владою приділяється залученню інвестицій в район. Інвестиції – це нові робочі місця, нові виробництва, нові технології. А кожне нове підприємство – це реальна перспектива оживити промисловий сектор районної економіки, стабільні надходження до бюджету, покращення соціального становища населення.

Золочівський район та його адміністративний центр – місто Золочів мають зручне географічне розташування та добре транспортне сполучення. Завдяки цьому територія району та міста Золочева зокрема, є привабливими для інвесторів. На рівні району найкращими інвестиціями могли б бути вкладення в високотехнологічну переробну промисловість та наукові дослідження в галузі сільськогосподарського виробництва. Це, передусім, вигідно інвесторам, які розраховують на довгострокове вкладення інвестицій і отримання в перспективі стабільних прибутків.

За попередніми даними у 2014 році на розвиток економіки Золочівщини було освоєно 48 млн. грн. капітальних інвестицій. З усіх капітальних інвестицій найбільше коштів спрямовувалося в будівельну галузь – 36% до загального обсягу, у сільське, лісове та рибне господарство – 26%, у промисловість – 23%.

У минулому році було реалізовано ряд проектів та Програм. В цілому реалізовувалося 13 проектів. Переможцями обласного конкурсу мікропроектів за напрямом "Енергозбереження в освітній сфері" стали 8 шкіл району, в яких проведено роботи по заміні старих віконних блоків на нові енергозберігаючі. Загальна вартість проектів становила майже 639 тис. грн.

Завершилась реалізація 4 проектів в рамках Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ", загальна вартість яких 441 тис. грн. В 2014 році розпочато роботи з будівництва каналізаційної мережі в м. Глиняни. Кошторисна вартість проекту 27 млн. 806 тис. грн.

З Державного фонду охорони навколишнього природного середовища профінансовано 4,7 млн. грн., з місцевого бюджету – 51,3 тис. грн. У поточному році планується продовження реалізації заходів по каналізуванню м. Глиняни. У минулому році з місцевих бюджетів району на оплату робіт з будівництва та реконструкції об'єктів соціально-культурної інфраструктури використано 2041,7 тис. грн.(2 млн. 42 тис. грн)

Видатки місцевих бюджетів на капітальний ремонт об'єктів житлово-комунального господарства (без врахування субвенції з обласного бюджету) склали 3023,8 тис. грн.(3 млн. 24 тис. грн.)

За 2014 рік місцевими радами проведено видатків на оплату виконаних робіт з реконструкції та ремонту доріг в сумі 5940,4 тис. грн., з них за рахунок субвенції з державного бюджету отриманої впродовж 2012-2014 роках в сумі 4563,9 тис. грн. Кредиторська заборгованість за виконані роботи по реконструкції та ремонту доріг за рахунок субвенції з державного бюджету на кінець 2014 року становить 1482,8 тис. грн. Сума повернутої до державного бюджету субвенції становить 1747,6 тис. грн., а це в основному пов'язано із затримкою проходження платежів через органи Державної казначейської служби. 

На кінець 2014 року в економіку Золочівщини надійшло 2 млн. 133 тис.дол.США прямих іноземних інвестицій, з них впродовж минулого року надійшло 39 тис. дол. США, що на 5,4% більше, ніж у 2013 році. Проте в цілому сума прямих іноземних інвестицій в порівнянні з початком 2014 року зменшилася на 408,7 тис. дол. США або на 16%. Це відбулося виключно у зв'язку з перерахунком курсової різниці. Прямі іноземні інвестиції в розрахунку на 1 особу склали 30,6 дол. США.

Лідерами в інвестуванні підприємств району є партнери з Польщі (957 тис. дол. США), що становить 39,6% загального обсягу прямих іноземних інвестицій в район. Крім того, найбільшими країнами-інвесторами Золочівщини є Франція, Нідерланди, Хорватія, США, Німеччина. Суттєві обсяги іноземних інвестицій спрямовані у підприємства, що займаються переробною промисловістю (1,0 млн. дол. США або 45,9%) та у сільське, лісове та рибне господарство (0,7 млн. дол. США або 33,1%).

Одним із найбільших підприємств з іноземними інвестиціями, яке працює на території району, є ТзОВ "Електроконтакт Україна". На сьогоднішній день на підприємстві працює сім ліній по виробництву кабельних мереж до моторної частини автомобілів "BMW", "Mercedes", "Opel" та "AUDI". Підприємство постійно нарощує виробничі потужності. У грудні 2014 року, враховуючи додаткове замовлення на продукцію нового плану, відкрито дві нові виробничі лінії (до автомобілів "AUDI"). На кінець 2014 року на підприємстві працювало 620 осіб, на даний час – 720 осіб. У 2015 році кількість працюючих на підприємстві зростатиме.

В галузі сільського господарства у 2013 році товариством з обмеженою відповідальністю «Д-Мікс» введено в експлуатацію зернозберігаючий комплекс загальною площею 1750 кв. м і місткістю 25 тис. тонн у с. Хильчиці. Вартість вкладених капітальних інвестицій становить 6,1 млн. грн.

ТзОВ «Еко Баланс Золочів» введено І чергу будівництва полігону твердих побутових відходів – мобільну сортувальну лінію ТПВ на території Єлиховицької сільської ради. З цією метою залучено 5,2 млн. грн. капітальних інвестицій.

Привабливим є вкладення інвестицій в розвиток туристичної галузі, як однієї з найбільш динамічних галузей економіки. Вигідним вкладенням інвестицій є будівництво туристично-рекреаційних та готельних комплексів.

Райдержадміністрацією спільно з головами місцевих рад, на території яких знаходяться інвестиційно-привабливі земельні ділянки та з керівниками промислових підприємств, які мають напрацювання по залученню інвестицій у виробництво, буде продовжуватися робота з пошуку потенційних інвесторів для залучення інвестицій як у виробництво, так і в інші перспективні галузі, зокрема туризм та сервісне обслуговування. Інвесторам пропонуються земельні ділянки, що будуть продаватися через аукціони або конкурси і призначаються для будівництва об'єктів дорожнього сервісу, готельних та спортивно-відпочинкових комплексів. В даний час по земельних ділянках проведено наступні роботи:

І. Виготовлено документацію для продажу земельної ділянки (потрібно виготовити нову нормативно-грошову оцінку):

1. Будівництво логістичного комплексу з комунальною зоною с. Підгайчики. Площа земельної ділянки 4,2 га.

2. Будівництво сервісного комплексу (мотель, АЗС, автостоянка) с. Підгайчики. Площа земельної ділянки 2,7 га.

ІІ. Виготовлено містобудівне обґрунтування розміщення об'єкту.

1. Будівництво готельно-відпочинкового комплексу на території Підлипецької сільської ради. Площа земельної ділянки 2,1095 га.

2. Будівництво спортивно-відпочинкового комплексу на території Перегноївської сільської ради. Площа земельної ділянки 10,4278 га.

3. Будівництво об’єкта придорожнього сервісу для обслуговування територіальної громади на території Підлипецької сільської ради. Площа земельної ділянки 0,95 га. Замовник – ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем». Розроблено ФОП Грабчак В.І.

4. Будівництво об'єкта придорожнього сервісу (мотель) у с. Зарваниця. Площа земельної ділянки 0,95 га. Замовник – ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем». Розроблено ФОП Грабчак В.І.

5. Будівництво об'єкта придорожнього сервісу у с. Хомець. Площа земельної ділянки 0,95 га. Замовник – ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем». Розроблено ФОП Куляса І.В.

6. Будівництво адміністративних і складських приміщень для обслуговування територіальної громади на території Підгородненської сільської ради. Площа земельної ділянки 1,49 га. Замовник – ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем». Розроблено ФОП Куляса І.В.

III. Перелік земельних ділянок, що пропонуються для продажу на земельних торгах (аукціонах). Пропозиції.

1. Будівництво об’єктів виробничого призначення на вул. Об’їзній у м. Золочеві. Площа земельної ділянки 2,5 га. Необхідно розробити містобудівне обґрунтування.

Реалізація проектів на проданих земельних ділянках дасть можливість створити нові робочі місця, збільшити надходження до місцевих бюджетів, провести благоустрій територій сільських рад.


Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net