Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Інвестиційний портал Львівщини

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівська МДФІ повідомляє

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація управління ПФУ в Золочівському районі

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Весняний будівельний Форум

Виставка «Метал. Обладнання. Інструмент – 2015»

Виставка "ЕЛЕКТРИКА 2015"

Виставки, ярмарки, конкурси - 2015

Календар виставок (ярмарків), які проводитимуться в Республіці Білорусь у 2015 році _________________

Гранти Президента України для обдарованої молоді
_________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

Про регулювання цін на основні види продовольчих товарів

Управління з питань економічного розвитку і торгівлі Золочівської райдержадміністрації інформує, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами та доповненнями), з метою соціального захисту населення запобігання економічно необґрунтованому підвищенню цін і стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку прийнято розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 7 жовтня 2013 року №692/0/5-13 "Про регулювання цін на основні види продовольчих товарів".

Розпорядженням передбачено:

1. Встановити для всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності:

1.1. Граничні рівні рентабельності до 5 відсотків виробництва борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту, борошна житнього обдирного, хліба вагою більш як 500 грамів з борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту та їх суміші, борошна житнього та суміші борошна пшеничного та житнього простої рецептури (борошно, дріжджі, сіль, вода) без додавання цукру, жиру, інших наповнювачів, а також хліба і хлібобулочних виробів для діабетиків.

1.2. Декларування зміни оптово-відпускних цін на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир, сметану, масло вершкове, яйця курячі, цукор, олію соняшникову у разі, коли такі ціни збільшуються протягом місяця більш як на 1 відсоток. Декларацію зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари погоджує директор (заступник директора) департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації відповідно до вимог чинного законодавства України.

1.3. Суб’єкти господарювання у разі зміни оптово-відпускних цін на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко коров’яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир, сметану, масло вершкове, яйця курячі, цукор, олію соняшникову подають матеріали у департамент економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації відповідно до вимог чинного законодавства України.

1.4. Граничні рівні рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без врахування вартості сировини не вище, ніж 10 відсотків.

2. Граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості) на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м'ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі не вище 15 відсотків без урахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні. Граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки не розповсюджуються на сири, макаронні вироби, ковбасні вироби варені іноземного виробництва.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2007 року № 1142 «Про регулювання цін на окремі продовольчі товари», зареєстрованого у Головному управлінні юстиції у Львівській області 05 листопада 2007 року за №42/1261.

4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації через засоби масової інформації довести зміст розпорядження до громадськості області.

5. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Матолича Б.М.

 

Механізм декларування визначений постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2008 року № 709.


Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net