Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація Золочівського об’єднаного управління ПФУ

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Головне управління Держпраці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Залучення міжнародної технічної допомоги

Міжнародний промисловий форум

Календар виставок в Греції у 2017 році

Календар виставок, що проводитимуться у 2016 році у м.Бухарест, Румунія _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світіУтилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп

скорость интернета

Виставкові заходи у 2017 році

Товаробиробників запрошують до участі у міжнародній виставці «China International Import Ехро 2018»

З 5 до 10 листопада 2018 року, у місті Шанхай Китайської Народної  Республіки, відбудеться міжнародна виставка «China International Import Ехро 2018». До участі у заході запрошують товаробиробників промислового обладнання, побутової техніки, автомобільного транспорту, одягу, споживчих товарів, харчової та аграрної продукції, медичного обладнання та продукції, а також компанії, які надають послуги у сферах туризму, новітніх технологій, культури, освіти, проектування, дизайну, аутсорсингу.

Товаровиробників, які бажають взяти участь у виставці просимо звертатись у департамент економічної політики Львівської ОДА у термін до 20 грудня 2017 року на e-mail: loda.export@gmail.com згідно з наданою google формою за посиланням

 

Виставка «Walec Israel 2017»

Інформуємо, що 12-14 вересня 2017 р. в м. Тель-Авів (Держава Ізраїль) відбудеться «Walec Israel 2017», Watec Ізраїль- це триденна подія, яка включає проведення конференції та виставки в екологічній та енергетичній сферах. В рамках «Watec Israel 2017» відбудеться конференція «Clean Vest», під час якої провідні світові експерти проводитимуть дискусії стосовно очищення питної води.

Також проходитиме міжнародна виставка, яка пропонує місце зустрічі для виробників, дослідників, інвесторів, експертів з усього світу Watec Ізраїль дає можливість ознайомитися із ізраїльськими інноваційними технологіями, с одною з найкращих можливостей для зустрічі з інвесторами та представниками державних органів влади.

Більш детальну інформацію про цю подію можна знайти на сайті http://watec-israel.com.

Просимо керівників підприємств, організацій та суб’єктів підприємницької діяльності району розглянути питання стосовно можливої участі у проведенні даного виставкового заходу.

У разі прийняття рішення щодо участі просимо до 15 лютого 2017 року інформувати сектор розвитку інфраструктури та будівництва райдержадміністрації (4-21-64).

 

Перший весняний фестиваль 2017

Інформуємо, що з 03 - 05 березня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі “Лівобережний” (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться Перший весняний фестиваль 2017. Метою проведення Фестивалю є розширення ділових контактів', демонстрація промислової продукції та налагодження коопераційних зв’язків представників малого і середнього бізнесу.

На Фестивалі буде представлено широкий асортимент товарів: одяг, товари фольклорного напрямку, трикотаж, вироби з натуральної шкіри, прикраси та аксесуари, косметика та парфумерія, посуд, текстиль для дому, сувенірна продукція тощо. Участь у заході візьмуть понад 300 представників бізнесу як з України, так і з Литви, Грузії, Білорусії, Молдови та Туреччини.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 270-68-35.

Контактна особа - Директор департаменту по роботі з регіонами Апарату Правління УСПП Скульбеда Андрій Олександрович.

Просимо керівників підприємств, організацій та суб’єктів підприємницької діяльності району розглянути питання стосовно можливої участі у проведенні даного виставкового заходу.

У разі прийняття рішення щодо участі просимо до 28 лютого 2017 року інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (4-35-40).

 

Щодо виставки харчової та переробної продукції

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, у період з 11 по 12 вересня 2017 року у м. Астана, Республіка Казахстан, у виставковому центрі “Корме” проходитиме шоста об'єднана міжнародна виставка з харчової та переробної продукції “KazFOOD'2017” і “Kazakhstan International Hatal Expo 2017”. Організатором виставки є казахська виставкова компанія “ExpoDamu”. Контактні дані організатора: Республіка Казахстан, 050059, Алмати, вул.Фурманова, 266, оф. 13, тел.: +7(727)264 35 28, e-mail:expodamu@mail.ru, www.expodamu.kz 

Просимо керівників підприємства та організацій району розглянути питання стосовно можливої участі у проведенні даного виставкового заходу.

У разі прийняття рішення щодо участі просимо інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (4-35-40).

 

Щодо 45-ї Женевської міжнародної виставки винаходів

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, у період з 29 березня по 2 квітня 2017 року у м. Женева, Швейцарія, під патронатом Уряду Швейцарської Конфедерації та Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) відбудеться 45-а Женевська міжнародна виставка з винаходів.

У виставці беруть участь представники близько 45-ти країн світу, включаючи державні та приватні підприємства й установи, університети, науково-дослідницькі організації, а також незалежні винахідники.

Більш детальна інформація про організатора виставки: International Exhibition of Inventions, Palexpo SA- CP 112-CH- 1218 Grand-Saconnex, Geneve Suisse, Tel.+ 41 22 761 10 67 – Fax +41 22 798 01 00; expo@inventions-geneva.ch  – www.inventions-geneva.ch.

Hotel reservations: Geneva Tourist Office – Tel + 41 22 909 70 00 – www.geneve-tourisme.ch 

Просимо керівників підприємства та організацій району розглянути питання стосовно можливої участі у проведенні даного виставкового заходу та до 20.01.2017 року інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (4-35-40).

 

 

Земельні ділянкині ділянкиии | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net