Офіційний веб-сайт Золочівської райдержадміністрації Львівської області
Герб України
Герб України

Золочівська районна державна адміністрація
Львівської області

веб-ресурси:

Про доступ до публічної інформації

Закон України
від 19.10.2010 р.
№2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ..." >>
__________________

Стратегія державної кадрової політики

Всеукраїнський конкурс
«Кращий державний службовець»

__________________

Семінар
«Проблеми управління персоналом малих
та середніх підприємств»

__________________

Виставка
«Дзеркало моди - Львів-2012»

Міжнародний
«Альпійсько-карпатський форум співпраці»

Всеукраїнський конкурс
«Смакуй, Країно!»

Спеціалізована виставка
«REHA Moskow International»

Виставка-ярмарок «Весна в Гомеле»
16-19 травня 2012 р.

__________________

До уваги виборців!

 

Довідково:


Погода у Золочеві


Новини в Україні
та світі

 Утилізація відпрацьованих люмінесцентних ламп
 

скорость интернета

До уваги мешканців району!

Львівське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи „Державний фонд Сприяння молодіжному житловому будівництву” інформує про державні програми, які реалізуються Фондом, за допомогою яких можна вирішити житлові проблеми громадян, котрі потребують покращення житлових умов.

 

Перша програма передбачає надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям для придбання житла. Кредит є пільговим, безготівковим з терміном погашення до 30 років. Питання пільгового кредитування житла для молоді регулює «Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла», затверджене Постановою Кабінету Міністрів України № 584 від 29.05.2001 року.

Право на отримання кредиту мають молоді сім'ї та одинокі молоді громадяни, які згідно з законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов та підпадають під наступні критерії:

• сім'ї, в яких чоловік та дружина віком до 35 років включно;

• неповні сім'ї, в яких мати (батько) віком до 35 років включно має неповнолітніх дітей;

• одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

Сім'я, яка немає дітей, сплачує кредит з відсотковою ставкою 3% річних від суми зобов'язань за кредитом. Одна дитина дає право на звільнення від сплати відсотків. Позичальникові, який має двох дітей, за рахунок бюджетних коштів погашається 25% суми зобов'язань за кредитом, який має трьох і більше дітей - 50% суми зобов'язань за кредитом.

Право одержання пільгового кредиту надається позичальникові лише один раз, а сума визначається, виходячи з норми 21 кв. м. загальної площі житла на одного члена сім'ї та додатково 20 кв. м. на сім'ю, середньої вартості 1 кв.м. житла за цінами, встановленими Держкомітетом будівництва, архітектури і житлової політики України для кожного регіону, що діють на час укладення кредитної угоди та витрат на страхування в період будівництва. Коли ціна 1 кв.м. житла перевищує середню чи площа житла більша за нормативну, позичальник за власний рахунок сплачує вартість будівництва додаткової площі житла та додаткову вартість будівництва нормативної площі з урахуванням витрат на страхування.

Документи, необхідні для отримання кредиту:

• довідка про перебування на квартирному обліку у міськвиконкомі (всієї молодої сім'ї);

• довідка про доходи чоловіка та дружини за останні 12 місяців помісячно;

• довідка з ЖЕКу про склад сім'ї та прописку ( форма - 2);

• паспорт чоловіка та дружини (1, 2 стор., прописка, шлюб );

• ідентифікаційний код чоловіка та дружини;

• свідоцтво про шлюб;

• свідоцтво про народження дитини (дітей).

Перший внесок вноситься позичальником двома частинами:

• на момент укладення кредитної угоди - не менш як половину мінімального внеску (6%), а також: вартість понаднормових метрів загальної площі та різницю між: нормативною та фактичною ціною за кожен квадратний метр;

• під час остаточних розрахунків протягом десяти днів після отримання в бюро технічної інвентаризації технічного паспорта з урахуванням фактичної площі збудованого житла - решту коштів.

Для отримання пільгового кредиту потрібно зареєструватися в кандидати в позичальники і перебувати першим в рейтинговій системі.

 

Друга програма – надання кредиту з власних коштів ДСФУ «ДФСМЖБ». Кредит надається на 20 років з відсотковою ставкою 10,5 відсотків річних (ставка НБУ+3%).

 

Третя програма – програма «Доступне житло» діє згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2009 р. №140 та спрямована на поліпшення забезпечення житлом громадян, які відповідно до законодавства мають право на його отримання.

Програма передбачає здешевлення вартості житла для громадян за рахунок державної субсидії на 30% від нормативної вартості за квадратний метр площі.

Участь у програмі можуть взяти громадяни, які зареєстровані у черзі на поліпшення житлових умов (довідки надаються в міських, селищних та сільських радах в залежності від місця реєстрації), та мають змогу сплатити 70% вартості житла.

Основні умови програми «Доступне житло»:

• Державна підтримка надається з розрахунку не більше 21 кв.м. загальної площі житла на одну особу та додатково на 10,5 кв. м на сім’ю.

• Для розрахунку обсягу державної підтримки вартість 1 кв.м. загальної площі житла не повинна перевищувати граничної вартості 1 кв. метра житла, що визначається згідно з порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік для надання державної підтримки з метою будівництва (придбання) доступного житла, затвердженим відповідно до законодавства. (Львів – 5 363 грн. 1 кв. м, Львівська обл. 4 290 грн. 1 кв. м).

• Вартість загальної площі житла, що перевищує нормативну, сплачується громадянином за вартістю, визначеною у договорі про будівництво.

• У разі коли визначена забудовником вартість 1 кв. м. загальної площі житла перевищує граничну вартість 1 кв. м., то різницю між ними громадянин сплачує за власний рахунок.

• Право на надання державної підтримки мають громадяни, які перебувають на обліку як такі, що потребують покращення житлових умов та середньомісячний дохід яких разом з членами їх сімей з розрахунку на одну особу не перевищує за п’ятикратного розміру середньомісячної заробітної плати у відповідному регіоні.

20 жовтня 2010 р. між Фондом та ВАТ «Ощадбанк» було підписано договір про співпрацю, в якому є ВАТ «Ощадбанк» погодився надавати кредити під 16% річних на 70% (або частини, що бракує) вартості квартири громадянам, які мають бажання скористатись вищезазначеною програмою.

 

Для отримання більш детальної інформації щодо участі у програмі необхідно звернутися до Львівського регіонального управління Фонду.

Наша адреса: м. Львів, вул. Винниченка 8, третій поверх, 79008

Консультації надаються: у вівторок, четвер з 10.00 до 13.00 год.

Прийом документів: у вівторок, четвер з 10.00 до 13.00 год.

 

Земельні ділянкии | Інвестиційні пропозиції | На початок | На головну сторінку

Наша адреса: 80700, вул. В.Чорновола, 3, м. Золочів Львівської області

E-mail: zolochiv_rda@ukr.net