Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Золочівська райдержадміністрація
Харківської області

Проект розвитку Львівщини

Законодавство України

База знань Wolfram|Alpha

Золочівське відділення Буської ОДПІ  повідомляє

Інформація Золочівського об’єднаного управління ПФУ

Районне управління юстиції повідомляє

Відділ статистики інформує

Районний центр зайнятості інформує

Золочівський районний Народний дім ім. І.Білозіра

Золочівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг

Головне управління Держпраці у Львівській області

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

"100 кращих товарів України"

Залучення міжнародної технічної допомоги

Календар виставок в Греції у 2017 році _________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світіУтилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп

скорость интернета

Діяльність Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації

Одним із проявів демократичного суспільства є створення при органах виконавчої влади громадських рад, які мають можливість брати активну участь в управлінні державними справами, подавати органам виконавчої влади пропозиції щодо підготовки проектів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики у тій чи іншій сфері, проводити громадську експертизу, в тому числі антикорупційну, проектів актів органів виконавчої влади, організовувати публічні заходи з обговорення актуальних питань розвитку галузі чи адміністративно - територіальної одиниці, здійснювати громадський контроль за врахуванням органом пропозицій та зауважень громадськості тощо.

Громадська рада при Золочівській районній державній адміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю тощо.

Основними завданнями громадської ради є: створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами; здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади; сприяння врахуванню органом виконавчої влади громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

 

Діяльність Громадської ради у 2015-2016 роках

 

Відбулося засідання громадської ради

Сьогодні, 6 жовтня 2016 року, у райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Про стан проведення ремонту доріг на території Золочівського району. розповів Олег Перейма – завідувач сектору розвитку інфраструктури і будівництва райдержадміністрації).

Багато цікавих питань і думок у членів громадської ради викликало питання розвитку сільського господарства в районі: проекти, програми, технології. Вирощування малини на території району. (Повідомив Зеновій Леськів – заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

Представники секції боксу Золочівщини та директор дитячої юнацької спортивної школи Борис Лісовик розповіли про стан облаштування танцювального залу районного Народного дому під секцію боксу.

Про систему пенсійного забезпечення в Україні розповіла Ірина Питльована – начальник Золочівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області.

Підводячи підсумки засідання заступник голови громадської ради Катерина Тихонова наголосила на співпраці громадських організацій району, участі новостворених громадських організацій в обласних тренінгах, проектах, активізації участі у районних заходах.

 

Проведено засідання громадської ради

Сьогодні, 10 березня 2016 року у сесійній залі районної ради проведено засідання громадської ради при райдержадміністрації. У засіданні взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

Про роботу громадської ради за 2015 рік проінформувала голова громадської ради при райдержадміністрації Людмила Бохна, про проблеми та перспективи освітньої галузі розповів Володимир Бартошик, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

На засідання громадської ради було запрошено громадські організації, що діють у районі з метою покращення сприяння впливу громадськості на формування та реалізацію державної політики на Золочівщині, а також здійснення належного громадського контролю, напрацювання шляхів покращення співпраці громадськості з органами виконавчої влади.

Члени громадської ради обговорили пропозиції до проекту плану громадської ради на 2016 рік.

 

Проведено засідання громадської ради

Сьогодні, 21 грудня 2015 року у сесійній залі райдержадміністрації проведено засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Про порядок забезпечення пільговими медикаментами у районі розповіла Ірина Найда – завідувач терапевтичним відділом районної поліклініки.

Про вплив культури на формування особистості громадянина, як пріоритетна умова розвитку успішного суспільства. Шляхи реалізації ефективної культурної політики повідомив Олег Леськів – директор районного Народного дому.

Особливої увагу на кожному підприємстві, установі, організації займає охорона праці. Про профілактику, як основу запобігання нещасних випадків на виробництві інформував Володимир Ковбаса – директор Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

У засіданні громадської ради взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, який вручив заступнику голови громадської ради, голові Золочівської молодіжної організації «Бужани» Катерині Тихоновій подяку за сумлінну творчу працю, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва в районі, самовіддане служіння українській національній ідеї, високий професіоналізм в організації та проведенні урочистих та святкових районних заходів.

 

Реальні кроки по енергозбереженні обговорено сьогодні, 15 жовтня 2015 року у сесійній залі Золочівської міської ради під час засідання громадської ради при райдержадміністрації

Фахівець ТВБВ № 10013/065 філії Львівське обласне управління АТ "Ощадбанк" ознайомила членів громадської ради з умови кредитування банками заходів з енергозбереження для фізичних осіб, ЖБК та ОСББ і ділилися напрацьованим досвідом у цій сфері.

З травня цього року програму державної підтримки поширено на утеплення приватних і багатоквартирних будинків. Передбачається такі розміри компенсації: 30% на енергоефективні матеріали для фізичних осіб на заходи в індивідуальних будинках або окремих квартирах; 40% на енергоефективні матеріали для ОСББ та ЖКБ на загально будинкові заходи. На реалізацію таких механізмів для населення у 2015 році передбачено 344 млн. грн. Це цільові європейські кошти, які можуть використовуватись лише для енергоефективних заходів. У серпні цього року Урядом прийнято рішення щодо збільшення граничних розмірів відшкодувань, а також компенсація для отримувачів субсидій на комунальні послуги у розмірі 70%.

Спільно із державною програмою утеплення у Львівської області ефективно реалізується обласна програма енергозбереження по відшкодовуванню частини відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках. Програма з енергозбереження діє з 2006 року, відповідно до якої відбувається компенсація 15-20% річних від відсоткової ставки за кредитами, отриманими населенням області на здійснення енергоощадних заходів.

Представник ТзОВ «Енергоінвест» інформував про сучасні енергоефективні технології (обладнання) при проведенні утеплення будинків та облаштування систем опалення. В ході проведення громадської ради розглянуто хід виконання районної комплексної програми соціального захисту та реабілітації інвалідів на 2011-2014 роки; про перевезення на території Золочівського району інформував Олег Перейма – начальник відділу розвитку інфраструктури і будівництва райдержадміністрації.

На завершення зустрічі про роботу ЦНАПу у Золочівському районі розповіла Ольга Попадюк – начальник відділу з надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

 

30 квітня 2015 року відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації. Координацію дій, легалізацію діяльності волонтерського руху на Золочівщині: обговорили за круглим столом з представниками волонтерських організацій району, податкової служби.

Про проведення адміністративної реформи: децентралізація влади розповіла Купин Мар’яна - начальник юридичного відділу райдержадміністрації. Також, обговорили питання участі інститутів громадянського суспільства в обласному конкурсі програм, проектів, заходів.

 

26 березня 2015 року у райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при Золочівській РДА. Обговорено питання:

1. Підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення;

2. Реформи системи надання житлових субсидій;

3. Відзначення 100-річчя від дня народження Миколи Лемика.

У засіданні взяв участь заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький.  

 

27 лютого 2015 року у райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при Золочівській РДА. Затверджено план роботи на 2015 рік, а також заслухано інформацію Ірини Білої – завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації про захисні споруди цивільного захисту району.

У засіданні взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

 

17 лютого 2015 року у райдержадміністрації відбулася спільна зустріч громадської ради при райдержадміністрації та Громадської ради при голові районної ради. Обговорено питання стану культури у Золочівському районі та репортаж телеканалу ZIK «Як вмирає культура у селах?». Для підтвердження чи спростування інформації було запрошено начальника відділу культури та туризму РДА Миколу Решітника.

Підводячи підсумки зустрічі запропоновано питання «Про стан культури у Золочівському районі та репортаж телеканалу ZIK «Як вмирає культура в селах?» розглянути на черговій сесії районної ради.

 

5 лютого 2015 року у райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при голові райдержадміністрації під головуванням голови – Людмили Бохни. У засіданні взяв участь заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький. Затверджено положення про громадську раду, розглянуто пропозиції кожного члена до плану роботи, орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік та обговорено ряд інших питань.

Наступне засідання відбудеться 27 лютого о 15.00 год. в приміщенні райдержадміністрації.

 

 
 

Земельні ділянки | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net